A legmegbízhatóbb család
Minitali
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Jó ezt hallani!
A legmegbízhatóbb család
A legmegbízhatóbb család
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- [Walaki]D`Lair
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 3604
- Csatlakozott: 2009 nov. 06, 05:52 pm
- Autód gyártási éve: 1985
- Autód típusa (és generációja): Corolla E8
- Autód felszereltségi jelölése: GT
- Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
- Tartózkodási hely: Bp
- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
Saját klubbot alakítasz vagy behozol néhány tagot?KovZoo írta:Sziasztok!
Tegnap este volt nálunk egy kis MiniTali
Résztvevõk: anyukám, apukám, uncsim és én xD
mostmár 5+1 Corolla van a családban
- anyu: e11HB
- nekem: e9LB GTI
- uncsim: e11HB VVTI elejû
- uncsim: e9LB diesel
- uncsim: e12 kombi munkaautó
- apu: e9LB XL hétvégén vettük
Megint bõvült a család egy Corollával
Szép napot mindenkinek!!!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Biagio szólt, hogy menne!
Hívd fel!
Hívd fel!
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- Bardos6
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 956
- Csatlakozott: 2008 máj. 26, 11:55 pm
- Tartózkodási hely: 17.ker
Sziasztok Matyi jóvoltából lehetõség nyílna egy zöldkártya mérésre aki kíváncsi az autója káros anyag kibocsájtására.(CO, CO2, HC ,maradék O2, lamda,) érték mérésére.Ezt egybeköthetnénk egy minitalival is itt a 17. kerületbe pl:nálam mert a készüléknek áram kell és Matyi se cipelné el a világ végére.
A jövõhét végefelé valamikor szerda ,csütörtök !?
Akit érdekel az írjon!
A jövõhét végefelé valamikor szerda ,csütörtök !?
Akit érdekel az írjon!
EE90 Hatchback XLi 1.3 2E-E
AE95 Sedan 4WD Gli 1.6 4A-FE
AE92 Liftback GT-i 1.6 4A-GE
MR2 AW11 GT 1.6 4A-GE
ST162 Coupe GT 2.0 3S-GE
AE95 Sedan 4WD Gli 1.6 4A-FE
AE92 Liftback GT-i 1.6 4A-GE
MR2 AW11 GT 1.6 4A-GE
ST162 Coupe GT 2.0 3S-GE
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
A gépet vissza kell adnom az autószerelõnek, akitõl a diplomakészítés idejéig kölcsönkértem. Holnap leadom a dogát, és a szerda csütörtökkel is tilosba lennék már.
Sajnálom! Nem tudtok eljönni félkész autóval? A lényeg, hoyg amotor és a kipu legyen egyben!
Sajnálom! Nem tudtok eljönni félkész autóval? A lényeg, hoyg amotor és a kipu legyen egyben!
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- CsabiTE71
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 906
- Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
- Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül
amíg nincs semmi igazolás hogy az enyém a kocsi szerintem nem adnak útvonalengedélyt sem.Pacsker írta:A gépet vissza kell adnom az autószerelõnek, akitõl a diplomakészítés idejéig kölcsönkértem. Holnap leadom a dogát, és a szerda csütörtökkel is tilosba lennék már.
Sajnálom! Nem tudtok eljönni félkész autóval? A lényeg, hoyg amotor és a kipu legyen egyben!
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)
Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)
Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Most végül mégsem mentél le Szombathelyre?
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- CsabiTE71
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 906
- Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
- Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül
Ugye megjött a forgalmi, benne egy adásvételivel és egy levéllel hogy kitöltve küldjem vissza.Pacsker írta:Most végül mégsem mentél le Szombathelyre?
Közben beszéltem a sráccal is Szombathelyen, õket is megkereste, szóval alakul. Május 1.-re igyekszem bizonyítékot keresni rá hogy az enyém.
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)
Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)
Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)