Mindenről, akármikor, akárkivel
szabi megmondta a frankót..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gecsa 2011 nov. 28, 07:02 pm-kor.
- bepi81
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2524
- Csatlakozott: 2010 nov. 23, 03:40 pm
- Autód gyártási éve: 2007
- Autód típusa (és generációja): Verso
- Autód felszereltségi jelölése: Sol
- Autód karosszéria variánsa: MPV
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Egy kollégám mondta múlt 7 pénteken:
"Megszüntették a Lipótmezõt, és beültették mindet a kormányba..."
Kész agyrém ez az új tervezet. Csak remélem, hogy nem lesz bevezetve semmilyen formában, bár, az egykulcsos adórendszert is meglépték és a regadós sztorit is ismeritek...
Erre nem tudok mit mondani. Bár '95-ben még nagyon porbafingó voltam, de már akkor is azt gondoltam, hogy vissza fogjuk még síni a nagy bajszos Lalibácsit! Akkor kemény idõk voltak, de megvolt az eredménye az ország szempontjából, Ortodox-intézkedések ide, nem Ortodox-intézkedések oda...
Ma nem messze nem olyan "jók" a kilátásaink, mint anno.
"Megszüntették a Lipótmezõt, és beültették mindet a kormányba..."
Kész agyrém ez az új tervezet. Csak remélem, hogy nem lesz bevezetve semmilyen formában, bár, az egykulcsos adórendszert is meglépték és a regadós sztorit is ismeritek...
Erre nem tudok mit mondani. Bár '95-ben még nagyon porbafingó voltam, de már akkor is azt gondoltam, hogy vissza fogjuk még síni a nagy bajszos Lalibácsit! Akkor kemény idõk voltak, de megvolt az eredménye az ország szempontjából, Ortodox-intézkedések ide, nem Ortodox-intézkedések oda...
Ma nem messze nem olyan "jók" a kilátásaink, mint anno.
4 év E11 fl Corlla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i
- bepi81
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2524
- Csatlakozott: 2010 nov. 23, 03:40 pm
- Autód gyártási éve: 2007
- Autód típusa (és generációja): Verso
- Autód felszereltségi jelölése: Sol
- Autód karosszéria variánsa: MPV
- Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kollégám a Csodák Palotáját említette a mûszaki dolgok iránt fogékony emberkék számára (akár családdal együtt is!)gecsa írta:mit érdemes megnézni,ha az ember Budapesten jár? olyan érdekel,ami nem múzeum,és autóval is megközelíthetõ,illetve nem,vagy olcsó parkolási lehetõség van.......
4 év E11 fl Corlla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i
- Biagio
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2864
- Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
- Tartózkodási hely: majdnem Bp.
Elég sok látnivaló van, sok és drága parkolással.gecsa írta:mit érdemes megnézni,ha az ember Budapesten jár? olyan érdekel,ami nem múzeum,és autóval is megközelíthetõ,illetve nem,vagy olcsó parkolási lehetõség van.......
Jobban jársz a külsõ kerületben leteszitek az autót és BKV. Azt hiszem van egynapos jegy.
Barlangok (kocsival megközelíthetõ ingyenes parkolással), kilátók (részben kocsi), kirándulási lehetõség, ... Google-zd ki van nagyon sok minden.
Azért, ha erre jártok mindenképp szóljatok egy mini tali erejéig mindenképp.
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem

No injektor No ABS No Computer No problem

- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
Szerintem meg kocsival krúzoljátok körbe a várost érkezzetek úgy 20:00h körül. Akkor már kicsit gyérebb a forgalom. Városliget > Hõsök Tere > Gyönyörûen kivilágított Andrássy út > Roosevelt tér ( mai neve nem tudom mi ) Dunapart > Séta a Lánc híd és az Erzsébet híd között oda vissza esetleg Margithíd felé is, ott a Parlament, másik oldalon pedig látszik a Halászbástya > Alexander pelesz > guruljatok át a lánchídon > az alagútban 4A GE-nek simítsd ki a torkát kettõbe > Mészáros utca > Alkotás út > kapjatok el egy bárgyú esti filmemt a MOM parkban lezárásképpen.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
És este 8 után már szinte sehol sincs parkolódíj!
Legtöbb helyen már 18:00 után Free.
Legtöbb helyen már 18:00 után Free.
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- Sancy
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2934
- Csatlakozott: 2010 márc. 09, 08:30 pm
- Tartózkodási hely: Pécel
Hát komolyan mondom VICC ami ebben az országban megy....
Mit hallok ma a rádióban??
JÖN A PORNÓ ADÓ

remélem azt is minden hétköznapi ember fizetni fogja:)
nemértem, de nem is akarom..
Ki kellene már osztani néhány pofont...
Mit hallok ma a rádióban??
JÖN A PORNÓ ADÓ
remélem azt is minden hétköznapi ember fizetni fogja:)
nemértem, de nem is akarom..
Ki kellene már osztani néhány pofont...
E11 G6 TTE Facelift 1.6 VVTI
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i
E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i
E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban

