Oldal: 55 / 122
Elküldve: 2009 szept. 03, 05:52 pm
Szerző: Bubi
Kérem a fix és potenciális érdeklõdõket hogy írjunk ki egy mindenki által elfogadható idõpontot. A holnapot szerintem az idõjárás se támogatja. Kiülõs ugyanis a helyek többsége.
Kellemes a vasárnap is és hétközben is bármelyik nap csak akkor szívatás a másnap.
A nyugatitól tényleg csak 30 - 45 perc max.
Bú
Elküldve: 2009 szept. 03, 08:58 pm
Szerző: kabos
Csõ mindenki!
Ma Médzsörrel összefutottunk Péren,és egy jót dumáltunk miután átvizslantottuk egymás autóját.jó volt látni mennyit fejlõdött a technika eme pár év alatt
Csináltam képet is,a bal oldali vagyok én és a gyerek a visszapillantónál ,
mellettem pedig médzsör

Elküldve: 2009 szept. 04, 07:56 am
Szerző: Pacsker
Jó a kép

Tetszik a beállítás!
Tehát volt egy kis mikrotali

Elküldve: 2009 szept. 04, 06:16 pm
Szerző: Pacsker
Minitali jövõ hét szerda 18:00 17.kerületi Tesco parkolóban?
Onnan kisebb autókázás az éjszakában akár (pl M0 egymás fényképezés), este pedig Arena parkoló alja dumcsiparty.
Van rá igény?
Jó lenne, ha többen össze tudnánk jönni!
Újak is!
Elküldve: 2009 szept. 04, 07:49 pm
Szerző: Gaben1004
engem érdekelnem jön közbe valami és kész az autom, mondjuk ha nem akkor is elmegyek egy 11es kölcsön corival érdemes azt is megmutatni

Elküldve: 2009 szept. 04, 09:11 pm
Szerző: Bardos6
Engem is érdekel a dolog bár lehet akkor még dolgozok.
Elküldve: 2009 szept. 04, 09:23 pm
Szerző: Pacsker
Szigorúan a kocsiddal Feri!
Többiek?
Vagy tegyük késõbbre?
Elküldve: 2009 szept. 05, 01:12 pm
Szerző: Lackó
Pacsker írta:Szigorúan a kocsiddal Feri!
Többiek?
Vagy tegyük késõbbre?
Lehet, hogy meg tudnék állni hazafelé, ha kicsit késõbb lenne. Persze
csak akkor, ha öreg szakadt Carinát nem nézitek ki.

Elküldve: 2009 szept. 05, 01:48 pm
Szerző: Birka
Pacsker írta:
Többiek?
Nekem jó lehet! Jó volna márkatársakkal találkozni!

Elküldve: 2009 szept. 05, 06:05 pm
Szerző: murray
szombati napközbeni minitali nem lesz esetleg?
Elküldve: 2009 szept. 06, 10:24 am
Szerző: Biagio
Szerda jónak igérkezik. Ott leszünk.

Elküldve: 2009 szept. 06, 11:27 am
Szerző: Slampixxx
M0-s szakaszt nem lehet kihagyni?
Addigra nem lesz átiratva a kocsim, és addig nem igazán akarom használni.
Igy csak motorral tudnék menni. Ami viszont 50-esként nem mehet a pályán.

Elküldve: 2009 szept. 06, 12:30 pm
Szerző: Birka
Slampixxx írta:M0-s szakaszt nem lehet kihagyni?
Persze, hogy ki lehet.
Merrõl jössz?
Elküldve: 2009 szept. 06, 12:35 pm
Szerző: Slampixxx
birka007 írta:Slampixxx írta:M0-s szakaszt nem lehet kihagyni?
Persze, hogy ki lehet.
Merrõl jössz?
XX. kerület.
Nem gond eljutnom a Tesco-hoz, csak hogy utánna ne menjünk a pályára, ha megyünk valahova.
Elküldve: 2009 szept. 06, 12:38 pm
Szerző: Birka
Arra mindenképp számíthatsz, ha megyünk valahova, nem vesszük célba a pályát. Együttérzés rulez...
