Oldal: 184 / 245

Elküldve: 2011 dec. 25, 08:21 pm
Szerző: sprintike
Boldog Karácsonyt mindenkinek!!!!!!!!

Elküldve: 2011 dec. 25, 08:33 pm
Szerző: sprintike
Nem tudja valaki kié az a E9 Hb Gti ami a moszkva tér környékén szokott parkolni?Clubos...és asszem ehe vagy valami ilyesmi a rendszáma....

Elküldve: 2011 dec. 25, 08:54 pm
Szerző: gecsa
sprintike írta:Nem tudja valaki kié az a E9 Hb Gti ami a moszkva tér környékén szokott parkolni?Clubos...és asszem ehe vagy valami ilyesmi a rendszáma....
tuti nem a milyenkééé...:D:D:D

Elküldve: 2011 dec. 25, 10:21 pm
Szerző: sprintike
"milyenké" :D
Azt megismertem volna.És még a tied a tied?:-)

Elküldve: 2011 dec. 25, 11:13 pm
Szerző: ati
én is szeretnék mindenkinek boldog karácsonyt kívánni

Kép

Elküldve: 2011 dec. 26, 08:55 am
Szerző: gecsa
sprintike írta:"milyenké" :D
Azt megismertem volna.És még a tied a tied?:-)
igen..marad..:D készülget mûszakira...

Elküldve: 2011 dec. 26, 10:44 am
Szerző: sprintike
Ennek örülök!!!!Hajrááááááááá 8)

Elküldve: 2011 dec. 26, 10:56 am
Szerző: gecsa
sprintike írta:Ennek örülök!!!!Hajrááááááááá 8)
:D

Elküldve: 2011 dec. 26, 11:17 am
Szerző: Slampixxx
Még egy EHE Corolla? 8)

Elküldve: 2011 dec. 26, 11:21 am
Szerző: ksz315
Kellemes ünnepeket mindenkinek!

Elküldve: 2011 dec. 27, 10:27 am
Szerző: gecsa
Slampixxx írta:Még egy EHE Corolla? 8)
melyikre gondolsz :?: :?: :?:

Elküldve: 2011 dec. 27, 11:18 am
Szerző: Slampixxx
és asszem ehe vagy valami ilyesmi a rendszáma

Elküldve: 2011 dec. 31, 12:21 am
Szerző: BandiTercel
BOLDOG ÚJÉVET!!!! Mindenkinek :)

Elküldve: 2011 dec. 31, 12:34 am
Szerző: Slampixxx
Inkább boldogabb újévet.

Elküldve: 2011 dec. 31, 01:37 pm
Szerző: Bardos6
B.Ú.É.K