Szóval bescanneltem a matricát, és....
Mindenről, akármikor, akárkivel
-
MFerenc
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 529
- Csatlakozott: 2009 ápr. 01, 01:49 pm
- Tartózkodási hely: Budapest, XXI.
Rendõrségi közlemény ez ügybenBohi írta:hihetetlen ez az egészségügyi doboz körüli riadalom! Mindenhonnan ez folyik...
...
1993 1,3 Corolla xli 16V hatchback volt, E11 Corolla kombi '98 volt
- Bohi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 3288
- Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
- Tartózkodási hely: Budapest
8-10 forintos benzinár esés mindenkinek jól jönne nem?
http://www.portfolio.hu/vallalatok/ener ... 66522.html
http://www.portfolio.hu/vallalatok/ener ... 66522.html
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Prius II
- montoya
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 3726
- Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
- Tartózkodási hely: BP XI
Ugyan mar, a kuton a legtobben eddig is 5000-ert tankoltak, meg most is igy lesz!Bohi írta:8-10 forintos benzinár esés mindenkinek jól jönne nem?![]()
http://www.portfolio.hu/vallalatok/ener ... 66522.html
IS200 '01
Carina Coupe 1.8 XE - RIP 
Carina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
Carina Coupe 1.6 DXDatsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
-
ksz315
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 765
- Csatlakozott: 2008 márc. 28, 01:33 am
- Tartózkodási hely: Budapest
Érdekes, hogy az emelés mindíg annyi, vagy több, mint amit a világpiac diktál. Már el sem olvasom, úgyis csak felhúzom magam. Azt írja, hogy 7%-ot esett az átlagár, rádióban 4-5%-ot hallottam, és hogy 8-10 forintot csökkenhet az ár. Valahogy nekem nem jönnek össze ezek az értékek. Nyilván adók, egyéb sarcok miatt máshogy néz ki a végösszeg, de akkor is durva.
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?
E11 liftback 4E-FE 1998 JT.... Volt
- montoya
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 3726
- Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
- Tartózkodási hely: BP XI
A cukor tavaly is bullshit volt, a horvat tengerparton levo ABC-ben olcsobban vettem, mint itthon a nagy aruhazakban...ksz315 írta:Érdekes, hogy az emelés mindíg annyi, vagy több, mint amit a világpiac diktál. Már el sem olvasom, úgyis csak felhúzom magam. Azt írja, hogy 7%-ot esett az átlagár, rádióban 4-5%-ot hallottam, és hogy 8-10 forintot csökkenhet az ár. Valahogy nekem nem jönnek össze ezek az értékek. Nyilván adók, egyéb sarcok miatt máshogy néz ki a végösszeg, de akkor is durva.
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?
IS200 '01
Carina Coupe 1.8 XE - RIP 
Carina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
Carina Coupe 1.6 DXDatsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
-
ksz315
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 765
- Csatlakozott: 2008 márc. 28, 01:33 am
- Tartózkodási hely: Budapest
http://totalbike.hu/magazin/velemeny/20 ... raktorost/
(munka)hét indításhoz. Érdekes kis olvasmány.
(munka)hét indításhoz. Érdekes kis olvasmány.
E11 liftback 4E-FE 1998 JT.... Volt
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Mit szóltok Micheliszhez?
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem
Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem
Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
Nekem friss az élmlény mert csak tegnap láttam, felvételrõl. Az elsõ futamon, jó értelemben agresszív volt. Ilyet csak a nagyon nagyok tudnak. Aki jár ki a ringre és ment már egy kicsit is gyorsan, az gondolja, hogy milyen lehet 1:53 alatt körbeérni! (Ferrari F430 cup 1:55)Félelmetes! A végén sajnos kiderült, hogy mégsem Õ volt a legkeményebb. Coronell iszonyat durván kizavarta a pályáról. Sajnos korrekt volt a megmozdulás mert nem értek össze. Ez az eddigi kedvenc WTCC versenyem.
A másodiknál saját magát überelve rajtolt és tartotta meg az elsõ helyet az elsõ kanyarokban valami zseniálisan késõbb már nem kellett védekeznie). Menu meg a végén - nagyon szimpatikusan,- tényleg örült Norbi sikerének!
Szuti talán többet tudna mesélni.
A másodiknál saját magát überelve rajtolt és tartotta meg az elsõ helyet az elsõ kanyarokban valami zseniálisan késõbb már nem kellett védekeznie). Menu meg a végén - nagyon szimpatikusan,- tényleg örült Norbi sikerének!
Szuti talán többet tudna mesélni.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
- Biagio
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2864
- Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
- Tartózkodási hely: majdnem Bp.
Kint voltam. Hihetelen élmény, hangulat és szép versenyek. És nem volt olyan dög meleg, mint tavaly.Pacsker írta:Mit szóltok Micheliszhez?
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem
Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem

No injektor No ABS No Computer No problem

