Sziasztok!
Sürgös segitségre lenne szükségem!
az alig 1hónapja vásárolt corolla-m motorja megadta magát!
vennem kell hozzá 4db Dugattyút...
1332cm3 4E-FE Motor...
Eddig csak gyárira kaptam árajánlatot,18.000/db+ 34.000 a gyûrûkészlet...
ez az ár fáj nekem!
bontott nemérdekel,mert mint az most kiderült,már volt javítva a motor bontott alkatrésszel,nemsokáig bírta!
DEDEO,UNIX,START, Kilõve,nemtudnak szerezni!
ami érdekel,az a MAHLE,vagy KOLBEN-SCHMIDT gyártmány!
Köszönettel Gábor!
S.O.S. Dugattyu
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Szerintem inkább egy bontott gyári, mint egy új utángyártott. A dugattyú minimálisan kopik. A gyûrûk annál inkább.
Utángyártott dugóról nem egyrõl hallottam, hogy törött. Sõt van is itthon ilyenem.
Utángyártott dugóról nem egyrõl hallottam, hogy törött. Sõt van is itthon ilyenem.
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)

