Mindenről, akármikor, akárkivel
- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
Hol valósulhatna meg? Mi legyen a címe?bubidisc írta:Ahogy a következõ hungaroring nyílt nap topicjában olvashattátok szeretnék létrehozni egy topicot. Ez nem beszélgetõs lenne és nem is várnék kommenteket. Csak is olyan a hungaroringen már corollávaljárt tagok véleményét lehetne olvasni. Tipikusan azokra a gyakran ismételt kérdéskre kapnátok választ amiket úgy is feltennének a teljesen amatõr de nyíltnapozni vágyó corollás tagok. Várok ötleteket! Struktúrára, kérdésekre vonatkozólag.
Ha az emlékeimben kutatok akkor rengeteg corolla járt már fent a ringen. Amikre csak én emlékszem a teljesség igénye nélkül.
Pacsker: E7 - E9,
Bohi: E8
Zdoman E7, AE86, E11 (talán D4D)
Walaki: AE86 átalakítás elõtt és után
TZ: AE86
Aaron: E12 TS
Mozso: E12 1,8T
Bubi:E11
Remélhetõleg a következõ nyílt napon mégtöbb cori lesz a ringen. Gyûjtsük egybe ezeket a tapasztalatokat!
Akinek tetszik az ötlet bökjön rá valamit! Elõre is köszönöm!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
- Frool
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 1626
- Csatlakozott: 2007 ápr. 18, 05:17 pm
- Tartózkodási hely: Nagykáta, BP.IX., Pécel
Az ötletet támogatom, tevékenyen nem sokat tudnék hozzá tenni idõ hiányában. Helye szerintem: Hobbi Sportolás Autós szim. Pl:- Pályanapi nagyokos, kisokosoknak
A riportokat a hozzám hasonlóan zsibongásig túlinformált csökött agyúak nem biztos, hogy össze tudnák hasonlítani. Egy táblázat szerû szerkezetben viszont jól egymás mellé helyezhetõk és áttekinthetõk az infók.
CCH vezetőségi tag
Ajtóüvegen át figyelni a menetirányt
finoman adagolva gázt,ellenkormányt.
Szélvédõn keresztül nézni a tájat,
nincs szebb ami rám várhat!
Kilinccsel elõre!!!
AE86GT. 4AGE
Ajtóüvegen át figyelni a menetirányt
finoman adagolva gázt,ellenkormányt.
Szélvédõn keresztül nézni a tájat,
nincs szebb ami rám várhat!
Kilinccsel elõre!!!
AE86GT. 4AGE
- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
Köszönöm!
Kérném azokat akik már jártak a pályán, írjanak ötleteket (akár privát üzenetben ), hogy szerintük mi lehetne a megfelelõ szerkezet. Nem égetõs a megvalósítás, inkább az lenne a fontos, hogy ez mindenki számára érdekes és hasznos topic legyen.
Kérném azokat akik már jártak a pályán, írjanak ötleteket (akár privát üzenetben ), hogy szerintük mi lehetne a megfelelõ szerkezet. Nem égetõs a megvalósítás, inkább az lenne a fontos, hogy ez mindenki számára érdekes és hasznos topic legyen.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Igen örülnénk, ha a fórumon olvasóként, vagy gyakori posztolóként szereplõ felhasználók is ellátogatnának Királyrétre.
A klubélethez hozzátartozik, hogy egy évben legalább egy találkozón megjelenjen az illetõ!
Az ismerkedéstõl nem kell félni
Pozitív, közvetlen a társaság és megvan a közös téma is. Tényleg feledhetetlen élmény, fõleg egy Királyrét.
Megkérnék mindenkit, aki úgy érzi erre az egy szombati napra "szabaddá tudja tenni magát", iratkozzon fel a szervezõ topicba.

A klubélethez hozzátartozik, hogy egy évben legalább egy találkozón megjelenjen az illetõ!
Az ismerkedéstõl nem kell félni
Megkérnék mindenkit, aki úgy érzi erre az egy szombati napra "szabaddá tudja tenni magát", iratkozzon fel a szervezõ topicba.
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- toytomi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2874
- Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
- Autód gyártási éve: 1989
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged
Valakit érdekelne majd esetleg a T-Max szlalom verseny? Minden évebe van Szegeden. Pontos idõpontot nem tudok még, be kell menjek megkérdezni.
Egy kis ízelítõ:
Ádám, a fõnöknek a fia nyomja egy Hondával.
Egy kis ízelítõ:
Ádám, a fõnöknek a fia nyomja egy Hondával.
A video from YouTube usually appears here. Please contact an administrator.
A video from YouTube usually appears here. Please contact an administrator.
CE90 XL Liftback - Kouki, 1C
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Szólj majd mikor van az idõpont. Megpróbálok lemenni, mint bíró
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
-
janikatuning
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 855
- Csatlakozott: 2008 okt. 18, 04:29 pm
- Tartózkodási hely: szikszó
- bepi81
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2524
- Csatlakozott: 2010 nov. 23, 03:40 pm
- Autód gyártási éve: 2007
- Autód típusa (és generációja): Verso
- Autód felszereltségi jelölése: Sol
- Autód karosszéria variánsa: MPV
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Ezt a pályát Lizard mellett lehetne igazán élvezni igazán. IDE való a YTS...toytomi írta:Valakit érdekelne majd esetleg a T-Max szlalom verseny? Minden évebe van Szegeden. Pontos idõpontot nem tudok még, be kell menjek megkérdezni.
Egy kis ízelítõ:
Ádám, a fõnöknek a fia nyomja egy Hondával.
4 év E11 fl Corlla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

