Minitali

Találkozók, Kirándulások, Összejövetelek, egyéb Rendezvények... Hírek, infok, minden amit tudnod kell
Avatar
Lyani
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2007 ápr. 22, 01:13 am
Autód gyártási éve: 2012
Autód típusa (és generációja): Auris
Autód felszereltségi jelölése: Sol
Autód karosszéria variánsa: Hatchback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Szigethalom

Hozzászólás Szerző: Lyani »

Gyalogosan én is megyek. :) Bohács?
Auris MK1 HSD Sol 5 door Hatchback
OFF: 2003 Patrol Y61 LWB ZD30
Avatar
to4m5i
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1430
Csatlakozott: 2009 jan. 16, 08:01 pm
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: to4m5i »

ha gondoljátok, viszem a laptopot, és nézegethetünk 3D-s ügyességeket, meg magyarázhatok.... de ez csak egy ötlet, mert 2-ig suliba vagyok, laptop lesz nálam, onnan megyek 3-ra Pécelre a Lacihoz a kipuffot felrakatni, onnan Érd, és Aréna parkoló.
Szép napom lesz:)
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

Úgy alakultak dolgaim, hogy eltudok én is menni.
Ha valaki esetleg autó nélkül érkezne Kõbány-Kispest/Hungária/Stadionok útvonalon fel tudom venni.
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Avatar
szullosz
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: 2008 aug. 07, 10:42 pm
Tartózkodási hely: Budapest, IV.

Hozzászólás Szerző: szullosz »

Éjjel érkezem, fáradt kiégett aggyal...

NO PARA!

Sietek nagyon, de a 19.00 felejtõ... A 19.30 barátságosabb részemrõl!

Ja, ha lehet mindenki 20.000- akarjon fizetni, mert tele vagyok apróval... :evil:

EZ NEM IGAZ :!:
Mindenki pontosan hozzon, ha lehet...

Szabber
Avatar
KovZoo
Gyakori látogató
Gyakori látogató
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2009 jan. 10, 01:47 pm
Tartózkodási hely: Budapest

Hozzászólás Szerző: KovZoo »

Spintike! Jó volt tegnap összefutni :)
Várom az ajánlatodat ;)
Üdv!
Avatar
AndrewGL
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 996
Csatlakozott: 2007 szept. 07, 11:38 am

Hozzászólás Szerző: AndrewGL »

Ma délután/este valamit valahol? :)
Avatar
Hege
Visszajáró
Visszajáró
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2007 szept. 23, 10:35 am
Tartózkodási hely: BUDAPEST III.kerület

Hozzászólás Szerző: Hege »

Én benne vagyok...úgyis rég voltam már talin. Hõsök tere pl? :wink:
Running free!
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Bocs srácok!

A mai nap nekem nem jön össze. Vigyáznom kell az egyedül maradt kis beteg Kikimre :)
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
Avatar
Lackó
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 3459
Csatlakozott: 2008 júl. 17, 05:02 pm
Autód gyártási éve: 2017
Autód típusa (és generációja): Egyéb Toyota
Autód felszereltségi jelölése: Egyéb
Autód karosszéria variánsa: Crossover

Hozzászólás Szerző: Lackó »

Pacsker írta:Bocs srácok!

A mai nap nekem nem jön össze. Vigyáznom kell az egyedül maradt kis beteg Kikimre :)
Jobbulást neki !

21-én kötelezõ jönnie.
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Sziasztok!

Na most derült ki, hogy Miki1 autója elkészült a holnapi edzésre, így nem csak bámészkodó hachik lesznek, hanem Miki1-ét akció közben is lehet majd látni, ha minden igaz. Ugye nem is akármennyi lóval a mocitetõ alatt!

Aki akar jöjjön!
Fél 10 XVII. Rákoskeresztúr, Hambistól indulunk. Andrew és Bohi tuti.
Bocsi, hogy így utsó pillanatban, de most lett kész a hachi. Nekem ettõl függött!
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
sprintike
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007 nov. 15, 10:00 pm
Tartózkodási hely: Vác közelében

Hozzászólás Szerző: sprintike »

Maga az edzés hol lesz helyileg?RinG?Mikortól és meddig?
Avatar
Pacsker
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 23985
Csatlakozott: 2007 márc. 09, 06:44 pm
Autód gyártási éve: 1988
Autód típusa (és generációja): Corolla E9
Autód felszereltségi jelölése: GTi
Autód karosszéria variánsa: Liftback (5 ajtós)
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Pacsker »

Tököl.

Délelõttöl déltánig. Pontosat nemtudok. http://drifter.hu
Klubelnök

Merjünk nagyban gondolkodni!
"Before you say you can't do it, try it" / Sakichi Toyoda
"I always say, the way a man treats his car is how he treats himself." / Tarconi


:e9lb: AE92 Liftback GT-i (4AGE, Kouki)
:te71matyi: TE71 GT DOHC Coupe (2TG, Zenki)
Kép KE11 Sedan felújítását várva (2K, Kouki)
:kp60: KP60 Starlet versenyautó építés alatt (4AGE)

Kép
sprintike
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2007 nov. 15, 10:00 pm
Tartózkodási hely: Vác közelében

Hozzászólás Szerző: sprintike »

Pacsker írta:Tököl.

Délelõttöl déltánig. Pontosat nemtudok. http://drifter.hu
Thx.Ennyi elég volt.Oda nem megyek mert az már nekem eléggé kint van és nagyon offon vagyok.......Yo szórakozást!
Avatar
AndrewGL
Aktív fóruméletet élõ
Aktív fóruméletet élõ
Hozzászólások: 996
Csatlakozott: 2007 szept. 07, 11:38 am

Hozzászólás Szerző: AndrewGL »

Pacsker írta:Sziasztok!

Na most derült ki, hogy Miki1 autója elkészült a holnapi edzésre, így nem csak bámészkodó hachik lesznek, hanem Miki1-ét akció közben is lehet majd látni, ha minden igaz. Ugye nem is akármennyi lóval a mocitetõ alatt!

Aki akar jöjjön!
Fél 10 XVII. Rákoskeresztúr, Hambistól indulunk. Andrew és Bohi tuti.
Bocsi, hogy így utsó pillanatban, de most lett kész a hachi. Nekem ettõl függött!
Tavaszi elsõ gumiszag!!!!
Gyertek minél többen! Nagyon remélem, hogy Miki kocsija frankón fog mûködni. Mikit látni driftelni - szerintem nem csak nekem - mindig nagy élmény :)
Avatar
Biagio
Fanatikus fórumozó
Fanatikus fórumozó
Hozzászólások: 2864
Csatlakozott: 2007 máj. 25, 11:15 am
Tartózkodási hely: majdnem Bp.

Hozzászólás Szerző: Biagio »

Sajnos késõn kaptam infot, de azért beszámolót kérünk.
Vissza kettõ, padló, vagy nagy gáz, kis kuplung.
No injektor No ABS No Computer No problem :e9bia:
Kép
Válasz küldése