Oldal: 1 / 1

S.O.S. Dugattyu

Elküldve: 2010 ápr. 04, 08:16 pm
Szerző: gyoma
Sziasztok!

Sürgös segitségre lenne szükségem!
az alig 1hónapja vásárolt corolla-m motorja megadta magát!
vennem kell hozzá 4db Dugattyút...
1332cm3 4E-FE Motor...

Eddig csak gyárira kaptam árajánlatot,18.000/db+ 34.000 a gyûrûkészlet...

ez az ár fáj nekem!

bontott nemérdekel,mert mint az most kiderült,már volt javítva a motor bontott alkatrésszel,nemsokáig bírta!

DEDEO,UNIX,START, Kilõve,nemtudnak szerezni!
ami érdekel,az a MAHLE,vagy KOLBEN-SCHMIDT gyártmány!

Köszönettel Gábor!

Elküldve: 2010 ápr. 04, 09:51 pm
Szerző: Bubi
Mit tehettek azzal a motorral?

Elküldve: 2010 ápr. 04, 10:06 pm
Szerző: Pacsker
Szerintem inkább egy bontott gyári, mint egy új utángyártott. A dugattyú minimálisan kopik. A gyûrûk annál inkább.
Utángyártott dugóról nem egyrõl hallottam, hogy törött. Sõt van is itthon ilyenem.