Júli 4-én délután 2 órakor a szokásos Arena Plaza parkolóban minitali a P2 szint P betûjénél.
Kis dumcsi, szerelgetés, aztán ha összegyûlik elég autó, akkor konvojban krúzolva dudálva átvonulunk a 13. kerület Zsinór utca (Vasas pálya) környékére.
Ott csatlakozik hozzánk ez:
Kárpit jóvoltából a személyzettel együtt megkapjuk egy kis idõre ezt a szert. A neve Bronto Skylift F53 RL.
53m-es maximális munkamagasságával szépen az autóink flé nyúlhat és tetszés szerint kirajzolhatunk 1-2 feliratot logót... Garantáltan nem fog semmi belelógni a képbe, mivel a kosárból csináljuk.
Akár klubos logó, akár Toyota ambléma. Ötleteket is várunk. A cél, hogy legyünk minél többen!
Jó idõ várható, vasárnap ninc sis nagy forgalom. Legyen ez egy nagyobb, tartalmasabb, minitali.
Jelentkezéseket várjuk!!!
- Kárpit
- Pacsker