Oldal: 48 / 122
pilis
Elküldve: 2009 feb. 15, 01:19 pm
Szerző: Bubi
Sziasztok!
Tudjátok Mi Pilisszántón lakunk. 10 perc innen Dobogókő.
Mi voltunk ma már fent. Ha erre gurultok, ihatnátok Nálunk egy forró teát és lehet, hogy veletek tartanánk
Marci & Emi
Bob!
Elküldve: 2009 feb. 15, 01:21 pm
Szerző: Bubi
Valaki hozhatna nekünk egy Bobot kölcsön mert csak 1 popsiszánkónk van!
Elküldve: 2009 feb. 15, 01:32 pm
Szerző: Pacsker
Annyi szánkót rakok a tetőre, amennyi csak elfér

Köszönjük az ajánlatot, szerintem értelmetlen lenne kihagyni!
Gyertek Zsolte! Nagyon jó lesz!. M0 végén olyan 2 óra 20 körül leszünk becslésem szerint.
Gyertek mindenki!
Kell a gyerekes kikapcsolódás. Már 2-3 autó tele emberrel biztos!

Elküldve: 2009 feb. 15, 01:35 pm
Szerző: Lackó
Orsi&Lackó is megy.
Elküldve: 2009 feb. 15, 01:48 pm
Szerző: Biagio
Lackó írta:Orsi&Lackó is megy.
Biagio és Mono viszi liftbacken!

Elküldve: 2009 feb. 15, 01:50 pm
Szerző: Pacsker
Bubi! nincs meg a számod! Írd meg pü-ben légyszi
Elküldve: 2009 feb. 15, 02:04 pm
Szerző: Pacsker
Jönnek Borsfay Tomiék is nemtom hány autóval és Bubidiscék társaságára is már biztos számíthatunk.
Gyűlik a csapat!

Fényképező!!!!!!!!!!!
Elküldve: 2009 feb. 15, 02:27 pm
Szerző: Zsoltee
Jövünk mi is!
Csak meg kell várni az ebédet

Üres hassal nem lehet szánkózni

Elküldve: 2009 feb. 15, 06:44 pm
Szerző: szullosz
Sziasztok!
Remélem mindenki épségben hazaér, a 32 db fogacskájával együtt!
- kivéve Lackó...
Szabber
ui.:
Pacsker!
Megkaptam az sms-t, csak most értem haza...
Egy kedves AE111-be próbáltam életet lehelni, kicsit beteg szegény...
Elküldve: 2009 feb. 16, 02:23 pm
Szerző: Lackó
Szeva Cuccos Szabber !
El kell keserítselek....

Elküldve: 2009 feb. 25, 07:09 pm
Szerző: Pacsker
Bár a szellemi kapacitásom jelentõsen csökken... Annyi még van, hogy egy illegál CCH pókerparty-n még elnyerjem a Toyota-idat...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mondjuk ma este?

Elküldve: 2009 feb. 25, 08:08 pm
Szerző: Lackó
Veledmivan Matyi ?
Nem akarok megint reggel 6-kor hazaérni, hogy aztán munkaképtelen
legyek...

Elküldve: 2009 feb. 25, 08:15 pm
Szerző: Pacsker
8-ra megyek suliba.
Persze eltolhatjuk más napra is. Ötletek?
Elküldve: 2009 feb. 25, 08:16 pm
Szerző: Pacsker
Akkor a már említett Péntek este?
És a jól megbeszélt körbetaxizós változat
Többiek?
Elküldve: 2009 feb. 25, 09:54 pm
Szerző: Biagio
Ha belehet szállni akkor én vállalom a taxis szerepét és ha szívesen láttok akkor Monoval csatlakoznánk a zsuga partyhoz!