Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Avatar
gecsa
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3080
Csatlakozott: 2009 szept. 06, 11:17 am

Hozzászólás Szerző: gecsa »

szabi megmondta a frankót..:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gecsa 2011 nov. 28, 07:02 pm-kor.
Avatar
bepi81
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2010 nov. 23, 03:40 pm
Autód gyártási éve: 2007
Autód típusa (és generációja): Verso
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: MPV
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Hozzászólás Szerző: bepi81 »

Egy kollégám mondta múlt 7 pénteken:

"Megszüntették a Lipótmezõt, és beültették mindet a kormányba..." :lol:

Kész agyrém ez az új tervezet. Csak remélem, hogy nem lesz bevezetve semmilyen formában, bár, az egykulcsos adórendszert is meglépték és a regadós sztorit is ismeritek... :agyadnalvagy:

Erre nem tudok mit mondani. Bár '95-ben még nagyon porbafingó voltam, de már akkor is azt gondoltam, hogy vissza fogjuk még síni a nagy bajszos Lalibácsit! Akkor kemény idõk voltak, de megvolt az eredménye az ország szempontjából, Ortodox-intézkedések ide, nem Ortodox-intézkedések oda... :roll:
Ma nem messze nem olyan "jók" a kilátásaink, mint anno.
4 év E11 fl Corlla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i
Avatar
gecsa
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3080
Csatlakozott: 2009 szept. 06, 11:17 am

Hozzászólás Szerző: gecsa »

mit érdemes megnézni,ha az ember Budapesten jár? olyan érdekel,ami nem múzeum,és autóval is megközelíthetõ,illetve nem,vagy olcsó parkolási lehetõség van.......
Avatar
bepi81
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2524
Csatlakozott: 2010 nov. 23, 03:40 pm
Autód gyártási éve: 2007
Autód típusa (és generációja): Verso
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: MPV
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Hozzászólás Szerző: bepi81 »

gecsa írta:mit érdemes megnézni,ha az ember Budapesten jár? olyan érdekel,ami nem múzeum,és autóval is megközelíthetõ,illetve nem,vagy olcsó parkolási lehetõség van.......
Kollégám a Csodák Palotáját említette a mûszaki dolgok iránt fogékony emberkék számára (akár családdal együtt is!)
4 év E11 fl Corlla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
Jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

gecsa írta:mit érdemes megnézni,ha az ember Budapesten jár? olyan érdekel,ami nem múzeum,és autóval is megközelíthetõ,illetve nem,vagy olcsó parkolási lehetõség van.......
Elég sok látnivaló van, sok és drága parkolással. 8)
Jobban jársz a külsõ kerületben leteszitek az autót és BKV. Azt hiszem van egynapos jegy.
Barlangok (kocsival megközelíthetõ ingyenes parkolással), kilátók (részben kocsi), kirándulási lehetõség, ... Google-zd ki van nagyon sok minden.
Azért, ha erre jártok mindenképp szóljatok egy mini tali erejéig mindenképp. :wink:
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem meg kocsival krúzoljátok körbe a várost érkezzetek úgy 20:00h körül. Akkor már kicsit gyérebb a forgalom. Városliget > Hõsök Tere > Gyönyörûen kivilágított Andrássy út > Roosevelt tér ( mai neve nem tudom mi ) Dunapart > Séta a Lánc híd és az Erzsébet híd között oda vissza esetleg Margithíd felé is, ott a Parlament, másik oldalon pedig látszik a Halászbástya > Alexander pelesz > guruljatok át a lánchídon > az alagútban 4A GE-nek simítsd ki a torkát kettõbe > Mészáros utca > Alkotás út > kapjatok el egy bárgyú esti filmemt a MOM parkban lezárásképpen.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
kleingy
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 646
Csatlakozott: 2007 aug. 28, 01:03 pm
Tartózkodási hely: ÉRD, Törökbálint
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: kleingy »

Híjnye bubi, te aztán tudsz programot szervezni! :lol: Most irigylem a barátnõdet. 8)
Kép

1999 liftback, 1.3 4E-FE
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

És este 8 után már szinte sehol sincs parkolódíj!
Legtöbb helyen már 18:00 után Free.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
gecsa
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3080
Csatlakozott: 2009 szept. 06, 11:17 am

Hozzászólás Szerző: gecsa »

köszi az infókat...

eddig sem hagytam ki az alagutakat.... :twisted:
Avatar
Gugyor
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2011 jan. 16, 07:21 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Tatabánya

Hozzászólás Szerző: Gugyor »

Gyere a vértanuk tere felé is.ott láthatsz sok sok részeg nemzetiségit is :D
Avatar
Sancy
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2934
Csatlakozott: 2010 márc. 09, 08:30 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Sancy »

Hát komolyan mondom VICC ami ebben az országban megy....
Mit hallok ma a rádióban??

JÖN A PORNÓ ADÓ :? :? :? :D :D :agyadnalvagy: :oo :oo :haha: :haha: :haha: :sejhaj: :sejhaj: :body: :body: :azta: :azta: :azta: :azta: :azta: :azta: :azta:

remélem azt is minden hétköznapi ember fizetni fogja:)
nemértem, de nem is akarom..
Ki kellene már osztani néhány pofont...
E11 G6 TTE Facelift 1.6 VVTI
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i

E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Állítólag csak jobbkezeseknek. :lol:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Lackó
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008 júl. 17, 05:02 pm
Autód gyártási éve: 2017
Autód típusa (és generációja): Egyéb Toyota
Autód felszereltségi jelölése: Egyéb
Autód karosszéria variánsa: Crossover

Hozzászólás Szerző: Lackó »

bubidisc írta:Állítólag csak jobbkezeseknek. :lol:
Huhh....akkor megúsztam 8)
Avatar
PiciPeti
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1538
Csatlakozott: 2011 jan. 13, 12:45 am
Tartózkodási hely: Dunaharaszti

Hozzászólás Szerző: PiciPeti »

A hivatalos megnevezése pedig kulturális adó. :lol: :lol:
És a kulturális alapot fogják növelni a bevételbõl...

Hát ez aztán a kultúra... :cry:
'00 E11 4E-FE Harmony-Millenium
'07 E12 D-4D, Linea Luna
Avatar
gecsa
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3080
Csatlakozott: 2009 szept. 06, 11:17 am

Hozzászólás Szerző: gecsa »

és a kétkezesek? :lol: :lol: :lol:
legalább majd kevesebb ember lesz,akinek olyan az alkarja,mint popeye-nek... :lol: :lol: :lol:

a szomorú az,hogy a végén tényleg a levegõért is adózunk majd.... :cry:

de addigis:
:pornotv: :body: :sejhaj: :playboy: :azta:
Válasz küldése