Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Avatar
PiciPeti
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1538
Csatlakozott: 2011 jan. 13, 12:45 am
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Hozzászólás Szerző: PiciPeti »

Én akartam venni, de mindenhol elfogyott... (Unixban 157 rendelés, 95 készleten)
Szóval bescanneltem a matricát, és.... :roll: :D
'00 E11 4E-FE Harmony-Millenium
'07 E12 D-4D, Linea Luna
MFerenc
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2009 ápr. 01, 01:49 pm
Tartózkodási hely: Budapest, XXI.

Hozzászólás Szerző: MFerenc »

Bohi írta:hihetetlen ez az egészségügyi doboz körüli riadalom! Mindenhonnan ez folyik...
...
Rendõrségi közlemény ez ügyben
1993 1,3 Corolla xli 16V hatchback volt, E11 Corolla kombi '98 volt
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Akkor olvasd el mégegyszer a Totalcaros cikket, ott van idézve a jogszabály!
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

Slampixxx írta:Akkor olvasd el mégegyszer a Totalcaros cikket, ott van idézve a jogszabály!
Igaz, bocsi, a 4évvel ezelõtti cikket olvastam, de azóta hoztak jogszabályt a lejárati idõre...
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

8-10 forintos benzinár esés mindenkinek jól jönne nem? :lol:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/ener ... 66522.html
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Avatar
montoya
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
Tartózkodási hely: BP XI

Hozzászólás Szerző: montoya »

Bohi írta:8-10 forintos benzinár esés mindenkinek jól jönne nem? :lol:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/ener ... 66522.html
Ugyan mar, a kuton a legtobben eddig is 5000-ert tankoltak, meg most is igy lesz! :lol:
IS200 '01
:glcarina: Carina Coupe 1.8 XE - RIP :(
KépCarina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
ksz315
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2008 márc. 28, 01:33 am
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: ksz315 »

Érdekes, hogy az emelés mindíg annyi, vagy több, mint amit a világpiac diktál. Már el sem olvasom, úgyis csak felhúzom magam. Azt írja, hogy 7%-ot esett az átlagár, rádióban 4-5%-ot hallottam, és hogy 8-10 forintot csökkenhet az ár. Valahogy nekem nem jönnek össze ezek az értékek. Nyilván adók, egyéb sarcok miatt máshogy néz ki a végösszeg, de akkor is durva.
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?
E11 liftback 4E-FE 1998 JT.... Volt
Avatar
montoya
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
Tartózkodási hely: BP XI

Hozzászólás Szerző: montoya »

ksz315 írta:Érdekes, hogy az emelés mindíg annyi, vagy több, mint amit a világpiac diktál. Már el sem olvasom, úgyis csak felhúzom magam. Azt írja, hogy 7%-ot esett az átlagár, rádióban 4-5%-ot hallottam, és hogy 8-10 forintot csökkenhet az ár. Valahogy nekem nem jönnek össze ezek az értékek. Nyilván adók, egyéb sarcok miatt máshogy néz ki a végösszeg, de akkor is durva.
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?
A cukor tavaly is bullshit volt, a horvat tengerparton levo ABC-ben olcsobban vettem, mint itthon a nagy aruhazakban...
IS200 '01
:glcarina: Carina Coupe 1.8 XE - RIP :(
KépCarina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Mindegy mennyi a hordónkénti ár, az üzemanyag csak emelkedni fog.
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
ksz315
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2008 márc. 28, 01:33 am
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: ksz315 »

http://totalbike.hu/magazin/velemeny/20 ... raktorost/
(munka)hét indításhoz. Érdekes kis olvasmány.
E11 liftback 4E-FE 1998 JT.... Volt
Avatar
PiciPeti
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1538
Csatlakozott: 2011 jan. 13, 12:45 am
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Hozzászólás Szerző: PiciPeti »

Üdv!

Fölöslegessé vált itthon egy nagyméretû, szigetelt kutyaház. (Deszka-5cm hungarocel-lambéria) Ha esetleg valakinek szüksége van rá elviheti.
Kb 30-40 kilós kutyaméretig jó.
'00 E11 4E-FE Harmony-Millenium
'07 E12 D-4D, Linea Luna
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Mit szóltok Micheliszhez?
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem :)
Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem friss az élmlény mert csak tegnap láttam, felvételrõl. Az elsõ futamon, jó értelemben agresszív volt. Ilyet csak a nagyon nagyok tudnak. Aki jár ki a ringre és ment már egy kicsit is gyorsan, az gondolja, hogy milyen lehet 1:53 alatt körbeérni! (Ferrari F430 cup 1:55)Félelmetes! A végén sajnos kiderült, hogy mégsem Õ volt a legkeményebb. Coronell iszonyat durván kizavarta a pályáról. Sajnos korrekt volt a megmozdulás mert nem értek össze. Ez az eddigi kedvenc WTCC versenyem.

A másodiknál saját magát überelve rajtolt és tartotta meg az elsõ helyet az elsõ kanyarokban valami zseniálisan késõbb már nem kellett védekeznie). Menu meg a végén - nagyon szimpatikusan,- tényleg örült Norbi sikerének!

Szuti talán többet tudna mesélni.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

Pacsker írta:Mit szóltok Micheliszhez?
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem :)
Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.
Kint voltam. Hihetelen élmény, hangulat és szép versenyek. És nem volt olyan dög meleg, mint tavaly. :)
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

Szerintem is ez volt az idei legjobb hétvége! Jól csináják zengõék, reméljük lesz még sok pont az év során!
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Válasz küldése