Minitali

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Slampi!
Tegnapi mikrotali képeit várom :)
Ezúton is ezer köszönet!!! :rizspekta:
jövök 5-el :)
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Bocsi, hogy csak most. :oops:

Kép
Kép
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Valamikor egy minitali jövõ héten? Valahol a M0 környékén? Kis szerelgetéssel?
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka »

Miért mit szeretnél hekkelni?
:wink:
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Én gyújtásállításnak tudnék örülni. :D
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Attilának már említettem, fékem mintha befogna kicsit. Meg vinném neki a direkt szûrõ szettet.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Júli 4-én délután 2 órakor a szokásos Arena Plaza parkolóban minitali a P2 szint P betûjénél.
Kis dumcsi, szerelgetés, aztán ha összegyûlik elég autó, akkor konvojban krúzolva dudálva átvonulunk a 13. kerület Zsinór utca (Vasas pálya) környékére.
Ott csatlakozik hozzánk ez:

Kép

Kép

Kárpit jóvoltából a személyzettel együtt megkapjuk egy kis idõre ezt a szert. A neve Bronto Skylift F53 RL.
53m-es maximális munkamagasságával szépen az autóink flé nyúlhat és tetszés szerint kirajzolhatunk 1-2 feliratot logót... Garantáltan nem fog semmi belelógni a képbe, mivel a kosárból csináljuk.

Akár klubos logó, akár Toyota ambléma. Ötleteket is várunk. A cél, hogy legyünk minél többen!
Jó idõ várható, vasárnap ninc sis nagy forgalom. Legyen ez egy nagyobb, tartalmasabb, minitali.

Jelentkezéseket várjuk!!!

- Kárpit
- Pacsker
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
szipak
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 393
Csatlakozott: 2009 jún. 04, 04:06 pm
Tartózkodási hely: leginkább újpest/zugló

Hozzászólás Szerző: szipak »

ezen most valszeg én is meg tudok jelenni :fel:
- Kárpit
- Pacsker
- Szipak

folytassátok
Avatar
[Walaki]D`Lair
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3604
Csatlakozott: 2009 nov. 06, 05:52 pm
Autód gyártási éve: 1985
Autód típusa (és generációja): Corolla E8
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: [Walaki]D`Lair »

- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
1985 - Toyota Corolla AE86 GT - SR20DET BlackTop //// Trackday beater
2006 - KTM 640 LC4 Supermoto /// :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio

Nagy svindlerek vagytok, mert sokan tudtunk a dátumról, de konkrétum csak most íródott, de kellemes meglepetés. Köszi Kárpit és Pacsker. :wink:
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Mi azért csináltunk ma is minitalit. 8)

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
horvatht
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2009 jún. 30, 08:28 pm
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: horvatht »

Délelõtt még Szelidi tónál leszek, ha korán hazaérek akkor megyek én is. Majd csörgök, hogy merre jártok.
(EP71 Starlet
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

Nekem sajna nem jó a minitali, mert nem leszek itthon. Meg sztem még nem lesz üzemképes a toyota.
Jó konvojozást! :wink:
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

- Kárpit
- Pacsker
- Szipak
- Walaki (konvojozásra nem)
- Biagio
- Slampixxx
- Bubi
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Válasz küldése