nekem 5950 a félév...montoya írta:toytomi írta:Megjött a teljesítmény adó. 7700 FtMég milyen jó, hogy csak 2E, ennek is van elõnye.
Nekem 8140 az 1.6-a.
Mindenről, akármikor, akárkivel
- Biagio
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 2864
- Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
- Tartózkodási hely: majdnem Bp.
WTCC rajongók.
Az idei elsõ futamok ma EuroSport 2 13:00-kor, a második futam 16:45 EuroSport 1-n Monzából élõben.
A naptár:
11 March - Monza, Italy
1 April - Valencia, Spain
15 April - Donington Park, UK
29 April - TBA, Germany
6 May - Budapest, Hungary
20 May - Marrakech, Morocco
10 June - TBA, Portugal
22 July - Curitiba, Brazil
23 September - Sonoma, USA
21 October - Suzuka, Japan
4 November - Shanghai, China
18 November - Macau
Az idei elsõ futamok ma EuroSport 2 13:00-kor, a második futam 16:45 EuroSport 1-n Monzából élõben.
A naptár:
11 March - Monza, Italy
1 April - Valencia, Spain
15 April - Donington Park, UK
29 April - TBA, Germany
6 May - Budapest, Hungary
20 May - Marrakech, Morocco
10 June - TBA, Portugal
22 July - Curitiba, Brazil
23 September - Sonoma, USA
21 October - Suzuka, Japan
4 November - Shanghai, China
18 November - Macau
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem

No injektor No ABS No Computer No problem

- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
Az alábbi tévedések kivételével:Biagio írta:Szvsz ez ugyanaz.
11 March - Monza, Italy OK
1 April - Valencia, Spain OK
15 April - Donington Park UK, - NINCS ez Morocco idõpontja
29 April - TBA, Germany - NINCS ez Slovakia ring
6 May - Budapest, Hungary - ez OK
20 May - Marrakech, Morocco - ezt rossz helyre írtad ekkor van Ausztriában
10 June - TBA, Portugal - ez június 3-án van
22 July - Curitiba, Brazil - ez OK
23 September - Sonoma, USA - ez OK
21 October - Suzuka, Japan - ez OK
4 November - Shanghai, China - ez OK
18 November - Macau - ez OK
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
- horvatht
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 643
- Csatlakozott: 2009 jún. 30, 08:28 pm
- Tartózkodási hely: bp
Hétvégén megyek Bajára, úgyhogy beugrom ebbe a kereskedésbe: http://www.hasznaltauto.hu/partner/sugo_auto_kft.-1819 Már régóta nézegetem, majdnem minden képén áll a háttérben valahol egy idõs Toyota, itt volt régebben a képeken egy piros E7 liftback is valami mellett ha jól emlékszem, lövök majd képeket, hátha lesz még ott valami érdekesség.
(EP71 Starlet
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Melyik autó képein látszik a háttérben?
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- Pacsker
- Site Admin

- Hozzászólások: 23985
- Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
- Autód gyártási éve: 1988
- Autód típusa (és generációja): Corolla E9
- Autód felszereltségi jelölése: GTi
- Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
- Tartózkodási hely: Budapest
- Kapcsolat:
Jaaa vágási 
Ez az a kereskedés, aki az E8, E9-et ezer éve hirdeti horror áron.
Plusz van ott Supra is, ha jól emlékszem.
Ez az a kereskedés, aki az E8, E9-et ezer éve hirdeti horror áron.
Plusz van ott Supra is, ha jól emlékszem.
Klubelnök
Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi
KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
- horvatht
- Aktív fóruméletet élõ

- Hozzászólások: 643
- Csatlakozott: 2009 jún. 30, 08:28 pm
- Tartózkodási hely: bp
Az E7 most semelyiken, de itt volt régen egy csomó e9 meg carina, és azt hiszem az egyik carina mellett állt. A carina most is megvan elvileg: http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 3-0-0-2/lt
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 3-0-0-0/lt
Starletek talán:
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 3-0-0-3/lt
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 5-0-0-1/lt
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 1-0-0-2/lt
E8 sedan:
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 3-0-0-0/lt
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 3-0-0-0/lt
Starletek talán:
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 3-0-0-3/lt
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 5-0-0-1/lt
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 1-0-0-2/lt
E8 sedan:
http://www.hasznaltauto.hu/galeria/1819 ... 3-0-0-0/lt
(EP71 Starlet
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side
- Bubi
- Fanatikus fórumozó

- Hozzászólások: 5966
- Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
- Tartózkodási hely: Bp. környéke
Ahogy a következõ hungaroring nyílt nap topicjában olvashattátok szeretnék létrehozni egy topicot. Ez nem beszélgetõs lenne és nem is várnék kommenteket. Csak is olyan a hungaroringen már corollával
járt tagok véleményét lehetne olvasni. Tipikusan azokra a gyakran ismételt kérdéskre kapnátok választ amiket úgy is feltennének a teljesen amatõr de nyíltnapozni vágyó corollás tagok. Várok ötleteket! Struktúrára, kérdésekre vonatkozólag.
Ha az emlékeimben kutatok akkor rengeteg corolla járt már fent a ringen. Amikre csak én emlékszem a teljesség igénye nélkül.
Pacsker: E7 - E9,
Bohi: E8
Zdoman E7, AE86, E11 (talán D4D)
Walaki: AE86 átalakítás elõtt és után
TZ: AE86
Aaron: E12 TS
Mozso: E12 1,8T
Bubi:
E11
Remélhetõleg a következõ nyílt napon mégtöbb cori lesz a ringen. Gyûjtsük egybe ezeket a tapasztalatokat!
Akinek tetszik az ötlet bökjön rá valamit! Elõre is köszönöm!
Ha az emlékeimben kutatok akkor rengeteg corolla járt már fent a ringen. Amikre csak én emlékszem a teljesség igénye nélkül.
Pacsker: E7 - E9,
Bohi: E8
Zdoman E7, AE86, E11 (talán D4D)
Walaki: AE86 átalakítás elõtt és után
TZ: AE86
Aaron: E12 TS
Mozso: E12 1,8T
Bubi:
Remélhetõleg a következõ nyílt napon mégtöbb cori lesz a ringen. Gyûjtsük egybe ezeket a tapasztalatokat!
Akinek tetszik az ötlet bökjön rá valamit! Elõre is köszönöm!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2012 márc. 25, 09:28 am-kor.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.