Oldal: 3 / 7
Elküldve: 2008 aug. 25, 09:29 pm
Szerző: HUNited
a kép linkjét javítaná valaki?
Elküldve: 2008 szept. 04, 01:08 pm
Szerző: Biagio
decaon16 írta:Jappán, illetve címeres Magyar zászló megoldható lenne Biagio? (Egyenlőre csak érdeklődöm....

)
Misel kérésed megvalósítható!
HUNited írta:a kép linkjét javítaná valaki?
A linket cserélni kell hisz már van referencia képünk is!
Kérném a nagyérdemüt, hogy akinek van kérem csatolja!
Köcce
--------------------------------------------------------------------------------------
Kéremszépen!
Úgy nézz ki, hogy össze gyűlt még egy kosárra való így hétfőn leadnák egy újabb rendelést.
Kérném mind azokat akik eddig még nem jelentkeztek, de még szeretnének rendelni zászlót szerda éjfélig ezt tegye meg.
Így biztosítva lesz, hogy az októberi találkozóra el is készülnek így kiosztásra kerülnek.
A fizetés a megszokott úton történik.
Köszönöm mindenkinek.
Elküldve: 2008 szept. 04, 06:57 pm
Szerző: HUNited
Nekem az a kép még mindig hibádzik
Klubbos matrica nem létezik véletlen, amit kilehetne rakni az autóra ezzel is hirdetve a klubbot? Az még inkább olcsó megoldás, a zászlóhoz képest
Nekem egyedileg is legyártottak matricát 2db 1000 Ft, ha tucatjával vennénk, akkor lehet olcsóbb lenne?
Elküldve: 2008 szept. 24, 04:52 pm
Szerző: Biagio
Elkészültek a zászlók, tisztelettel jelentem!
Jövő7 vasárnap, a túrán kiosztásra kerülnek.
Ha valakinek még is égető lenne, priviben beszélhetünk róla!

Elküldve: 2009 márc. 22, 11:53 am
Szerző: Biagio
Idei elsõ találkozón kaptam érdeklõdést, hogy ha van még kapacítás akkor lehet-e még zászlókat rendelni.
Igen, hogy ne lehetne.
Raktáron még van egy darab jobbos szürke alapon, fekete klub logós, melynek méretei 40 x 28 cm (szélesség x magasság), zászlótartó hossz: 50 cm. Ára: 1700 HUF.
Sajnos a cég akivel csináltatom közölte, hogy ez a méret sajnos már nem lesz így egy számmal kisebbet lehet rendelni, melnyek paraméterei 30 x 20 cm (szélesség x magasság), zászlótartó hossz: 30 cm. Ennek az ára: 1350 HUF.
Amik nem változtak:
A fizetés módja változatlan (személyesen vagy átutalás).
A színek össze állítása.
Ha valakinek megmozgatta a fantáziáját akkor jellezétek.
Köszöntem!
Elküldve: 2009 márc. 22, 01:41 pm
Szerző: KovZoo
Én érdeklõdtem, mert olyan jó, ahogy lobog a kocsikon

és nekem is kell.
Fehér-fekete színût szeretnék majd.
Kb. mennyi idõ a lefutási idõ?
Eldöntöttem, hogy most elsõ a GTI semmire nem költök, de amint megvan, azonnal akarok majd venni!
Elküldve: 2009 jún. 18, 04:55 pm
Szerző: Pacsker
Biagio felügyeletével megindulhatnak az új zászlórendelések!
Átvétel augusztusi tali.
Ha kell segítség Biagio, szólj bátran!
Emlékeztetõül:
Illusztráció:
A zászló konfekciója:
Körben dupla biztonsági varrással szegve, a bal oldalon saját anyagából bújtatóval
paraméterei 30 x 20 cm (szélesség x magasság), zászlótartó hossz: 30 cm. Ennek az ára: 1350 HUF.
Amik nem változtak:
A fizetés módja változatlan (személyesen (Biagio-nál) vagy átutalás).
Id?járási hatásoknak ellenálló hurkolt poliészterb?l készülnek a zászlók.
Szitanyomással, vagy digitális nyomtatással! De a garanciát megadják rá!
És ez a lényeg!
Az autóra manuálisan felszerelhet?, mely alábbiak szerint nézne ki:
Felhelyezése az ablaküveg és a keret közé szorítható zászlótartóval.
130 km/h sebességig garantálják és vállalják a garanciát, hogy a tartóban és zászlóban károsodás nem okozhat.
Elküldve: 2009 aug. 12, 08:13 pm
Szerző: Biagio
janikatuning írta:jah és klubos zászló milyen árba van hol tudok szerezni? kösz szépen!
Hello!
Klubos zászló méretekben változott a már meglévõökhöz, így az ára is összement ami 1500 HUF.
Ennek menete, hogy nekem tessék mondani, hogy szeretnél ilyet pontos paraméterekkel. pl. jobbos vagy balos, háttérszin, logo szín.
Sajnos rendelést egy darabra nem tudok leadni, de 3 db összegyûlik már tudok intézkedni.
Elküldve: 2010 ápr. 14, 04:57 pm
Szerző: Biagio
UPDATE
A fentiek szerint módosult információk. Sikerült intézkedni és a régi méretben, de változó áron elérhetõek a zászlók igény szerinti színösszeállításban.
A zászló mérete 300x450 mm.
A szegés és a bujtató miatt a hasznos, nyomtatható felület 280x390 mm.
Az ár 2000 HUF, ami tartalmazza a zászló rudazatot és a rögzítõ panelt is.
Elküldve: 2010 ápr. 14, 05:00 pm
Szerző: Pacsker
Jön a klubtali srácok!
Mi fog lobogni az autókon? Tessék csak rendelni!
Elküldve: 2010 ápr. 14, 05:02 pm
Szerző: Pacsker
Elküldve: 2010 ápr. 14, 05:05 pm
Szerző: Biagio
Köszi a képeket!
Sajnos én is késõn kaptam választ, de aki tényleg szeretne annak még a héten legkésõbb hétfõig le kéne adni rendelését (elõre utalással), hogy elkészüljenek a taliig.
Elküldve: 2010 ápr. 15, 08:16 am
Szerző: AndrewGL
Jó kis Pazeom, brühühü

Elküldve: 2010 ápr. 15, 01:18 pm
Szerző: Bubi
AndrewGL írta:Jó kis Pazeom, brühühü

Azzal mi lett?
Utoljára akkor láttam amikor a ring után ott fagyoskodtunk mellette. Biztos kérdeztem csak kitértél vagy ha válaszoltál már elfelejtettem, bocs.
Írsz róla nekem egy-két sort ha van idõd? Mehet privibe.
Elküldve: 2010 ápr. 15, 02:46 pm
Szerző: AndrewGL
bubidisc írta:AndrewGL írta:Jó kis Pazeom, brühühü

Azzal mi lett?
Utoljára akkor láttam amikor a ring után ott fagyoskodtunk mellette. Biztos kérdeztem csak kitértél vagy ha válaszoltál már elfelejtettem, bocs.
Írsz róla nekem egy-két sort ha van idõd? Mehet privibe.
Semmi titok nincs benne, eladtam a motort és a többit is.
Külön.
Most RWD átalakítást és 2JZGTE motorbeszerelést terveznek rajta.
Vicc volt 