Oldal: 191 / 245

Elküldve: 2012 márc. 04, 10:05 am
Szerző: montoya
Toytib írta:Kell nekünk a TOYOTA
Bezzeg az egyéb európai, de még talán egyéb Japan márkákat sem keresnek ennyire.
Azért öreg Mazdát se nagyon látok hahun. Fõleg nem dieselt. :)

Elküldve: 2012 márc. 04, 11:53 am
Szerző: Sancy
Matyi, én is lesz@rom nagy ívben, az én mondandóm lényege meg az volt, hogy mindenkinek hazudozik össze vissza, és egy megbízhatatlan utólsó féreg.

Elküldve: 2012 márc. 06, 02:35 pm
Szerző: Bubi
Ezúton tájékoztatjuk, hogy az idei év elsõ Autós Nyílt napja 2012. március 19-én,  hétfõn kerül megrendezésre a Hungaroringen.

Regisztráció: március 19-én reggel 8 órától a 24. boxban (elõzetes, e-mailes regisztrációra nincs szükség)

2012-es árlista:

1x20 perc    8.000 HUF
2x20 perc    15.000 HUF
3x20 perc    21.000 HUF
4x20 perc    26.000 HUF
5x20 perc    30.000 HUF
10x20 perc    50.000 HUF

Örülök, hogy anno megtapasztalhattam, milyen menni a ringen saját kocsival (azt is, milyen amikor egy 300LE körüli 928-as Porsche-vel visznek). Most elérhetetlen távolba került ez a "hobby" az olyan autósoknak akik nyílt napra tényleg azért jártak mert ott kipróbálhatják magukat. Ez az összeg sok arra, hogy kipróbáld magad pedig erre lenne a nyílt nap. Most már a neve is lehetne inkább zárt nap!
Igazából nem értem, hogy mi lett drágább évrõl évre??? Így megemelték a pályabírók fizetését? Ennyivel többe kerül az üzemagyag az autómentõbe? Esetleg + szolgáltatásokat adnak gyakorlatilag 3-szoros áron? Néhány éve még 7000 körül volt a 3 x 20 perc!

Elküldve: 2012 márc. 06, 09:00 pm
Szerző: Pacsker
A pályabírók fizetése lósz@r. Vagy a Ring bérleti díja nõtt meg nagyon (publikus), vagy csak a jó magyar szokás. Jó nagyot kaszálni nagyon kis idõ alatt, aztán vagy bejön vagy nem (a külföldi nevezõk miatt sajnos igen). Magyarul a kapzsiságnak sosincs határa :)

Egyébként tényleg röhej, hogy lassan hatványozódik évente a nevezési díj :( Fõleg, ha hozzáadjuk egy becsületes pályázás alkalmával fellépõ brutál sok üzemanyagot, fékbetétet, esetleg gumit.

Elküldve: 2012 márc. 06, 09:33 pm
Szerző: Bubi
Az autózási kultúra része kéne, hogy legyen, így viszont csak kevesek úri hóbortja.

Elküldve: 2012 márc. 07, 01:17 am
Szerző: Csocsó
Nagyon egyszerû, a piac diktál.
Mivel évrõl-évre durva teltház van (vagyis 10-11 órakor már egész napra elfogynak a helyek), így van lehetõségük árat emelni, mert bõven túlkereslet van. Mért ne akarnának több pénzt keresni, ha van rá lehetõség?

És hogy miért nincs inkább több alkalommal nyílt nap? Gondolom mert nem ad többre lehetõséget a Hring tulajdonosa (más rendezvények miatt) / túl gyakori lenne, és emiatt csökkenne az érdeklõdés, kevesebb bevételt okozva (lásd Euroring).

Elküldve: 2012 márc. 09, 02:03 pm
Szerző: Bubi
Hát, most lehet, hogy kiderül majd, hogy durván benézték a "piacot". Az SK ring szépen oda fogja a H ringet ha éppen ez lesz a célja. A nyugat-európai és a CZ, SK közönség tuti, hogy oda megy inkább. Ha a totalcaros nyíltnap sikeres lesz, lehet, hogy majd szerveznek máskor is ilyet. De lehet, hogy szervezés nélkül is oda lehet menni, nem tudom.

Elküldve: 2012 márc. 09, 02:05 pm
Szerző: Bubi
Legújabb regisztrál tag gsiopel???
Jó, hogy nem utalomacorollakat_1! :twisted:

Elküldve: 2012 márc. 09, 02:13 pm
Szerző: Pacsker
Végtelenül korrekt és nyílt úriember. Emellett elismerõen nyilatkozott a Corollakról.

Elküldve: 2012 márc. 09, 02:46 pm
Szerző: Bubi
Pacsker írta:Végtelenül korrekt és nyílt úriember. Emellett elismerõen nyilatkozott a Corollakról.
Bocsánat! Nem tudtam kihagyni. Csak a nicket cikiztem. :wink: Nekem is volt/van gúnynevem! :evil:

Elküldve: 2012 márc. 10, 01:42 am
Szerző: Slampixxx
És erre büszke vagy? :D

Elküldve: 2012 márc. 10, 08:56 am
Szerző: Bubi
Slampixxx írta:És erre büszke vagy? :D
Együtt érzek! :oops:

Elküldve: 2012 márc. 10, 09:03 am
Szerző: toytomi
Megjött a teljesítmény adó. 7700 Ft :lol: Még milyen jó, hogy csak 2E, ennek is van elõnye. :D

Elküldve: 2012 márc. 10, 09:51 am
Szerző: Birka
Nem tud valaki tippet adni egy Budapesthez és természethez közeli helyet ahol akár egy esküvõt is meg lehet rendezni?

Elküldve: 2012 márc. 10, 11:08 am
Szerző: montoya
toytomi írta:Megjött a teljesítmény adó. 7700 Ft :lol: Még milyen jó, hogy csak 2E, ennek is van elõnye. :D
:o Nekem 8140 az 1.6-a.