Működött a Hólánc Coldline!
Szuper volt a Szerda este.
Szuper? Évek óta talán a legjobb felület a sportolásra.
Végig szakadt a hó. Fáztunk, de fűtött a látvány!
Ismét bebizonyosodott, hogy a japán technika ez t a fajta kiképzést is bírja. Annak ellenére, hogy manapság már igen kevés a hátsó és összkerekes szigetországi jármű, szerintem a fele gépparkot még mindig ez teszi ki.
Az Imprezákon és az EVOkon kívül volt most több Forester és szívemet melengetve egy SVX!! is, ami ráadásul rohadt jót ment! (Bardos6 rak fel róla videót)
Akadt egy GT4 Celica is, akit nem tudtam lencsevégre kapni, ezen kívül BMW-k, Ford-ok, Ladák, meglepően sok Volvo..., de a nap végi meglepetés a 2JZGTE motoros E30 volt
(had ne magyarázzam, hogy hóesésben nem nagyon lehet fotózni...)
Hóemberek egy része
AE95 és HDJ100 az összkerékkel
Vitya egyébként egyre keményebb.
Megvan benne a "bevállalósság" és az összkereket igen szépen tereli. Lassan ő az egyik legelhivatottabb hókocsis.
Többi
KÉPEM