Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Nehogy én is kimenjek... :D
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

bubidisc írta:Ahogy a következõ hungaroring nyílt nap topicjában olvashattátok szeretnék létrehozni egy topicot. Ez nem beszélgetõs lenne és nem is várnék kommenteket. Csak is olyan a hungaroringen már corollával :!: járt tagok véleményét lehetne olvasni. Tipikusan azokra a gyakran ismételt kérdéskre kapnátok választ amiket úgy is feltennének a teljesen amatõr de nyíltnapozni vágyó corollás tagok. Várok ötleteket! Struktúrára, kérdésekre vonatkozólag.
Ha az emlékeimben kutatok akkor rengeteg corolla járt már fent a ringen. Amikre csak én emlékszem a teljesség igénye nélkül.
Pacsker: E7 - E9,
Bohi: E8
Zdoman E7, AE86, E11 (talán D4D)
Walaki: AE86 átalakítás elõtt és után
TZ: AE86
Aaron: E12 TS
Mozso: E12 1,8T
Bubi: :wink: E11
Remélhetõleg a következõ nyílt napon mégtöbb cori lesz a ringen. Gyûjtsük egybe ezeket a tapasztalatokat!
Akinek tetszik az ötlet bökjön rá valamit! Elõre is köszönöm!
Hol valósulhatna meg? Mi legyen a címe?
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Frool
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1626
Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 05:17 pm
Tartózkodási hely: Nagykáta, BP.IX., Pécel

Hozzászólás Szerző: Frool »

Az ötletet támogatom, tevékenyen nem sokat tudnék hozzá tenni idõ hiányában. Helye szerintem: Hobbi Sportolás Autós szim. Pl:- Pályanapi nagyokos, kisokosoknak :lol: A riportokat a hozzám hasonlóan zsibongásig túlinformált csökött agyúak nem biztos, hogy össze tudnák hasonlítani. Egy táblázat szerû szerkezetben viszont jól egymás mellé helyezhetõk és áttekinthetõk az infók.
CCH vezetőségi tag

Ajtóüvegen át figyelni a menetirányt
finoman adagolva gázt,ellenkormányt.
Szélvédõn keresztül nézni a tájat,
nincs szebb ami rám várhat!
Kilinccsel elõre!!!
AE86GT. 4AGE
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Köszönöm! :D

Kérném azokat akik már jártak a pályán, írjanak ötleteket (akár privát üzenetben ), hogy szerintük mi lehetne a megfelelõ szerkezet. Nem égetõs a megvalósítás, inkább az lenne a fontos, hogy ez mindenki számára érdekes és hasznos topic legyen.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Gugyor
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2011 jan. 16, 07:21 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Tatabánya

Hozzászólás Szerző: Gugyor »

Mivel nem tudom hova írjam ide teszem.van pár mk2 es ford fiesta :P cuccom.komplett fóliázott üvegek.4 leömlös kipu(ps)rendszer.ami lángol is meg 2garnitura alufelni.egy13 meg egy15-ös
Corolla AE92 GTI HB
Toyota carina e gli
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Igen örülnénk, ha a fórumon olvasóként, vagy gyakori posztolóként szereplõ felhasználók is ellátogatnának Királyrétre.
A klubélethez hozzátartozik, hogy egy évben legalább egy találkozón megjelenjen az illetõ!
Az ismerkedéstõl nem kell félni :) Pozitív, közvetlen a társaság és megvan a közös téma is. Tényleg feledhetetlen élmény, fõleg egy Királyrét.
Megkérnék mindenkit, aki úgy érzi erre az egy szombati napra "szabaddá tudja tenni magát", iratkozzon fel a szervezõ topicba.

:)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
gecsa
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3080
Csatlakozott: 2009 szept. 06, 11:17 am

Hozzászólás Szerző: gecsa »

a föld órája...ha ezt most olvasod,vérbeli corolla tulajdonos vagy,és megszállott fórumozó....:D:D:D
Avatar
Gugyor
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2011 jan. 16, 07:21 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Tatabánya

Hozzászólás Szerző: Gugyor »

:rock:
Corolla AE92 GTI HB
Toyota carina e gli
Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged

Hozzászólás Szerző: toytomi »

Valakit érdekelne majd esetleg a T-Max szlalom verseny? Minden évebe van Szegeden. Pontos idõpontot nem tudok még, be kell menjek megkérdezni.
Egy kis ízelítõ:
Ádám, a fõnöknek a fia nyomja egy Hondával.

A video from YouTube usually appears here. Please contact an administrator.
A video from YouTube usually appears here. Please contact an administrator.
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

CE90 XL Liftback - Kouki, 1C
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Szólj majd mikor van az idõpont. Megpróbálok lemenni, mint bíró
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged

Hozzászólás Szerző: toytomi »

Na jól fel dobtam a témát! :lol:
Bementem ma megkérdezni, aztán közölték velem, hogy idén nem lesz. :lol:
Pedig ott volt a parkolóba turbós Rav4, arról jutott hirtelen eszembe.
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

CE90 XL Liftback - Kouki, 1C
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dredd bíró! :twisted:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
janikatuning
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 855
Csatlakozott: 2008 okt. 18, 04:29 pm
Tartózkodási hely: szikszó

Hozzászólás Szerző: janikatuning »

valaki legyen szives megadni bárdos6 telszámát! köszönöm!
EE90 LIFTBACK (4afe 110le 16v) Xtreme
E11 LIFTBACK (4afe 110le 16v automata)
Avatar
bepi81
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2010 nov. 23, 03:40 pm
Autód gyártási éve: 2007
Autód típusa (és generációja): Verso
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: MPV
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Hozzászólás Szerző: bepi81 »

toytomi írta:Valakit érdekelne majd esetleg a T-Max szlalom verseny? Minden évebe van Szegeden. Pontos idõpontot nem tudok még, be kell menjek megkérdezni.
Egy kis ízelítõ:
Ádám, a fõnöknek a fia nyomja egy Hondával.
Ezt a pályát Lizard mellett lehetne igazán élvezni igazán. IDE való a YTS... 8)
4 év E11 fl Corlla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i
Avatar
kleingy
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2007 aug. 28, 01:03 pm
Tartózkodási hely: ÉRD, Törökbálint
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kleingy »

bepi81 írta:Ezt a pályát Lizard mellett lehetne igazán élvezni igazán. IDE való a YTS... 8)
:yeah: :rock: :rock: :rock:
Kép

1999 liftback, 1.3 4E-FE
Válasz küldése