Oldal: 52 / 122

Elküldve: 2009 ápr. 24, 03:24 pm
Szerző: Attila
hmmm így egy picit nehezebb :-)
nem jársz Pestre máskor?

Elküldve: 2009 ápr. 24, 03:44 pm
Szerző: mixivik
mostanában csak nagyritkán,( legutóbb vagy két hónapja voltam ) nyáron fogok csak többször..:S

Elküldve: 2009 ápr. 24, 04:24 pm
Szerző: Attila
akkor tudok küldeni festéket ha szeretnéd.

Elküldve: 2009 jún. 05, 02:17 pm
Szerző: Pacsker
Csütörtökön (jún. 11-n) Arénába a -2-n 18.00-18.30

Minitali. Mindenkit várunk sok szeretettel. Emellett az augusztusi tali elõlegeinek beszedésére is akkor kerül sor. Aki nem tud eljönni, az küldheti bankszámlára is, amit privibe küldök aki kéri.

Elküldve: 2009 jún. 05, 02:33 pm
Szerző: Gyurmi
Pacsker írta:Csütörtökön (jún. 11-n) Arénába a -2-n 18.00-18.30

Minitali. Mindenkit várunk sok szeretettel. Emellett az augusztusi tali elõlegeinek beszedésére is akkor kerül sor. Aki nem tud eljönni, az küldheti bankszámlára is, amit privibe küldök aki kéri.
Ott a helyem! 8)

Elküldve: 2009 jún. 05, 06:27 pm
Szerző: Biagio
Akkor már hárman vagyunk! :)

Elküldve: 2009 jún. 05, 07:28 pm
Szerző: Attila
ha sikerül beugrom én is!

Elküldve: 2009 jún. 07, 08:51 pm
Szerző: Zsoltee
Én is megyek, ha nem jön közbe semmi!

Elküldve: 2009 jún. 11, 03:22 pm
Szerző: Pacsker
Kint leszünk páran akkor ma 6 és fél7 közt az arenaban.
Várunk mindenkit sok szeretettel!

Elküldve: 2009 jún. 12, 10:36 am
Szerző: szullosz
Pacsker írta:Kint leszünk páran akkor ma 6 és fél7 közt az arenaban.
Várunk mindenkit sok szeretettel!
Hoppá!

Errõl lemaradtam...

AndrewGL! Te voltál??? :wink:

Szabber

Elküldve: 2009 jún. 12, 11:38 am
Szerző: AndrewGL
szullosz írta:
Pacsker írta:Kint leszünk páran akkor ma 6 és fél7 közt az arenaban.
Várunk mindenkit sok szeretettel!
Hoppá!

Errõl lemaradtam...

AndrewGL! Te voltál??? :wink:

Szabber
Aha... álmomban ;)
Holnap megyünk a niggerrel, a megbeszéltek szerint, 6-ra :)
Na jó 9-re.

Elküldve: 2009 aug. 28, 12:14 pm
Szerző: Bubi
AndrewGL írta:
Lackó írta:Jól meg kell húzni torix kulccsal.....
Jólvan, kutyák :)
Amúgy be lehet fogni, mert sok embert hallottam (pl. szerszámboltost is), aki így mondja :!:
Biztosíték vagy-E ? :lol:
OFF?

Nem akarunk egyszer beülni v.hová sörözni?
Megnézném élõben is ahogy büntetitek egymást!

UFF!

barátság

UFF!

Elküldve: 2009 aug. 28, 02:08 pm
Szerző: AndrewGL
Persze, utána meg Lackó kutyus rácsodálkozik a vécékagylóra :o
Én meg halottat játszom a füvön 8)
Bubikám, nincs spektelés. Ha ott vagy, téged is büntetünk :twisted:

Elküldve: 2009 aug. 28, 05:38 pm
Szerző: Birka
bubidisc írta:OFF?

Nem akarunk egyszer beülni v.hová sörözni?
Megnézném élõben is ahogy büntetitek egymást!

UFF!

barátság

UFF!
Na egy ilyenben én is benne volnék...
Hát csak egy sört(egyszerre csak egyet!) :wink:
Büntetést azt kaphattok tõlem is akinek arra fáj a foga! :P

Elküldve: 2009 aug. 29, 12:21 am
Szerző: Bubi
AndrewGL írta:Persze, utána meg Lackó kutyus rácsodálkozik a vécékagylóra :o
Én meg halottat játszom a füvön 8)
Bubikám, nincs spektelés. Ha ott vagy, téged is büntetünk :twisted:
Én bírom, majd a söröskorsóval hûtöm a büntetés okozta duzzanatokat. :)
Mikor hol?

Andrew, Te mér fekszel rá a fûre? Hö hö :o