Oldal: 50 / 122
Elküldve: 2009 márc. 04, 03:13 am
Szerző: Lyani
Gyalogosan én is megyek.

Bohács?
Elküldve: 2009 márc. 04, 08:54 am
Szerző: to4m5i
ha gondoljátok, viszem a laptopot, és nézegethetünk 3D-s ügyességeket, meg magyarázhatok.... de ez csak egy ötlet, mert 2-ig suliba vagyok, laptop lesz nálam, onnan megyek 3-ra Pécelre a Lacihoz a kipuffot felrakatni, onnan Érd, és Aréna parkoló.
Szép napom lesz:)
Elküldve: 2009 márc. 04, 01:19 pm
Szerző: Biagio
Úgy alakultak dolgaim, hogy eltudok én is menni.
Ha valaki esetleg autó nélkül érkezne Kõbány-Kispest/Hungária/Stadionok útvonalon fel tudom venni.
Elküldve: 2009 márc. 04, 02:44 pm
Szerző: szullosz
Éjjel érkezem, fáradt kiégett aggyal...
NO PARA!
Sietek nagyon, de a 19.00 felejtõ... A 19.30 barátságosabb részemrõl!
Ja, ha lehet mindenki 20.000- akarjon fizetni, mert tele vagyok apróval...
EZ NEM IGAZ
Mindenki pontosan hozzon, ha lehet...
Szabber
Elküldve: 2009 márc. 13, 09:50 am
Szerző: KovZoo
Spintike! Jó volt tegnap összefutni

Várom az ajánlatodat

Üdv!
Elküldve: 2009 márc. 13, 10:45 am
Szerző: AndrewGL
Ma délután/este valamit valahol?

Elküldve: 2009 márc. 13, 03:20 pm
Szerző: Hege
Én benne vagyok...úgyis rég voltam már talin. Hõsök tere pl?

Elküldve: 2009 márc. 13, 09:27 pm
Szerző: Pacsker
Bocs srácok!
A mai nap nekem nem jön össze. Vigyáznom kell az egyedül maradt kis beteg Kikimre

Elküldve: 2009 márc. 13, 09:45 pm
Szerző: Lackó
Pacsker írta:Bocs srácok!
A mai nap nekem nem jön össze. Vigyáznom kell az egyedül maradt kis beteg Kikimre

Jobbulást neki !
21-én kötelezõ jönnie.
Elküldve: 2009 márc. 13, 09:47 pm
Szerző: Pacsker
Sziasztok!
Na most derült ki, hogy Miki1 autója elkészült a holnapi edzésre, így nem csak bámészkodó hachik lesznek, hanem Miki1-ét akció közben is lehet majd látni, ha minden igaz. Ugye nem is akármennyi lóval a mocitetõ alatt!
Aki akar jöjjön!
Fél 10 XVII. Rákoskeresztúr, Hambistól indulunk. Andrew és Bohi tuti.
Bocsi, hogy így utsó pillanatban, de most lett kész a hachi. Nekem ettõl függött!
Elküldve: 2009 márc. 13, 10:19 pm
Szerző: sprintike
Maga az edzés hol lesz helyileg?RinG?Mikortól és meddig?
Elküldve: 2009 márc. 13, 10:22 pm
Szerző: Pacsker
Tököl.
Délelõttöl déltánig. Pontosat nemtudok.
http://drifter.hu
Elküldve: 2009 márc. 13, 10:24 pm
Szerző: sprintike
Thx.Ennyi elég volt.Oda nem megyek mert az már nekem eléggé kint van és nagyon offon vagyok.......Yo szórakozást!
Elküldve: 2009 márc. 14, 07:55 am
Szerző: AndrewGL
Pacsker írta:Sziasztok!
Na most derült ki, hogy Miki1 autója elkészült a holnapi edzésre, így nem csak bámészkodó hachik lesznek, hanem Miki1-ét akció közben is lehet majd látni, ha minden igaz. Ugye nem is akármennyi lóval a mocitetõ alatt!
Aki akar jöjjön!
Fél 10 XVII. Rákoskeresztúr, Hambistól indulunk. Andrew és Bohi tuti.
Bocsi, hogy így utsó pillanatban, de most lett kész a hachi. Nekem ettõl függött!
Tavaszi elsõ gumiszag!!!!
Gyertek minél többen! Nagyon remélem, hogy Miki kocsija frankón fog mûködni. Mikit látni driftelni - szerintem nem csak nekem - mindig nagy élmény

Elküldve: 2009 márc. 14, 03:56 pm
Szerző: Biagio
Sajnos késõn kaptam infot, de azért beszámolót kérünk.