Mindenről, akármikor, akárkivel

Szükség esetén nyissatok bátran új témát, de csak akkor, ha máshova tényleg nem illik.
Avatar
Yautja
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010 ápr. 02, 09:51 pm
Tartózkodási hely: Érd

Hozzászólás Szerző: Yautja »

Ma összetörtek.
Nem én vagyok hibás, de nehezen ismerte el :evil:

Rakok majd fel képeket, elsõ lököst, jobb sárvédõ lemezt és az alum kapott.

Záróvonalnál bevágott elém, de szerinte én nem figyeltem :agre:
Jó, hogy volt rendõr a közelben...
E12 '05 2ZZ-GE 1,8 TS facelift (5 ajtós) 192 Lóerõ :)

Autóvillamosság - autó javítás - Toyota szervizelés - gumiszerelés - autóhifi stb.
murray
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1046
Csatlakozott: 2008 júl. 02, 05:40 pm

Hozzászólás Szerző: murray »

részvétem.. :evil:
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Érden?
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Bohi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3288
Csatlakozott: 2007 ápr. 17, 10:55 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: Bohi »

Yautja írta:Ma összetörtek.
Nem én vagyok hibás, de nehezen ismerte el :evil:

Rakok majd fel képeket, elsõ lököst, jobb sárvédõ lemezt és az alum kapott.

Záróvonalnál bevágott elém, de szerinte én nem figyeltem :agre:
Jó, hogy volt rendõr a közelben...
Hát ez pech! Sajnálom! Lehet még jól is jössz ki anyagilag, de akkor is már egy törött autó meg sok nyûg, ami a javítással jár... Birom ezeket a hülyéket, amikor egyértelmûen hibás az illetõ, de alig akarja elismerni...
'87 E8 GT SEDAN
Prius II
Avatar
Yautja
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010 ápr. 02, 09:51 pm
Tartózkodási hely: Érd

Hozzászólás Szerző: Yautja »

Budapest, Bajcsy Zsilinszky u. és Andrássy út keresztezõdés.
Bajcsyn voltam a Deák felé.
Õ a Lánchíd felé kanyarodott volna, de meggondolta magát és kivágott elém a sorból, záróvonalnál.
Én balra néztem pont, mert egy kisteherautó rám húzta a kormányt (lehet valami motorost engedett el, vagy csak hülye volt).
Szerintük lassítottam, hogy beengedjem õket, de én a nem õket figyeltem, hanem, hogy balról ne törjenek össze...

Köszönöm a részvét nyilvánításokat. Nem az baj, hogy javítani kell (ez se jó mondjuk), hanem jó pár napig nincs autónk, mikor azzal járunk feleségemmel dolgozni.
(kritikán aluli szerintem a tömegközlekedés, fõleg Érden)
E12 '05 2ZZ-GE 1,8 TS facelift (5 ajtós) 192 Lóerõ :)

Autóvillamosság - autó javítás - Toyota szervizelés - gumiszerelés - autóhifi stb.
Avatar
Slampixxx
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3335
Csatlakozott: 2009 feb. 02, 07:04 pm
Tartózkodási hely: Érd, Budapest

Hozzászólás Szerző: Slampixxx »

Sajnálom! :?
Érd melyik részén laktok?
Corolla KE50 Liftback_ 1977
Corolla TE51 Liftback
Corolla TE51 Liftback DeLuxe USA_ 1979
Model F_ 1986

·A komoly vasak hátul tekernek·
Kép
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Sajnálom az autót! Kártérítésként remélem legalább jól jössz ki belõle
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Yautja
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010 ápr. 02, 09:51 pm
Tartózkodási hely: Érd

Hozzászólás Szerző: Yautja »

A kis körfogalmas Spartól nem messze.

