Oldal: 3 / 3

Re: Hóláncok

Elküldve: 2017 feb. 08, 05:25 pm
Szerző: Sancy
Kereszbemenos kepek nagyon jok :)

Re: Hóláncok

Elküldve: 2017 dec. 01, 10:09 am
Szerző: Pacsker
Működött a Hólánc Coldline!
Szuper volt a Szerda este.
Szuper? Évek óta talán a legjobb felület a sportolásra.

Végig szakadt a hó. Fáztunk, de fűtött a látvány!

Kép

Kép

Ismét bebizonyosodott, hogy a japán technika ez t a fajta kiképzést is bírja. Annak ellenére, hogy manapság már igen kevés a hátsó és összkerekes szigetországi jármű, szerintem a fele gépparkot még mindig ez teszi ki.
Az Imprezákon és az EVOkon kívül volt most több Forester és szívemet melengetve egy SVX!! is, ami ráadásul rohadt jót ment! (Bardos6 rak fel róla videót)
Akadt egy GT4 Celica is, akit nem tudtam lencsevégre kapni, ezen kívül BMW-k, Ford-ok, Ladák, meglepően sok Volvo..., de a nap végi meglepetés a 2JZGTE motoros E30 volt :lol:

(had ne magyarázzam, hogy hóesésben nem nagyon lehet fotózni...)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Hóemberek egy része :)
Kép

AE95 és HDJ100 az összkerékkel :)

Kép

Kép

Kép

Kép

Vitya egyébként egyre keményebb.
Megvan benne a "bevállalósság" és az összkereket igen szépen tereli. Lassan ő az egyik legelhivatottabb hókocsis.

Többi KÉPEM

Re: Hóláncok

Elküldve: 2017 dec. 01, 11:11 am
Szerző: Vitya77
Köszi a képeket Pacsker!
Nagyon jól szórakoztam és a technika is bírta a kiképzést.
Messze vagyok még a tudástól, de ahogy mondtad, már “véletlenül” sikerül egy-két kanyart jól lefűzni.
Ha meg lesz a helyismeret meg a ködlámpa a térérzékeléshez, akkor még bátrabb leszek.

Mindenesetre megint meglepett a 4WD, nem gondoltam volna, hogy 4 személlyel megmásszuk vele a visegrádi szánkópályát 15 cm hóban, mindezt “könnyedén” lendület nélkül. :twisted:
Imádom :taps:

Re: Hóláncok

Elküldve: 2017 dec. 01, 12:59 pm
Szerző: RWD
Óriási volt, köszi mindenkinek. Nekem ez volt az első lepencei havas bulim (de gáz), viszont tuti hogy nem az utolsó. Komolyan meglepődtem, mekkora élet van itt. Persze YT videókat lát az ember, de eddig valamiért csak Dobogókő jutott eszembe, ha menés volt.
Szerintem brutális hangulata van egy ilyen bulinak, tök sötét, kopog a hó a kobakon, egyszer csak boxer üvöltés, szúrók, majd telibevág fél mázsa hóval a WRX. Továbbra is RWD párti vagyok, viszont most kezdem megérteni a hókocsi + összkerék kombó szépségét. Brutál tempót tudnak menni, ami nem hátrány ilyen felületen. Komolyan úgy éreztem magam, mint egy kiskópé karácsonykor. Zseniális :)
Persze ez bal egyben (jobb egy? JDM?) az igazi, alig várom.

Jók a fotók Pacsker, köszi! Meg a csemegét is.

Re: Hóláncok

Elküldve: 2017 dec. 02, 11:17 am
Szerző: Gugyor
Nagyon jó képek. Mutattam a kollégámnak tiszta ideg lett. Napok óta hótáncot jár. Menne már veretni a subaruval :lol:

Re: Hóláncok

Elküldve: 2017 dec. 03, 11:35 am
Szerző: Vitya77
Gugyor írta:Nagyon jó képek. Mutattam a kollégámnak tiszta ideg lett. Napok óta hótáncot jár. Menne már veretni a subaruval :lol:
Akkor lehet ma megteheti..... 8)
Úgy néz ki, lesz hó. :taps:

Re: Hóláncok

Elküldve: 2018 ápr. 18, 09:13 pm
Szerző: Pacsker
Lógtam még egy március 2-3-i hólánc képeivel
AL25 Tercel 4WD és AE95 Corolla 4WD.
Élménydús és vidám nap volt! :) Hó is volt bőven!

KÉPEIM

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép