Oldal: 1 / 1

Fûtött garázs

Elküldve: 2010 jan. 22, 02:04 pm
Szerző: Attila
Hello
találtam egy fûtött garázst ahol idõszakosan tudnánk autót szerelni sajnos akna az nincs de legalább nem a szabadban vagyunk!
Egy autó kényelmesen elfér másik 2nek is van lehetõség beállni de azoknak gépészkedni kell nagyon hogy egy szûk részen át jusson! utána ha benn van a 3 autó akkor el lehet férni normálisan! Van wc meg mosdó!
Adott esetben a kertben is parkolhat autó!
Csak a helyszín adott minden mást hozni kell!

Re: Fûtött garázs

Elküldve: 2010 jan. 22, 06:20 pm
Szerző: Bohi
Attila írta:Hello
találtam egy fûtött garázst ahol idõszakosan tudnánk autót szerelni sajnos akna az nincs de legalább nem a szabadban vagyunk!
Egy autó kényelmesen elfér másik 2nek is van lehetõség beállni de azoknak gépészkedni kell nagyon hogy egy szûk részen át jusson! utána ha benn van a 3 autó akkor el lehet férni normálisan! Van wc meg mosdó!
Adott esetben a kertben is parkolhat autó!
Csak a helyszín adott minden mást hozni kell!
Ez nagyon jól hangzik. Merre van amúgy? 17?

Elküldve: 2010 jan. 22, 09:00 pm
Szerző: Attila
igen péceli út felétek levõ végénél van!

Elküldve: 2010 jan. 23, 02:25 pm
Szerző: Pacsker
Ha sikerül megállapodni a bérleti díjról, szerintem 1 hónapon belül ki is vesszük!

Elküldve: 2010 jan. 23, 03:00 pm
Szerző: Attila
Srácok ha valakinek jól jönne egy hely ahol tud dolgozni és ott is parkolhat míg elkészül az szóljon kell a támogatás hogy össze gyüljön a bérletidíj