S.O.S. Dugattyu

Ha alkatrészre lenne szükséged, vagy meg szeretnél válni tőle nézz be ebbe a témakörbe!
gyoma
Újonc
Újonc
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2010 márc. 18, 12:07 am

S.O.S. Dugattyu

Hozzászólás Szerző: gyoma »

Sziasztok!

Sürgös segitségre lenne szükségem!
az alig 1hónapja vásárolt corolla-m motorja megadta magát!
vennem kell hozzá 4db Dugattyút...
1332cm3 4E-FE Motor...

Eddig csak gyárira kaptam árajánlatot,18.000/db+ 34.000 a gyûrûkészlet...

ez az ár fáj nekem!

bontott nemérdekel,mert mint az most kiderült,már volt javítva a motor bontott alkatrésszel,nemsokáig bírta!

DEDEO,UNIX,START, Kilõve,nemtudnak szerezni!
ami érdekel,az a MAHLE,vagy KOLBEN-SCHMIDT gyártmány!

Köszönettel Gábor!
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mit tehettek azzal a motorral?
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Szerintem inkább egy bontott gyári, mint egy új utángyártott. A dugattyú minimálisan kopik. A gyûrûk annál inkább.
Utángyártott dugóról nem egyrõl hallottam, hogy törött. Sõt van is itthon ilyenem.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Válasz küldése