Oldal: 3 / 3
Elküldve: 2011 máj. 29, 07:33 pm
Szerző: Sancy
nagyon gyenge virtuál tunying...
Elküldve: 2011 máj. 29, 07:35 pm
Szerző: Frool
bubidisc írta: Szedjétek szét mert szerintem ez sehogy sem jó!

Dehogynem jó! LFS-ben First Class.
Elküldve: 2011 máj. 30, 04:23 pm
Szerző: Pacsker
TE4(7?)
Full Japán belpiac. Érdekesség. Annyira ezekre nem izgulok, de azért jó tudni, hogy volt ilyesmi Corolla is.
Elküldve: 2011 máj. 30, 04:38 pm
Szerző: Slampixxx
Elküldve: 2011 máj. 30, 04:39 pm
Szerző: sede7
Levágnám az orrát (mondjuk a visszapillantókig), és újrarajzolnám. Csak jobb lehet.

Elküldve: 2011 máj. 30, 08:18 pm
Szerző: Lackó
Slampi már megint nem vágja a szabályokat....bírom, Õ egy másik
univerzum......

Elküldve: 2011 máj. 30, 08:19 pm
Szerző: Lackó
Pacsker írta:
TE4(7?)
Full Japán belpiac. Érdekesség. Annyira ezekre nem izgulok, de azért jó tudni, hogy volt ilyesmi Corolla is.
Nekem ez kicsit Datsun feeling. Csúnya dolog ilyet mondani, de szerintem
nem túl szép forma....

....nevezzük érdekesnek.

Elküldve: 2011 máj. 30, 08:24 pm
Szerző: Pacsker
Csak megy a vagi, hogy neki van képe még róla

Elküldve: 2011 máj. 30, 09:00 pm
Szerző: Slampixxx
Lackó írta:Slampi már megint nem vágja a szabályokat....bírom, Õ egy másik
univerzum......

A kollégák is ezt mondják, mikor kockás ingben, almazöld nadrágban, narancs cipõben megyek be futárkodni.

Elküldve: 2011 jún. 01, 02:11 am
Szerző: Zoo.HUN
Elküldve: 2011 jún. 01, 10:03 pm
Szerző: Bandagoose
Starlet.
Bocs, nem hagyhattam ki.
Elküldve: 2012 jan. 07, 02:32 am
Szerző: Bohi
Nem tudtam, hova rakni, nagyon tetszik!

Elküldve: 2012 jún. 13, 09:31 am
Szerző: bagoly
Uhh... Egy autóból ezt látni, eléggé jó érzés lenne...
