Oldal: 194 / 245
Elküldve: 2012 ápr. 06, 10:52 am
Szerző: toytomi
Elküldve: 2012 ápr. 06, 12:57 pm
Szerző: Bohi
Ki mit tud arról, hogy családon belüli átírásnál nem kell illetéket fizetni. Tehát csak új forgalmi kell és eredetvizsgát nem kell csinálni és átírási költséget sem kell kifizetni.
Ez igaz? Nem hivatalos forrásból ilyen infót kaptam, de kételkedek benne.
Erre talán Gecsa tud válaszolni...

Elküldve: 2012 ápr. 06, 01:01 pm
Szerző: ksz315
Nálam üzembentartó váltás volt ilyen módon. Ott eleve nem kell eredetvizsga. Csak az új forgalmit kellett kifizetnem, mivel "ajándékozás" címen ment, így illetékmentes volt, csak le kellett igazolni a dolgot (nálam szül. anyakönyvi kivonat elég volt).
Tulajdonos váltásnál kell az eredetvizsga mindenképp.
Elküldve: 2012 ápr. 06, 01:12 pm
Szerző: janikatuning
bárdos6 száma kéne még mindig:D
Elküldve: 2012 ápr. 09, 09:05 am
Szerző: gecsa
Bohi írta:Ki mit tud arról, hogy családon belüli átírásnál nem kell illetéket fizetni. Tehát csak új forgalmi kell és eredetvizsgát nem kell csinálni és átírási költséget sem kell kifizetni.
Ez igaz? Nem hivatalos forrásból ilyen infót kaptam, de kételkedek benne.
Erre talán Gecsa tud válaszolni...

már megelõztek...

üzembentartóinál sosem kell semmi,csak forgalmi..
tulajdonos váltásnál lemegy minde herce-hurca,csak az illeték esik ki a sorból...mivel ugye,amit átíráskor megfizetsz,annak a becsületes neve a vagyonszerzési illeték...azt nem tudom,hogy az új rendelet egységesen vonatkozik,vagy esetleg különszedték benne a dolgokat...
Elküldve: 2012 ápr. 11, 08:11 pm
Szerző: Lackó
Hölgyek, Urak !
Ma délután egy ismeretlen E9 Sedan ácsorgott a parkolónkban. Orsi figyelte ki, én még nem voltam otthon. Várt valakire a benne ülõ. Miután valaki megérkezett, beült, és elhajtottak. Lehet, hogy üldözési mániás vagyok, de van rá okom.
Az autó piros, színre fújt lökhárítókkal, Orsi elmondása szerint egész jó állapotú volt.
RENDSZÁMA : GBD-647
Ha valakinek ismerõs, netán felismeri saját autóját

, jelezzen kérem.
Köszi
Elküldve: 2012 ápr. 11, 08:13 pm
Szerző: Pacsker
Elküldve: 2012 ápr. 11, 08:34 pm
Szerző: montoya
Lackó írta:...
Forgalomban van és nincs körözés alatt. Továbbá a szín is stimmel a rendszámhoz.
Elküldve: 2012 ápr. 11, 08:39 pm
Szerző: Lackó
Köszi srácok a gyors reakciót !
Maty, nem. De egész pofás a hirdetésben lévõ.

Elküldve: 2012 ápr. 12, 12:52 pm
Szerző: Pacsker
Érdeklõdnék találkoztatok-e már ti is azzal, hogy pár nappal ezelõttõl szinte minden nagyobb autóalkatrész nagykerhez szükséges regisztráció.
Bárdihoz szerencsére nem, de Unixnál megszûnt a keresgélési lehetõség, sõt a cikkszám szerinti keresés is?

, Lángnál is kell regisztráció, meg még találkoztam 1-2-vel. Kicsit bosszantó
Elküldve: 2012 ápr. 12, 02:30 pm
Szerző: Danee21
Pacsker írta:Érdeklõdnék találkoztatok-e már ti is azzal, hogy pár nappal ezelõttõl szinte minden nagyobb autóalkatrész nagykerhez szükséges regisztráció.
Bárdihoz szerencsére nem, de Unixnál megszûnt a keresgélési lehetõség, sõt a cikkszám szerinti keresés is?

, Lángnál is kell regisztráció, meg még találkoztam 1-2-vel. Kicsit bosszantó
Ezért érdemes tõlem rendelni, elég hogy itt regisztráltál:DDDD és bármit betudunk szerezni neked alvázszám alapján 24órán belül:)
Elküldve: 2012 ápr. 12, 04:39 pm
Szerző: Pacsker
Szerinted nem vagy májer alkatrészbeszerzésbõl?

Csak annyit írtam, hogy bosszantó a hülye regelés.
A mindennel pedig csínján, mert mondok olyan alkatrészeket, amit még nem is látott Európában Magyar ember, nem hogy árulná

...
Elküldve: 2012 ápr. 12, 06:11 pm
Szerző: Danee21
Pacsker írta:Szerinted nem vagy májer alkatrészbeszerzésbõl?

Csak annyit írtam, hogy bosszantó a hülye regelés.
A mindennel pedig csínján, mert mondok olyan alkatrészeket, amit még nem is látott Európában Magyar ember, nem hogy árulná

...
ha új és létezik egy toyodiyes cikkszám legalább akkor meglesz:)
Elküldve: 2012 ápr. 16, 08:30 pm
Szerző: Slampixxx
Nézzétek csak! Nagyon sok öreg Corolla hiányzik még! Tessék nyitott szemekkel járni

Elküldve: 2012 ápr. 26, 03:41 pm
Szerző: Bohi
hihetetlen ez az egészségügyi doboz körüli riadalom! Mindenhonnan ez folyik... Olvastam a totalcar-os cikket is meg az indexen is megjelent ma egy cikk. Mit mondtok róla? Nekem pl van a kocsiban, 2-3-4éve vehettem, de fel van bontva, biztos nem veszek másikat. Majd megnézem mikor jár le, de elmehetnek az anyjukba, ha tényleg ezen szaroznak, normális jogszabályi elõírás sincs, ahogy olvastam. Felháborító.