Oldal: 1 / 1

2E motor visszalõ a karbiba-segitsetek!

Elküldve: 2011 jan. 23, 03:44 pm
Szerző: fénnyüvõ
Kérem segitsetek!
2E moci, V karbi. Hidegen elinduláskor egyenlõtlenül jár, hirtelen gázfröccsnél megtorpan, és visszadurrog a karbiba. :(
Vajon mi lehet?
Köszi mindenkinek.

Re: 2E motor visszalõ a karbiba-segitsetek!

Elküldve: 2011 jan. 23, 06:04 pm
Szerző: Pacsker
fénnyüvõ írta:Kérem segitsetek!
2E moci, V karbi. Hidegen elinduláskor egyenlõtlenül jár....
Hozzászólásodat áthelyeztem a Csináld magad --> Karburátor problémák témakörbe