Oldal: 195 / 245

Elküldve: 2012 ápr. 26, 04:06 pm
Szerző: PiciPeti
Én akartam venni, de mindenhol elfogyott... (Unixban 157 rendelés, 95 készleten)
Szóval bescanneltem a matricát, és.... :roll: :D

Elküldve: 2012 ápr. 26, 07:08 pm
Szerző: MFerenc
Bohi írta:hihetetlen ez az egészségügyi doboz körüli riadalom! Mindenhonnan ez folyik...
...
Rendõrségi közlemény ez ügyben

Elküldve: 2012 ápr. 26, 08:17 pm
Szerző: Slampixxx
Akkor olvasd el mégegyszer a Totalcaros cikket, ott van idézve a jogszabály!

Elküldve: 2012 ápr. 27, 11:17 am
Szerző: Bohi
Slampixxx írta:Akkor olvasd el mégegyszer a Totalcaros cikket, ott van idézve a jogszabály!
Igaz, bocsi, a 4évvel ezelõtti cikket olvastam, de azóta hoztak jogszabályt a lejárati idõre...

Elküldve: 2012 ápr. 30, 10:46 am
Szerző: Bohi
8-10 forintos benzinár esés mindenkinek jól jönne nem? :lol:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/ener ... 66522.html

Elküldve: 2012 ápr. 30, 11:01 am
Szerző: montoya
Bohi írta:8-10 forintos benzinár esés mindenkinek jól jönne nem? :lol:

http://www.portfolio.hu/vallalatok/ener ... 66522.html
Ugyan mar, a kuton a legtobben eddig is 5000-ert tankoltak, meg most is igy lesz! :lol:

Elküldve: 2012 ápr. 30, 11:03 am
Szerző: ksz315
Érdekes, hogy az emelés mindíg annyi, vagy több, mint amit a világpiac diktál. Már el sem olvasom, úgyis csak felhúzom magam. Azt írja, hogy 7%-ot esett az átlagár, rádióban 4-5%-ot hallottam, és hogy 8-10 forintot csökkenhet az ár. Valahogy nekem nem jönnek össze ezek az értékek. Nyilván adók, egyéb sarcok miatt máshogy néz ki a végösszeg, de akkor is durva.
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?

Elküldve: 2012 ápr. 30, 11:04 am
Szerző: montoya
ksz315 írta:Érdekes, hogy az emelés mindíg annyi, vagy több, mint amit a világpiac diktál. Már el sem olvasom, úgyis csak felhúzom magam. Azt írja, hogy 7%-ot esett az átlagár, rádióban 4-5%-ot hallottam, és hogy 8-10 forintot csökkenhet az ár. Valahogy nekem nem jönnek össze ezek az értékek. Nyilván adók, egyéb sarcok miatt máshogy néz ki a végösszeg, de akkor is durva.
Tavaly a cukor árát vitték fel az égbe, mondván világpiacon is drágul, stb. Azóta 30-35%-ot esett a világpiaci ára. Valaki tudja, itthon mennyivel lett olcsóbb?
A cukor tavaly is bullshit volt, a horvat tengerparton levo ABC-ben olcsobban vettem, mint itthon a nagy aruhazakban...

Elküldve: 2012 ápr. 30, 08:14 pm
Szerző: Slampixxx
Mindegy mennyi a hordónkénti ár, az üzemanyag csak emelkedni fog.

Elküldve: 2012 máj. 02, 06:55 am
Szerző: ksz315
http://totalbike.hu/magazin/velemeny/20 ... raktorost/
(munka)hét indításhoz. Érdekes kis olvasmány.

Elküldve: 2012 máj. 06, 05:07 pm
Szerző: PiciPeti
Üdv!

Fölöslegessé vált itthon egy nagyméretû, szigetelt kutyaház. (Deszka-5cm hungarocel-lambéria) Ha esetleg valakinek szüksége van rá elviheti.
Kb 30-40 kilós kutyaméretig jó.

Elküldve: 2012 máj. 08, 04:29 pm
Szerző: Pacsker
Mit szóltok Micheliszhez?
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem :)
Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.

Elküldve: 2012 máj. 08, 04:49 pm
Szerző: Bubi
Nekem friss az élmlény mert csak tegnap láttam, felvételrõl. Az elsõ futamon, jó értelemben agresszív volt. Ilyet csak a nagyon nagyok tudnak. Aki jár ki a ringre és ment már egy kicsit is gyorsan, az gondolja, hogy milyen lehet 1:53 alatt körbeérni! (Ferrari F430 cup 1:55)Félelmetes! A végén sajnos kiderült, hogy mégsem Õ volt a legkeményebb. Coronell iszonyat durván kizavarta a pályáról. Sajnos korrekt volt a megmozdulás mert nem értek össze. Ez az eddigi kedvenc WTCC versenyem.

A másodiknál saját magát überelve rajtolt és tartotta meg az elsõ helyet az elsõ kanyarokban valami zseniálisan késõbb már nem kellett védekeznie). Menu meg a végén - nagyon szimpatikusan,- tényleg örült Norbi sikerének!

Szuti talán többet tudna mesélni.

Elküldve: 2012 máj. 08, 08:51 pm
Szerző: Biagio
Pacsker írta:Mit szóltok Micheliszhez?
Az elsõt végigüvöltöttem a monitor elõtt, a másodikat meg megkönnyeztem :)
Szombaton kint voltam, de Vasárnap bringatúra lett helyette. Azért jó lett volna élõben.
Kint voltam. Hihetelen élmény, hangulat és szép versenyek. És nem volt olyan dög meleg, mint tavaly. :)

Elküldve: 2012 máj. 08, 09:36 pm
Szerző: Bohi
Szerintem is ez volt az idei legjobb hétvége! Jól csináják zengõék, reméljük lesz még sok pont az év során!