Oldal: 52 / 122
Elküldve: 2009 ápr. 24, 03:24 pm
Szerző: Attila
hmmm így egy picit nehezebb

nem jársz Pestre máskor?
Elküldve: 2009 ápr. 24, 03:44 pm
Szerző: mixivik
mostanában csak nagyritkán,( legutóbb vagy két hónapja voltam ) nyáron fogok csak többször..:S
Elküldve: 2009 ápr. 24, 04:24 pm
Szerző: Attila
akkor tudok küldeni festéket ha szeretnéd.
Elküldve: 2009 jún. 05, 02:17 pm
Szerző: Pacsker
Csütörtökön (jún. 11-n) Arénába a -2-n 18.00-18.30
Minitali. Mindenkit várunk sok szeretettel. Emellett az augusztusi tali elõlegeinek beszedésére is akkor kerül sor. Aki nem tud eljönni, az küldheti bankszámlára is, amit privibe küldök aki kéri.
Elküldve: 2009 jún. 05, 02:33 pm
Szerző: Gyurmi
Pacsker írta:Csütörtökön (jún. 11-n) Arénába a -2-n 18.00-18.30
Minitali. Mindenkit várunk sok szeretettel. Emellett az augusztusi tali elõlegeinek beszedésére is akkor kerül sor. Aki nem tud eljönni, az küldheti bankszámlára is, amit privibe küldök aki kéri.
Ott a helyem!

Elküldve: 2009 jún. 05, 06:27 pm
Szerző: Biagio
Akkor már hárman vagyunk!

Elküldve: 2009 jún. 05, 07:28 pm
Szerző: Attila
ha sikerül beugrom én is!
Elküldve: 2009 jún. 07, 08:51 pm
Szerző: Zsoltee
Én is megyek, ha nem jön közbe semmi!
Elküldve: 2009 jún. 11, 03:22 pm
Szerző: Pacsker
Kint leszünk páran akkor ma 6 és fél7 közt az arenaban.
Várunk mindenkit sok szeretettel!
Elküldve: 2009 jún. 12, 10:36 am
Szerző: szullosz
Pacsker írta:Kint leszünk páran akkor ma 6 és fél7 közt az arenaban.
Várunk mindenkit sok szeretettel!
Hoppá!
Errõl lemaradtam...
AndrewGL! Te voltál???
Szabber
Elküldve: 2009 jún. 12, 11:38 am
Szerző: AndrewGL
szullosz írta:Pacsker írta:Kint leszünk páran akkor ma 6 és fél7 közt az arenaban.
Várunk mindenkit sok szeretettel!
Hoppá!
Errõl lemaradtam...
AndrewGL! Te voltál???
Szabber
Aha... álmomban

Holnap megyünk a niggerrel, a megbeszéltek szerint, 6-ra

Na jó 9-re.
Elküldve: 2009 aug. 28, 12:14 pm
Szerző: Bubi
AndrewGL írta:Lackó írta:Jól meg kell húzni torix kulccsal.....
Jólvan, kutyák

Amúgy be lehet fogni, mert sok embert hallottam (pl. szerszámboltost is), aki így mondja
Biztosíték vagy-E ?

OFF?
Nem akarunk egyszer beülni v.hová sörözni?
Megnézném élõben is ahogy büntetitek egymást!
UFF!
barátság
UFF!
Elküldve: 2009 aug. 28, 02:08 pm
Szerző: AndrewGL
Persze, utána meg Lackó kutyus rácsodálkozik a vécékagylóra
Én meg halottat játszom a füvön
Bubikám, nincs spektelés. Ha ott vagy, téged is büntetünk

Elküldve: 2009 aug. 28, 05:38 pm
Szerző: Birka
bubidisc írta:OFF?
Nem akarunk egyszer beülni v.hová sörözni?
Megnézném élõben is ahogy büntetitek egymást!
UFF!
barátság
UFF!
Na egy ilyenben én is benne volnék...
Hát csak egy sört(egyszerre csak egyet!)
Büntetést azt kaphattok tõlem is akinek arra fáj a foga!

Elküldve: 2009 aug. 29, 12:21 am
Szerző: Bubi
AndrewGL írta:Persze, utána meg Lackó kutyus rácsodálkozik a vécékagylóra
Én meg halottat játszom a füvön
Bubikám, nincs spektelés. Ha ott vagy, téged is büntetünk

Én bírom, majd a söröskorsóval hûtöm a büntetés okozta duzzanatokat.
Mikor hol?
Andrew, Te mér fekszel rá a fûre? Hö hö