Kérdéses, mert avulást lehet, hogy fizetettnek.
Nem tudom megoldani most önköltségen és majd a biztosító fél-év múlva fizet.
Leadtam az autó oda ahol vettem, ha szarul csinálják meg úgy se veszem át addig amíg nem olyan mint elõtte......
E12 '05 2ZZ-GE 1,8 TS facelift (5 ajtós) 192 Lóerõ :)

Autóvillamosság - autó javítás - Toyota szervizelés - gumiszerelés - autóhifi stb.
Avatar
Sancy
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2934
Csatlakozott: 2010 márc. 09, 08:30 pm
Tartózkodási hely: Pécel

Hozzászólás Szerző: Sancy »

Részvétem.
E11 G6 TTE Facelift 1.6 VVTI
E12 TS TTE Facelift 1.8 VVTL-i

E11 TS Facelift 1.8 VVTL-i pálya autó építes folyamatban
Avatar
Birka
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1915
Csatlakozott: 2008 jan. 15, 04:52 pm
Tartózkodási hely: Bp

Hozzászólás Szerző: Birka »

Yautja írta: Köszönöm a részvét nyilvánításokat. Nem az baj, hogy javítani kell (ez se jó mondjuk), hanem jó pár napig nincs autónk, mikor azzal járunk feleségemmel dolgozni.
(kritikán aluli szerintem a tömegközlekedés, fõleg Érden)
Elõször is részvét, másodsorban meg, ha érdekel el tudlak vinni Zuglóba Érdrõl, hajnalban indulok hétfõn. Ha érdekel írj pü-t! :wink:
Avatar
Yautja
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010 ápr. 02, 09:51 pm
Tartózkodási hely: Érd

Hozzászólás Szerző: Yautja »

birka007 írta:
Yautja írta: Köszönöm a részvét nyilvánításokat. Nem az baj, hogy javítani kell (ez se jó mondjuk), hanem jó pár napig nincs autónk, mikor azzal járunk feleségemmel dolgozni.
(kritikán aluli szerintem a tömegközlekedés, fõleg Érden)
Elõször is részvét, másodsorban meg, ha érdekel el tudlak vinni Zuglóba Érdrõl, hajnalban indulok hétfõn. Ha érdekel írj pü-t! :wink:

Privit küldtem :)


itt a kép:

Kép
E12 '05 2ZZ-GE 1,8 TS facelift (5 ajtós) 192 Lóerõ :)

Autóvillamosság - autó javítás - Toyota szervizelés - gumiszerelés - autóhifi stb.
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

A színek és a fények hasonlítanak, szerintem.

Matyi!

Az autós mûsor olyan mint a gyorskaja. Valakinek ízlik valakinek nem de senki sem lakik jól tõle. :wink:
A Top Gear egyedülálló. Humor, izgalom, feszültség és ötlet. Nem csak nézhetõ hanem teljes kikapcsolódást nyújt. Egyáltalán nem szakmai. Nem csak az autókról szól, és emellett hihetetlenül angol, van benne egy csepp hímsovinizmus is és mondhatni, hogy konzervatív.
Én szeretem! :)
Ez persze szubjektív... bárki más véleményét szívesen olvasom. :wink:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
Lackó
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008 júl. 17, 05:02 pm
Autód gyártási éve: 2017
Autód típusa (és generációja): Egyéb Toyota
Autód felszereltségi jelölése: Egyéb
Autód karosszéria variánsa: Crossover

Hozzászólás Szerző: Lackó »

Azt a részt láttad, amikor lakókocsit bérelnek, és egy Kia Cerato-val húzzák ?

....végem volt. :D
Avatar
Bubi
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 5966
Csatlakozott: 2007 dec. 29, 04:26 pm
Tartózkodási hely: Bp. környéke

Hozzászólás Szerző: Bubi »

Lackó írta:Azt a részt láttad, amikor lakókocsit bérelnek, és egy Kia Cerato-val húzzák ?

....végem volt. :D
Ez az amikor kigyullad a végén, "tök véletlenül"?

Az a rész nagyon tetszett! :lol:
Corolla E11 4E FE ex tulajdonos
ex bubidisc felhasználó
Autó, motor és gokart rajongó.
Avatar
gecsa
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3080
Csatlakozott: 2009 szept. 06, 11:17 am

Hozzászólás Szerző: gecsa »

Válasz küldése