CCH-s klubos pólók

Klubos relikviák, Aranyköpések, Tagok másképp...
Avatar
Sancy
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2934
Csatlakozott: 2010 márc. 09, 08:30 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Sancy »

Milyen méret? jó rám?:) érdekelne...)
E11 G6 TTE Facelift 1.6 VVTI
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i

E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Már ksz315 jelentkezett privibe.
Ha neki nem kell, akkor te jössz. L-es galléros.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz »

EMBEREK!

Aki a májusi találkozón szeretne CCH pólóban feszíteni - az járjon konditerembe...

vagy

RENDELJEN ITT ÚJ PÓLÓT!!!

:D :D :D

Szabber
Avatar
horvatht
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 643
Csatlakozott: 2009 jún. 30, 08:28 pm
Tartózkodási hely: bp

Hozzászólás Szerző: horvatht »

Én kérhetném, hogy a szülinapra rendelt pólómat elhozd Királyrétre? :D
(EP71 Starlet
EE101 Royal Special)
joined the Dark Side
Avatar
sprintercarib
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2011 feb. 01, 12:09 am
Tartózkodási hely: Börzsönyliget

Hozzászólás Szerző: sprintercarib »

Már éppen kezdtem kétségbe esni, hogy mit veszek fel a talira. :D
Egy piros alapú galléros L-es (ha kínai méret, akkor inkább XL-es) megoldható?
Hólánc? Az minek?
AE95 /Sprinter Carib/ 4WD
Avatar
montoya
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3726
Csatlakozott: 2010 aug. 29, 10:17 pm
Tartózkodási hely: BP XI

Hozzászólás Szerző: montoya »

Én is rendelnék még egyet, fekete, galléros, L-es. Köszi!
IS200 '01
:glcarina: Carina Coupe 1.8 XE - RIP :(
KépCarina Coupe 1.6 DX
Datsun Gloria Hardtop
Mazda 323 BF turbo 4wd
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Jók a méretek. Az "L" tényleg L
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Regahplay
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2011 jan. 15, 04:36 pm
Tartózkodási hely: Dunavarsány

Hozzászólás Szerző: Regahplay »

Hali!Én is rendelnék egy piros alapon fehér nyomatos sima XL-eset.
Megoldható a tali elött vagy csak aznap a coránál lehet majd átvenni? :lol: :lol:
"Amit csak kíván megkapja,Toyota!"
'93 E10 1.3 4E-FE Liftback
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Egy fehér alapon fekete írásos L-es kereknyakú rendel.
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Ewing
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 651
Csatlakozott: 2009 jún. 27, 02:09 pm
Autód gyártási éve: 1990
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: XLi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Ewing »

Egy fekete, galléros, L-est rendelek ha még nem csúsztam le a határidõrõl.
EE90 2E-E; 1,3 Liftback
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Szeretném megjegyezni, hogy más színû pólókat, ha lehet másodiknak rendeljetek csak. A Piros-fehér nem véletlenül lett kitalálva és nagyon jól is mutatnak. Fõleg, ha mindenki olyanban van ;)
Nekem már jön a 3. Azonban az elsõ piros volt és még mindig nagyon jól bírja!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz »

Arcok!

Rendelési határidõ április 24!!!

Utána mennek a privik! Elõleget személyesen vagy utalással!!!

Szabber
Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz »

horvatht írta:Én kérhetném, hogy a szülinapra rendelt pólómat elhozd Királyrétre? :D
Természtesen!

Akinek a legyártott pólója nálam van az a találkozón megkapja!

Szabber
Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz »

Egyenlõre ennyi, kérem szépen...

Mennek a privik!

Szabber
Avatar
Laic
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2010 okt. 25, 03:23 pm
Tartózkodási hely: Szigetszentmiklós

Hozzászólás Szerző: Laic »

Privi még nem jött, de volt egy póló rendelésem (piros kerek nyakú) találkozón átvenném. Köszi
Toyota Corolla 1,4 sedan E11 4E-FE
Válasz küldése