Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged

Hozzászólás Szerző: toytomi »

Ide Lóri bácsinak a trabija a király(Trabusa) :twisted:
http://www.tmax.hu/tmax_sport.php?act=c ... busa_feher
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

CE90 XL Liftback - Kouki, 1C
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

Ki mit tud arról, hogy családon belüli átírásnál nem kell illetéket fizetni. Tehát csak új forgalmi kell és eredetvizsgát nem kell csinálni és átírási költséget sem kell kifizetni.
Ez igaz? Nem hivatalos forrásból ilyen infót kaptam, de kételkedek benne.
Erre talán Gecsa tud válaszolni... :wink:
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
ksz315
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 765
Csatlakozott: 2008 márc. 28, 01:33 am
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: ksz315 »

Nálam üzembentartó váltás volt ilyen módon. Ott eleve nem kell eredetvizsga. Csak az új forgalmit kellett kifizetnem, mivel "ajándékozás" címen ment, így illetékmentes volt, csak le kellett igazolni a dolgot (nálam szül. anyakönyvi kivonat elég volt).
Tulajdonos váltásnál kell az eredetvizsga mindenképp.
E11 liftback 4E-FE 1998 JT.... Volt
janikatuning
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008 okt. 18, 04:29 pm
Tartózkodási hely: szikszó

Hozzászólás Szerző: janikatuning »

bárdos6 száma kéne még mindig:D
EE90 LIFTBACK (4afe 110le 16v) Xtreme
E11 LIFTBACK (4afe 110le 16v automata)
Avatar
gecsa
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3080
Csatlakozott: 2009 szept. 06, 11:17 am

Hozzászólás Szerző: gecsa »

Bohi írta:Ki mit tud arról, hogy családon belüli átírásnál nem kell illetéket fizetni. Tehát csak új forgalmi kell és eredetvizsgát nem kell csinálni és átírási költséget sem kell kifizetni.
Ez igaz? Nem hivatalos forrásból ilyen infót kaptam, de kételkedek benne.
Erre talán Gecsa tud válaszolni... :wink:
már megelõztek...:D
üzembentartóinál sosem kell semmi,csak forgalmi..
tulajdonos váltásnál lemegy minde herce-hurca,csak az illeték esik ki a sorból...mivel ugye,amit átíráskor megfizetsz,annak a becsületes neve a vagyonszerzési illeték...azt nem tudom,hogy az új rendelet egységesen vonatkozik,vagy esetleg különszedték benne a dolgokat...
Avatar
Lackó
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008 júl. 17, 05:02 pm
Autód gyártási éve: 2017
Autód típusa (és generációja): Egyéb Toyota
Autód felszereltségi jelölése: Egyéb
Autód karosszéria variánsa: Crossover

Hozzászólás Szerző: Lackó »

Hölgyek, Urak !

Ma délután egy ismeretlen E9 Sedan ácsorgott a parkolónkban. Orsi figyelte ki, én még nem voltam otthon. Várt valakire a benne ülõ. Miután valaki megérkezett, beült, és elhajtottak. Lehet, hogy üldözési mániás vagyok, de van rá okom.

Az autó piros, színre fújt lökhárítókkal, Orsi elmondása szerint egész jó állapotú volt.

RENDSZÁMA : GBD-647

Ha valakinek ismerõs, netán felismeri saját autóját :), jelezzen kérem.

Köszi
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
montoya
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
Tartózkodási hely: BP XI

Hozzászólás Szerző: montoya »

Lackó írta:...
Forgalomban van és nincs körözés alatt. Továbbá a szín is stimmel a rendszámhoz.
IS200 '01
:glcarina: Carina Coupe 1.8 XE - RIP :(
KépCarina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
Avatar
Lackó
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008 júl. 17, 05:02 pm
Autód gyártási éve: 2017
Autód típusa (és generációja): Egyéb Toyota
Autód felszereltségi jelölése: Egyéb
Autód karosszéria variánsa: Crossover

Hozzászólás Szerző: Lackó »

Köszi srácok a gyors reakciót !

Maty, nem. De egész pofás a hirdetésben lévõ. :)
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Érdeklõdnék találkoztatok-e már ti is azzal, hogy pár nappal ezelõttõl szinte minden nagyobb autóalkatrész nagykerhez szükséges regisztráció.
Bárdihoz szerencsére nem, de Unixnál megszûnt a keresgélési lehetõség, sõt a cikkszám szerinti keresés is? :roll: , Lángnál is kell regisztráció, meg még találkoztam 1-2-vel. Kicsit bosszantó
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Danee21
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2011 dec. 17, 01:38 pm

Hozzászólás Szerző: Danee21 »

Pacsker írta:Érdeklõdnék találkoztatok-e már ti is azzal, hogy pár nappal ezelõttõl szinte minden nagyobb autóalkatrész nagykerhez szükséges regisztráció.
Bárdihoz szerencsére nem, de Unixnál megszûnt a keresgélési lehetõség, sõt a cikkszám szerinti keresés is? :roll: , Lángnál is kell regisztráció, meg még találkoztam 1-2-vel. Kicsit bosszantó

Ezért érdemes tõlem rendelni, elég hogy itt regisztráltál:DDDD és bármit betudunk szerezni neked alvázszám alapján 24órán belül:)
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Szerinted nem vagy májer alkatrészbeszerzésbõl? :) Csak annyit írtam, hogy bosszantó a hülye regelés.
A mindennel pedig csínján, mert mondok olyan alkatrészeket, amit még nem is látott Európában Magyar ember, nem hogy árulná :D ...
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Danee21
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 238
Csatlakozott: 2011 dec. 17, 01:38 pm

Hozzászólás Szerző: Danee21 »

Pacsker írta:Szerinted nem vagy májer alkatrészbeszerzésbõl? :) Csak annyit írtam, hogy bosszantó a hülye regelés.
A mindennel pedig csínján, mert mondok olyan alkatrészeket, amit még nem is látott Európában Magyar ember, nem hogy árulná :D ...
ha új és létezik egy toyodiyes cikkszám legalább akkor meglesz:)
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Nézzétek csak! Nagyon sok öreg Corolla hiányzik még! Tessék nyitott szemekkel járni :!: :!:
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

hihetetlen ez az egészségügyi doboz körüli riadalom! Mindenhonnan ez folyik... Olvastam a totalcar-os cikket is meg az indexen is megjelent ma egy cikk. Mit mondtok róla? Nekem pl van a kocsiban, 2-3-4éve vehettem, de fel van bontva, biztos nem veszek másikat. Majd megnézem mikor jár le, de elmehetnek az anyjukba, ha tényleg ezen szaroznak, normális jogszabályi elõírás sincs, ahogy olvastam. Felháborító.
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Válasz küldése