Toyota Carina II kombi alkatrészek

Ha alkatrészre lenne szükséged, vagy meg szeretnél válni tőle nézz be ebbe a témakörbe!
Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Toyota Carina II kombi alkatrészek

Hozzászólás Szerző: Attila »

Van pár felesleges Carina alkatrészem ha érdekel valakit szóljon!
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Re: Toyota Carina II kombi alkatrészek

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Attila írta:Van pár felesleges Carina alkatrészem ha érdekel valakit szóljon!
Engem érdekelne mid van :)
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila »

a motor az meg lett bontva de egy 2C diesel van benne!
Azonkivûl van beltér géptetõ üvegek elektromos ablakfutómû fék kerekek
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)
Avatar
Bruce E9
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1836
Csatlakozott: 2007 okt. 01, 03:36 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

Hozzászólás Szerző: Bruce E9 »

Attila írta:a motor az meg lett bontva de egy 2C diesel van benne!
Azonkivûl van beltér géptetõ üvegek elektromos ablakfutómû fék kerekek
engem érdekelnének az acélfelnik, ha az 4*100-as 54-es belsõvel és 14, vagy 15"-os.
----------------------------------
Forró Fecske
AE92 Corolla Liftback GT-i, Black Top G6
Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila »

ez gyári felni és diesel autó :) szóval csak 13-as! :)
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Láttad, az "enyém"... hátsó teleszkópok érdekelnének, szerinted beveszi? Ha igen akkor akár már holnap el is ugranék érte :) Meg véletlen nincs egy komplett kipuff rendszered?
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila »

nem tudom milyen állapotú a gátló! és nem tudom hogy az elsõ széria milyet használt! A kipufogó sajnos nincs tökéletes állapotban!
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Attila írta:nem tudom milyen állapotú a gátló! és nem tudom hogy az elsõ széria milyet használt! A kipufogó sajnos nincs tökéletes állapotban!
Nem dobnál fel egy fotót a teleszkópról? A kipufugót érintõen nincsenek nagy igényeim ha beveszi, mert a mostani az így a hátsó dob elõtt kettérohadt és kicsit cink hogy lóg...
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila »

Csinálok képet a hétvégén! viszont ez nem egyezik a ti Carinátokkal azt ugye tudod? nagy az esély hogy a kipu az más alakú!
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)
Avatar
CsabiTE71
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 906
Csatlakozott: 2009 nov. 26, 01:15 am
Tartózkodási hely: Bicske Budaörs és ezek körzete 50km-en belül

Hozzászólás Szerző: CsabiTE71 »

Attila írta:Csinálok képet a hétvégén! viszont ez nem egyezik a ti Carinátokkal azt ugye tudod? nagy az esély hogy a kipu az más alakú!
Igen arra nem is számítottam igazán...
82' TE71 GT DOHC (2T-G)
81' TE71 GT DOHC (2T-G) R.I.P.
91' Camry Wagon CV20 (2C-T)

Amit a japánok építenek, az a minõség (Richard Hammond - Top Gear)
sprintike
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007 nov. 15, 10:00 pm
Tartózkodási hely: Vác közelében

Hozzászólás Szerző: sprintike »

A motor milyen állapotban van?
Ez u.az a 2c mint az enyém?
Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila »

szét van szedve a motor jelképes osszegért elviheted :)
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Attila
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2181
Csatlakozott: 2008 máj. 04, 10:12 am

Hozzászólás Szerző: Attila »

üzlet rontó :)
AE92 GT-Z Liftback (Smallport MAP 4AGZE)
sprintike
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007 nov. 15, 10:00 pm
Tartózkodási hely: Vác közelében

Hozzászólás Szerző: sprintike »

Az ok,hogy szét van szedve.De van valami nagyobb baja?
Amennyiben nem túl nagy az a jelképes összeg akkor lehet,hogy érdekel.De elötte még helyet kell biztosítanom neki :roll:
Válasz küldése