Minitali

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Jó ezt hallani!
A legmegbízhatóbb család :D
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
[Walaki]D`Lair
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3604
Csatlakozott: 2009 nov. 06, 05:52 pm
Autód gyártási éve: 1985
Autód típusa (és generációja): Corolla E8
Autód felszereltségi jelölése: GT
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: [Walaki]D`Lair »

Nálunk csak 4 saját toyota van :D De összesen 6 japán :D
1985 - Toyota Corolla AE86 GT - SR20DET BlackTop //// Trackday beater
2006 - KTM 640 LC4 Supermoto /// :twisted: :twisted: :twisted:
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

KovZoo írta:Sziasztok!
Tegnap este volt nálunk egy kis MiniTali :lol:
Résztvevõk: anyukám, apukám, uncsim és én xD
mostmár 5+1 Corolla van a családban :P
- anyu: e11HB
- nekem: e9LB GTI
- uncsim: e11HB VVTI elejû
- uncsim: e9LB diesel
- uncsim: e12 kombi munkaautó
- apu: e9LB XL hétvégén vettük
Megint bõvült a család egy Corollával :-)
Szép napot mindenkinek!!!
Saját klubbot alakítasz vagy behozol néhány tagot? :wink:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Lyani
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2007 ápr. 22, 01:13 am
Autód gyártási éve: 2012
Autód típusa (és generációja): Auris
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Szigethalom

Hozzászólás Szerző: Lyani »

Na akkor 18:00 arena P2 T?
Auris MK1 HSD Sol 5 door Hatchback
OFF: 2003 Patrol Y61 LWB ZD30
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Lyani írta:Na akkor 18:00 arena P2 T?
Ha nagyon unatkoztok arénában, ugorjatok át Budaörs szabadság út 72 :)
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
Avatar
Lyani
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2007 ápr. 22, 01:13 am
Autód gyártási éve: 2012
Autód típusa (és generációja): Auris
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Szigethalom

Hozzászólás Szerző: Lyani »

Érdeklõdés hiányában elmarad, ez is... ??
Auris MK1 HSD Sol 5 door Hatchback
OFF: 2003 Patrol Y61 LWB ZD30
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Biagio szólt, hogy menne!
Hívd fel!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

Nekem sajna nem jó ma!
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Avatar
Bardos6
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 956
Csatlakozott: 2008 máj. 26, 11:55 pm
Tartózkodási hely: 17.ker

Hozzászólás Szerző: Bardos6 »

Sziasztok Matyi jóvoltából lehetõség nyílna egy zöldkártya mérésre aki kíváncsi az autója káros anyag kibocsájtására.(CO, CO2, HC ,maradék O2, lamda,) érték mérésére.Ezt egybeköthetnénk egy minitalival is itt a 17. kerületbe pl:nálam mert a készüléknek áram kell és Matyi se cipelné el a világ végére.
A jövõhét végefelé valamikor szerda ,csütörtök !?
Akit érdekel az írjon!
EE90 Hatchback XLi 1.3 2E-E
AE95 Sedan 4WD Gli 1.6 4A-FE
AE92 Liftback GT-i 1.6 4A-GE
MR2 AW11 GT 1.6 4A-GE
ST162 Coupe GT 2.0 3S-GE
Avatar
Csocsó
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2010 feb. 21, 10:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Csocsó »

Engem érdekel, de csak 2-3 hét múlva, addig nincs egyben a kocsi. :(
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Csocsó írta:Engem érdekel, de csak 2-3 hét múlva, addig nincs egyben a kocsi. :(
Nálam is kb ez a helyzet :(
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

A gépet vissza kell adnom az autószerelõnek, akitõl a diplomakészítés idejéig kölcsönkértem. Holnap leadom a dogát, és a szerda csütörtökkel is tilosba lennék már.
Sajnálom! Nem tudtok eljönni félkész autóval? A lényeg, hoyg amotor és a kipu legyen egyben!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Pacsker írta:A gépet vissza kell adnom az autószerelõnek, akitõl a diplomakészítés idejéig kölcsönkértem. Holnap leadom a dogát, és a szerda csütörtökkel is tilosba lennék már.
Sajnálom! Nem tudtok eljönni félkész autóval? A lényeg, hoyg amotor és a kipu legyen egyben!
amíg nincs semmi igazolás hogy az enyém a kocsi szerintem nem adnak útvonalengedélyt sem.
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Most végül mégsem mentél le Szombathelyre?
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Pacsker írta:Most végül mégsem mentél le Szombathelyre?
Ugye megjött a forgalmi, benne egy adásvételivel és egy levéllel hogy kitöltve küldjem vissza.
Közben beszéltem a sráccal is Szombathelyen, õket is megkereste, szóval alakul. Május 1.-re igyekszem bizonyítékot keresni rá hogy az enyém.
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
Válasz küldése