Oldal: 193 / 245

Elküldve: 2012 márc. 24, 10:14 pm
Szerző: Slampixxx
Nehogy én is kimenjek... :D

Elküldve: 2012 márc. 25, 09:29 am
Szerző: Bubi
bubidisc írta:Ahogy a következõ hungaroring nyílt nap topicjában olvashattátok szeretnék létrehozni egy topicot. Ez nem beszélgetõs lenne és nem is várnék kommenteket. Csak is olyan a hungaroringen már corollával :!: járt tagok véleményét lehetne olvasni. Tipikusan azokra a gyakran ismételt kérdéskre kapnátok választ amiket úgy is feltennének a teljesen amatõr de nyíltnapozni vágyó corollás tagok. Várok ötleteket! Struktúrára, kérdésekre vonatkozólag.
Ha az emlékeimben kutatok akkor rengeteg corolla járt már fent a ringen. Amikre csak én emlékszem a teljesség igénye nélkül.
Pacsker: E7 - E9,
Bohi: E8
Zdoman E7, AE86, E11 (talán D4D)
Walaki: AE86 átalakítás elõtt és után
TZ: AE86
Aaron: E12 TS
Mozso: E12 1,8T
Bubi: :wink: E11
Remélhetõleg a következõ nyílt napon mégtöbb cori lesz a ringen. Gyûjtsük egybe ezeket a tapasztalatokat!
Akinek tetszik az ötlet bökjön rá valamit! Elõre is köszönöm!
Hol valósulhatna meg? Mi legyen a címe?

Elküldve: 2012 márc. 26, 10:43 pm
Szerző: Frool
Az ötletet támogatom, tevékenyen nem sokat tudnék hozzá tenni idõ hiányában. Helye szerintem: Hobbi Sportolás Autós szim. Pl:- Pályanapi nagyokos, kisokosoknak :lol: A riportokat a hozzám hasonlóan zsibongásig túlinformált csökött agyúak nem biztos, hogy össze tudnák hasonlítani. Egy táblázat szerû szerkezetben viszont jól egymás mellé helyezhetõk és áttekinthetõk az infók.

Elküldve: 2012 márc. 28, 10:00 am
Szerző: Bubi
Köszönöm! :D

Kérném azokat akik már jártak a pályán, írjanak ötleteket (akár privát üzenetben ), hogy szerintük mi lehetne a megfelelõ szerkezet. Nem égetõs a megvalósítás, inkább az lenne a fontos, hogy ez mindenki számára érdekes és hasznos topic legyen.

Elküldve: 2012 márc. 29, 06:17 pm
Szerző: Gugyor
Mivel nem tudom hova írjam ide teszem.van pár mk2 es ford fiesta :P cuccom.komplett fóliázott üvegek.4 leömlös kipu(ps)rendszer.ami lángol is meg 2garnitura alufelni.egy13 meg egy15-ös

Elküldve: 2012 márc. 30, 09:42 am
Szerző: Pacsker
Igen örülnénk, ha a fórumon olvasóként, vagy gyakori posztolóként szereplõ felhasználók is ellátogatnának Királyrétre.
A klubélethez hozzátartozik, hogy egy évben legalább egy találkozón megjelenjen az illetõ!
Az ismerkedéstõl nem kell félni :) Pozitív, közvetlen a társaság és megvan a közös téma is. Tényleg feledhetetlen élmény, fõleg egy Királyrét.
Megkérnék mindenkit, aki úgy érzi erre az egy szombati napra "szabaddá tudja tenni magát", iratkozzon fel a szervezõ topicba.

:)

Elküldve: 2012 márc. 31, 08:51 pm
Szerző: gecsa
a föld órája...ha ezt most olvasod,vérbeli corolla tulajdonos vagy,és megszállott fórumozó....:D:D:D

Elküldve: 2012 márc. 31, 08:53 pm
Szerző: Gugyor
:rock:

Elküldve: 2012 ápr. 04, 12:09 pm
Szerző: toytomi
Valakit érdekelne majd esetleg a T-Max szlalom verseny? Minden évebe van Szegeden. Pontos idõpontot nem tudok még, be kell menjek megkérdezni.
Egy kis ízelítõ:
Ádám, a fõnöknek a fia nyomja egy Hondával.

A video from YouTube usually appears here. Please contact an administrator.
A video from YouTube usually appears here. Please contact an administrator.

Elküldve: 2012 ápr. 04, 12:40 pm
Szerző: Pacsker
Szólj majd mikor van az idõpont. Megpróbálok lemenni, mint bíró

Elküldve: 2012 ápr. 05, 12:32 pm
Szerző: toytomi
Na jól fel dobtam a témát! :lol:
Bementem ma megkérdezni, aztán közölték velem, hogy idén nem lesz. :lol:
Pedig ott volt a parkolóba turbós Rav4, arról jutott hirtelen eszembe.

Elküldve: 2012 ápr. 05, 12:36 pm
Szerző: Bubi
Dredd bíró! :twisted:

Elküldve: 2012 ápr. 06, 08:35 am
Szerző: janikatuning
valaki legyen szives megadni bárdos6 telszámát! köszönöm!

Elküldve: 2012 ápr. 06, 09:49 am
Szerző: bepi81
toytomi írta:Valakit érdekelne majd esetleg a T-Max szlalom verseny? Minden évebe van Szegeden. Pontos idõpontot nem tudok még, be kell menjek megkérdezni.
Egy kis ízelítõ:
Ádám, a fõnöknek a fia nyomja egy Hondával.
Ezt a pályát Lizard mellett lehetne igazán élvezni igazán. IDE való a YTS... 8)

Elküldve: 2012 ápr. 06, 09:56 am
Szerző: kleingy
bepi81 írta:Ezt a pályát Lizard mellett lehetne igazán élvezni igazán. IDE való a YTS... 8)
:yeah: :rock: :rock: :rock: