Oldal: 48 / 122

pilis

Elküldve: 2009 feb. 15, 01:19 pm
Szerző: Bubi
Sziasztok!

Tudjátok Mi Pilisszántón lakunk. 10 perc innen Dobogókő.

Mi voltunk ma már fent. Ha erre gurultok, ihatnátok Nálunk egy forró teát és lehet, hogy veletek tartanánk :)

Marci & Emi

Bob!

Elküldve: 2009 feb. 15, 01:21 pm
Szerző: Bubi
Valaki hozhatna nekünk egy Bobot kölcsön mert csak 1 popsiszánkónk van!

Elküldve: 2009 feb. 15, 01:32 pm
Szerző: Pacsker
Annyi szánkót rakok a tetőre, amennyi csak elfér :)
Köszönjük az ajánlatot, szerintem értelmetlen lenne kihagyni!

Gyertek Zsolte! Nagyon jó lesz!. M0 végén olyan 2 óra 20 körül leszünk becslésem szerint.
Gyertek mindenki!

Kell a gyerekes kikapcsolódás. Már 2-3 autó tele emberrel biztos!
:)

Elküldve: 2009 feb. 15, 01:35 pm
Szerző: Lackó
Orsi&Lackó is megy.

Elküldve: 2009 feb. 15, 01:48 pm
Szerző: Biagio
Lackó írta:Orsi&Lackó is megy.
Biagio és Mono viszi liftbacken! :)

Elküldve: 2009 feb. 15, 01:50 pm
Szerző: Pacsker
Bubi! nincs meg a számod! Írd meg pü-ben légyszi

Elküldve: 2009 feb. 15, 02:04 pm
Szerző: Pacsker
Jönnek Borsfay Tomiék is nemtom hány autóval és Bubidiscék társaságára is már biztos számíthatunk.

Gyűlik a csapat! :) Fényképező!!!!!!!!!!!

Elküldve: 2009 feb. 15, 02:27 pm
Szerző: Zsoltee
Jövünk mi is!
Csak meg kell várni az ebédet :) Üres hassal nem lehet szánkózni :lol:

Elküldve: 2009 feb. 15, 06:44 pm
Szerző: szullosz
Sziasztok!

Remélem mindenki épségben hazaér, a 32 db fogacskájával együtt!
- kivéve Lackó... :twisted:

:D :D :D

Szabber

ui.:

Pacsker!

Megkaptam az sms-t, csak most értem haza...
Egy kedves AE111-be próbáltam életet lehelni, kicsit beteg szegény...

Elküldve: 2009 feb. 16, 02:23 pm
Szerző: Lackó
Szeva Cuccos Szabber !

El kell keserítselek.... 8)

Elküldve: 2009 feb. 25, 07:09 pm
Szerző: Pacsker
Bár a szellemi kapacitásom jelentõsen csökken... Annyi még van, hogy egy illegál CCH pókerparty-n még elnyerjem a Toyota-idat...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mondjuk ma este? :wink:

Elküldve: 2009 feb. 25, 08:08 pm
Szerző: Lackó
Veledmivan Matyi ?

Nem akarok megint reggel 6-kor hazaérni, hogy aztán munkaképtelen
legyek...:D

Elküldve: 2009 feb. 25, 08:15 pm
Szerző: Pacsker
8-ra megyek suliba. :)

Persze eltolhatjuk más napra is. Ötletek?

Elküldve: 2009 feb. 25, 08:16 pm
Szerző: Pacsker
Akkor a már említett Péntek este?

És a jól megbeszélt körbetaxizós változat
Többiek?

Elküldve: 2009 feb. 25, 09:54 pm
Szerző: Biagio
Ha belehet szállni akkor én vállalom a taxis szerepét és ha szívesen láttok akkor Monoval csatlakoznánk a zsuga partyhoz!