Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Avatar
montoya
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
Tartózkodási hely: BP XI

Hozzászólás Szerző: montoya »

Toytib írta:Kell nekünk a TOYOTA
Bezzeg az egyéb európai, de még talán egyéb Japan márkákat sem keresnek ennyire.
Azért öreg Mazdát se nagyon látok hahun. Fõleg nem dieselt. :)
IS200 '01
:glcarina: Carina Coupe 1.8 XE - RIP :(
KépCarina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
Avatar
Sancy
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2934
Csatlakozott: 2010 márc. 09, 08:30 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Sancy »

Matyi, én is lesz@rom nagy ívben, az én mondandóm lényege meg az volt, hogy mindenkinek hazudozik össze vissza, és egy megbízhatatlan utólsó féreg.
E11 G6 TTE Facelift 1.6 VVTI
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i

E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ezúton tájékoztatjuk, hogy az idei év elsõ Autós Nyílt napja 2012. március 19-én,  hétfõn kerül megrendezésre a Hungaroringen.

Regisztráció: március 19-én reggel 8 órától a 24. boxban (elõzetes, e-mailes regisztrációra nincs szükség)

2012-es árlista:

1x20 perc    8.000 HUF
2x20 perc    15.000 HUF
3x20 perc    21.000 HUF
4x20 perc    26.000 HUF
5x20 perc    30.000 HUF
10x20 perc    50.000 HUF

Örülök, hogy anno megtapasztalhattam, milyen menni a ringen saját kocsival (azt is, milyen amikor egy 300LE körüli 928-as Porsche-vel visznek). Most elérhetetlen távolba került ez a "hobby" az olyan autósoknak akik nyílt napra tényleg azért jártak mert ott kipróbálhatják magukat. Ez az összeg sok arra, hogy kipróbáld magad pedig erre lenne a nyílt nap. Most már a neve is lehetne inkább zárt nap!
Igazából nem értem, hogy mi lett drágább évrõl évre??? Így megemelték a pályabírók fizetését? Ennyivel többe kerül az üzemagyag az autómentõbe? Esetleg + szolgáltatásokat adnak gyakorlatilag 3-szoros áron? Néhány éve még 7000 körül volt a 3 x 20 perc!
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

A pályabírók fizetése lósz@r. Vagy a Ring bérleti díja nõtt meg nagyon (publikus), vagy csak a jó magyar szokás. Jó nagyot kaszálni nagyon kis idõ alatt, aztán vagy bejön vagy nem (a külföldi nevezõk miatt sajnos igen). Magyarul a kapzsiságnak sosincs határa :)

Egyébként tényleg röhej, hogy lassan hatványozódik évente a nevezési díj :( Fõleg, ha hozzáadjuk egy becsületes pályázás alkalmával fellépõ brutál sok üzemanyagot, fékbetétet, esetleg gumit.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az autózási kultúra része kéne, hogy legyen, így viszont csak kevesek úri hóbortja.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Csocsó
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2010 feb. 21, 10:46 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Csocsó »

Nagyon egyszerû, a piac diktál.
Mivel évrõl-évre durva teltház van (vagyis 10-11 órakor már egész napra elfogynak a helyek), így van lehetõségük árat emelni, mert bõven túlkereslet van. Mért ne akarnának több pénzt keresni, ha van rá lehetõség?

És hogy miért nincs inkább több alkalommal nyílt nap? Gondolom mert nem ad többre lehetõséget a Hring tulajdonosa (más rendezvények miatt) / túl gyakori lenne, és emiatt csökkenne az érdeklõdés, kevesebb bevételt okozva (lásd Euroring).
AE82 GT (ex) --> Yaris TS '04
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hát, most lehet, hogy kiderül majd, hogy durván benézték a "piacot". Az SK ring szépen oda fogja a H ringet ha éppen ez lesz a célja. A nyugat-európai és a CZ, SK közönség tuti, hogy oda megy inkább. Ha a totalcaros nyíltnap sikeres lesz, lehet, hogy majd szerveznek máskor is ilyet. De lehet, hogy szervezés nélkül is oda lehet menni, nem tudom.
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Legújabb regisztrál tag gsiopel???
Jó, hogy nem utalomacorollakat_1! :twisted:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Végtelenül korrekt és nyílt úriember. Emellett elismerõen nyilatkozott a Corollakról.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pacsker írta:Végtelenül korrekt és nyílt úriember. Emellett elismerõen nyilatkozott a Corollakról.
Bocsánat! Nem tudtam kihagyni. Csak a nicket cikiztem. :wink: Nekem is volt/van gúnynevem! :evil:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

És erre büszke vagy? :D
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Slampixxx írta:És erre büszke vagy? :D
Együtt érzek! :oops:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
toytomi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2011 okt. 21, 07:32 pm
Autód gyártási éve: 1989
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Kübekháza, Szeged

Hozzászólás Szerző: toytomi »

Megjött a teljesítmény adó. 7700 Ft :lol: Még milyen jó, hogy csak 2E, ennek is van elõnye. :D
:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport - R.I.P.

:toytomi: AE92 Gt-i Liftback - Zenki, 4A-GE 16V Smallport

CE90 XL Liftback - Kouki, 1C
Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka »

Nem tud valaki tippet adni egy Budapesthez és természethez közeli helyet ahol akár egy esküvõt is meg lehet rendezni?
Avatar
montoya
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
Tartózkodási hely: BP XI

Hozzászólás Szerző: montoya »

toytomi írta:Megjött a teljesítmény adó. 7700 Ft :lol: Még milyen jó, hogy csak 2E, ennek is van elõnye. :D
:o Nekem 8140 az 1.6-a.
IS200 '01
:glcarina: Carina Coupe 1.8 XE - RIP :(
KépCarina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
Válasz küldése