Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Avatar
gecsa
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3080
Csatlakozott: 2009 szept. 06, 11:17 am

Hozzászólás Szerző: gecsa »

montoya írta:
toytomi írta:Megjött a teljesítmény adó. 7700 Ft :lol: Még milyen jó, hogy csak 2E, ennek is van elõnye. :D
:o Nekem 8140 az 1.6-a.
nekem 5950 a félév... :P :P :P :P
Avatar
Gugyor
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2002
Csatlakozott: 2011 jan. 16, 07:21 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (3 ajtós)
Tartózkodási hely: Tatabánya

Hozzászólás Szerző: Gugyor »

Szintén
Corolla AE92 GTI HB
Toyota carina e gli
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

WTCC rajongók.
Az idei elsõ futamok ma EuroSport 2 13:00-kor, a második futam 16:45 EuroSport 1-n Monzából élõben.
A naptár:
11 March - Monza, Italy
1 April - Valencia, Spain
15 April - Donington Park, UK
29 April - TBA, Germany
6 May - Budapest, Hungary
20 May - Marrakech, Morocco
10 June - TBA, Portugal
22 July - Curitiba, Brazil
23 September - Sonoma, USA
21 October - Suzuka, Japan
4 November - Shanghai, China
18 November - Macau
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Te ezt a naptárat honnan vetted?

Ez a hivatalos!
http://fiawtcc.com/
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

Szvsz ez ugyanaz. :wink:
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Biagio írta:Szvsz ez ugyanaz. :wink:
Az alábbi tévedések kivételével:

11 March - Monza, Italy OK
1 April - Valencia, Spain OK
15 April - Donington Park UK, - NINCS ez Morocco idõpontja
29 April - TBA, Germany - NINCS ez Slovakia ring
6 May - Budapest, Hungary - ez OK
20 May - Marrakech, Morocco - ezt rossz helyre írtad ekkor van Ausztriában
10 June - TBA, Portugal - ez június 3-án van
22 July - Curitiba, Brazil - ez OK
23 September - Sonoma, USA - ez OK
21 October - Suzuka, Japan - ez OK
4 November - Shanghai, China - ez OK
18 November - Macau - ez OK
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

... értem én, hogy gõzgép... :lol:
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Avatar
horvatht
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2009 jún. 30, 08:28 pm
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: horvatht »

Hétvégén megyek Bajára, úgyhogy beugrom ebbe a kereskedésbe: http://www.hasznaltauto.hu/partner/sugo_auto_kft.-1819 Már régóta nézegetem, majdnem minden képén áll a háttérben valahol egy idõs Toyota, itt volt régebben a képeken egy piros E7 liftback is valami mellett ha jól emlékszem, lövök majd képeket, hátha lesz még ott valami érdekesség.
(EP71 Starlet
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Melyik autó képein látszik a háttérben?
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Jaaa vágási :)
Ez az a kereskedés, aki az E8, E9-et ezer éve hirdeti horror áron.
Plusz van ott Supra is, ha jól emlékszem.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
horvatht
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2009 jún. 30, 08:28 pm
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: horvatht »

(EP71 Starlet
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side
Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged

Hozzászólás Szerző: toytomi »

Regisztrált felhasználók száma elérte az ezret :)
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

CE90 XL Liftback - Kouki, 1C
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ahogy a következõ hungaroring nyílt nap topicjában olvashattátok szeretnék létrehozni egy topicot. Ez nem beszélgetõs lenne és nem is várnék kommenteket. Csak is olyan a hungaroringen már corollával :!: járt tagok véleményét lehetne olvasni. Tipikusan azokra a gyakran ismételt kérdéskre kapnátok választ amiket úgy is feltennének a teljesen amatõr de nyíltnapozni vágyó corollás tagok. Várok ötleteket! Struktúrára, kérdésekre vonatkozólag.
Ha az emlékeimben kutatok akkor rengeteg corolla járt már fent a ringen. Amikre csak én emlékszem a teljesség igénye nélkül.
Pacsker: E7 - E9,
Bohi: E8
Zdoman E7, AE86, E11 (talán D4D)
Walaki: AE86 átalakítás elõtt és után
TZ: AE86
Aaron: E12 TS
Mozso: E12 1,8T
Bubi: :wink: E11
Remélhetõleg a következõ nyílt napon mégtöbb cori lesz a ringen. Gyûjtsük egybe ezeket a tapasztalatokat!
Akinek tetszik az ötlet bökjön rá valamit! Elõre is köszönöm!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bubi 2012 márc. 25, 09:28 am-kor.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

Tetszik az ötlet, rábökök! :lol:
Fõleg, ahogy láttam Bárdos és Sancy is akar menni most és bõvülni fog a lista!
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Avatar
Sancy
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2934
Csatlakozott: 2010 márc. 09, 08:30 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Sancy »

Vigyázzatok!!!!
Talán Frool is felhozza a hacsit :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Józsi, te meg szedd ösze magad, oszt' toljad neki! :wink:
E11 G6 TTE Facelift 1.6 VVTI
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i

E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban
Válasz küldése