Oldal: 195 / 245
Elküldve: 2012 ápr. 26, 04:06 pm
Szerző: PiciPeti
Én akartam venni, de mindenhol elfogyott... (Unixban 157 rendelés, 95 készleten)
Szóval bescanneltem a matricát, és....

Elküldve: 2012 ápr. 26, 07:08 pm
Szerző: MFerenc
Bohi írta:hihetetlen ez az egészségügyi doboz körüli riadalom! Mindenhonnan ez folyik...
...
Rendõrségi közlemény ez ügyben
Elküldve: 2012 ápr. 26, 08:17 pm
Szerző: Slampixxx
Akkor olvasd el mégegyszer a Totalcaros cikket, ott van idézve a jogszabály!
Elküldve: 2012 ápr. 27, 11:17 am
Szerző: Bohi
Slampixxx írta:Akkor olvasd el mégegyszer a Totalcaros cikket, ott van idézve a jogszabály!
Igaz, bocsi, a 4évvel ezelõtti cikket olvastam, de azóta hoztak jogszabályt a lejárati idõre...
Elküldve: 2012 ápr. 30, 10:46 am
Szerző: Bohi
8-10 forintos benzinár esés mindenkinek jól jönne nem?
http://www.portfolio.hu/vallalatok/ener ... 66522.html
Elküldve: 2012 ápr. 30, 11:01 am
Szerző: montoya
Ugyan mar, a kuton a legtobben eddig is 5000-ert tankoltak, meg most is igy lesz!

Elküldve: 2012 ápr. 30, 11:03 am
Szerző: ksz315
Érdekes, hogy az emelés mindíg annyi, vagy több, mint amit a világpiac diktál. Már el sem olvasom, úgyis csak felhúzom magam. Azt írja, hogy 7%-ot esett az átlagár, rádióban 4-5%-ot hallottam, és hogy 8-10 forintot csökkenhet az ár. Valahogy nekem nem jönnek össze ezek az értékek. Nyilván adók, egyéb sarcok miatt máshogy néz ki a végösszeg, de akkor is durva.
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?
Elküldve: 2012 ápr. 30, 11:04 am
Szerző: montoya
ksz315 írta:Érdekes, hogy az emelés mindíg annyi, vagy több, mint amit a világpiac diktál. Már el sem olvasom, úgyis csak felhúzom magam. Azt írja, hogy 7%-ot esett az átlagár, rádióban 4-5%-ot hallottam, és hogy 8-10 forintot csökkenhet az ár. Valahogy nekem nem jönnek össze ezek az értékek. Nyilván adók, egyéb sarcok miatt máshogy néz ki a végösszeg, de akkor is durva.
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?
A cukor tavaly is bullshit volt, a horvat tengerparton levo ABC-ben olcsobban vettem, mint itthon a nagy aruhazakban...
Elküldve: 2012 ápr. 30, 08:14 pm
Szerző: Slampixxx
Mindegy mennyi a hordónkénti ár, az üzemanyag csak emelkedni fog.
Elküldve: 2012 máj. 02, 06:55 am
Szerző: ksz315
Elküldve: 2012 máj. 06, 05:07 pm
Szerző: PiciPeti
Üdv!
Fölöslegessé vált itthon egy nagyméretû, szigetelt kutyaház. (Deszka-5cm hungarocel-lambéria) Ha esetleg valakinek szüksége van rá elviheti.
Kb 30-40 kilós kutyaméretig jó.
Elküldve: 2012 máj. 08, 04:29 pm
Szerző: Pacsker
Mit szóltok Micheliszhez?
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem

Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.
Elküldve: 2012 máj. 08, 04:49 pm
Szerző: Bubi
Nekem friss az élmlény mert csak tegnap láttam, felvételrõl. Az elsõ futamon, jó értelemben agresszív volt. Ilyet csak a nagyon nagyok tudnak. Aki jár ki a ringre és ment már egy kicsit is gyorsan, az gondolja, hogy milyen lehet 1:53 alatt körbeérni! (Ferrari F430 cup 1:55)Félelmetes! A végén sajnos kiderült, hogy mégsem Õ volt a legkeményebb. Coronell iszonyat durván kizavarta a pályáról. Sajnos korrekt volt a megmozdulás mert nem értek össze. Ez az eddigi kedvenc WTCC versenyem.
A másodiknál saját magát überelve rajtolt és tartotta meg az elsõ helyet az elsõ kanyarokban valami zseniálisan késõbb már nem kellett védekeznie). Menu meg a végén - nagyon szimpatikusan,- tényleg örült Norbi sikerének!
Szuti talán többet tudna mesélni.
Elküldve: 2012 máj. 08, 08:51 pm
Szerző: Biagio
Pacsker írta:Mit szóltok Micheliszhez?
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem

Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.
Kint voltam. Hihetelen élmény, hangulat és szép versenyek. És nem volt olyan dög meleg, mint tavaly.

Elküldve: 2012 máj. 08, 09:36 pm
Szerző: Bohi
Szerintem is ez volt az idei legjobb hétvége! Jól csináják zengõék, reméljük lesz még sok pont az év során!