S.O.S. Dugattyu
Elküldve: 2010 ápr. 04, 08:16 pm
Sziasztok!
Sürgös segitségre lenne szükségem!
az alig 1hónapja vásárolt corolla-m motorja megadta magát!
vennem kell hozzá 4db Dugattyút...
1332cm3 4E-FE Motor...
Eddig csak gyárira kaptam árajánlatot,18.000/db+ 34.000 a gyûrûkészlet...
ez az ár fáj nekem!
bontott nemérdekel,mert mint az most kiderült,már volt javítva a motor bontott alkatrésszel,nemsokáig bírta!
DEDEO,UNIX,START, Kilõve,nemtudnak szerezni!
ami érdekel,az a MAHLE,vagy KOLBEN-SCHMIDT gyártmány!
Köszönettel Gábor!
Sürgös segitségre lenne szükségem!
az alig 1hónapja vásárolt corolla-m motorja megadta magát!
vennem kell hozzá 4db Dugattyút...
1332cm3 4E-FE Motor...
Eddig csak gyárira kaptam árajánlatot,18.000/db+ 34.000 a gyûrûkészlet...
ez az ár fáj nekem!
bontott nemérdekel,mert mint az most kiderült,már volt javítva a motor bontott alkatrésszel,nemsokáig bírta!
DEDEO,UNIX,START, Kilõve,nemtudnak szerezni!
ami érdekel,az a MAHLE,vagy KOLBEN-SCHMIDT gyártmány!
Köszönettel Gábor!