Oldal: 35 / 85

Elküldve: 2010 márc. 10, 08:25 pm
Szerző: Sancy
Köszi mindenkinek.
Olyan érzés, mintha nyertem volna a lottón..:) -de tényleg.
Lackó: igen a Mecsek rally volt. Királyrét ok, mindenki láthatja majd. :)

Elküldve: 2010 márc. 11, 08:00 pm
Szerző: Kárpit
Szia!


Milyen Castrolt? :D[/quote] Helló ! 5W40 TXT Softec

Elküldve: 2010 márc. 12, 07:35 pm
Szerző: Actommy
Sancy írta:Köszi mindenkinek.
Olyan érzés, mintha nyertem volna a lottón..:) -de tényleg.
Lackó: igen a Mecsek rally volt. Királyrét ok, mindenki láthatja majd. :)

üdv
nekem a Lyani mesélte hogy valaki megnyerte a "lottot", most már tudom hogy te, kíváncsi vagyok a kocsira én is nagyon, már csak ezért is elmegyek királyrétre...
üdv
Tomi

Sziasztok!

Elküldve: 2010 márc. 15, 12:52 pm
Szerző: Mazsola
Sziasztok! Én Slampixxx barátja vagyok, gondoltam be regisztrálom magam, és nagyobb hangsúlyt fektetek én is a clubbra, mint hogy csak talikra járjak:)

Elküldve: 2010 márc. 17, 07:30 pm
Szerző: roberto-01
http://www.carstyling.hu/car_shower.php?id=42575

Sziasztok!

Van 1 AE92-esem, 2005-ben vásároltam.
[/url]

Elküldve: 2010 márc. 17, 08:09 pm
Szerző: gecsa
Kérjük a híradós linket!!!;):)
üdv a klubban!;)

Elküldve: 2010 márc. 17, 10:13 pm
Szerző: roberto-01

Elküldve: 2010 márc. 17, 11:37 pm
Szerző: gecsa
2-3ik perc körül érdekes...:):):):):)

Elküldve: 2010 márc. 18, 09:34 am
Szerző: Pacsker
Ja már látom :) 3:20 tól kb...
Szórakozni, mi? :D

Elküldve: 2010 márc. 18, 10:58 am
Szerző: gecsa
Pacsker írta:Ja már látom :) 3:20 tól kb...
Szórakozni, mi? :D
Mert Ti aztán sosem voltatok....:):););) :twisted:

Elküldve: 2010 ápr. 02, 10:06 pm
Szerző: Yautja
Sziasztok!
Már régóta figyelem club alakulását, most már regisztráltam is ide.
2004 óta vagyok corollás, egy kereklámpás 5 ajtósom volt (1998-as) (ez még eredeti Japán volt), most sikerült egy 2005-ös 1,4 4zz-fe motoros, sport felszereltségûhöz hozzájutnom.


Ha már itt vagyok, a mûanyag szívósor mennyire tartós ezen a típuson?

Üdv: András

Bemutatkozás

Elküldve: 2010 ápr. 02, 11:09 pm
Szerző: Janezz Darko
Hello!

Janezz vagyok Pécsrõl és az ablaktörlõm alatt pihent a szórólap egy szép napon :)
Nekem nagyon új még az ilyen autós fórumosdi,ezért jól körülnézek itt elöször...annyi biztos,hogy Toyotám van! :D

Mindenkinek biztonságos utat kívánok,járjon bármerre is! :))

Re: Bemutatkozás

Elküldve: 2010 ápr. 03, 08:12 am
Szerző: gecsa
Janezz Darko írta:Hello!

Janezz vagyok Pécsrõl és az ablaktörlõm alatt pihent a szórólap egy szép napon :)
Nekem nagyon új még az ilyen autós fórumosdi,ezért jól körülnézek itt elöször...annyi biztos,hogy Toyotám van! :D

Mindenkinek biztonságos utat kívánok,járjon bármerre is! :))
Én voltam a tettes!!;) találkozók/mecsek és környéke topicot ajánlom!!:)
hol találtad?domus, tesco, vagy kertiben?másfelé asszem nem szórtam..:) üdv a körünkben!! :):):)

Elküldve: 2010 ápr. 03, 09:34 am
Szerző: Bubi
A pécsi sejt beindult! :lol:

Üdv. az új tagoknak!

Elküldve: 2010 ápr. 03, 09:36 am
Szerző: Bubi
Yautja írta:Sziasztok!
Már régóta figyelem club alakulását, most már regisztráltam is ide.
2004 óta vagyok corollás, egy kereklámpás 5 ajtósom volt (1998-as) (ez még eredeti Japán volt), most sikerült egy 2005-ös 1,4 4zz-fe motoros, sport felszereltségûhöz hozzájutnom.


Ha már itt vagyok, a mûanyag szívósor mennyire tartós ezen a típuson?

Üdv: András
A 1998-as 4E FE vagy 4A FE volt? Jobban megy a 4 ZZ FE?