Oldal: 180 / 245

Elküldve: 2011 nov. 28, 03:50 pm
Szerző: gecsa
szabi megmondta a frankót..:D

Elküldve: 2011 nov. 28, 04:22 pm
Szerző: bepi81
Egy kollégám mondta múlt 7 pénteken:

"Megszüntették a Lipótmezõt, és beültették mindet a kormányba..." :lol:

Kész agyrém ez az új tervezet. Csak remélem, hogy nem lesz bevezetve semmilyen formában, bár, az egykulcsos adórendszert is meglépték és a regadós sztorit is ismeritek... :agyadnalvagy:

Erre nem tudok mit mondani. Bár '95-ben még nagyon porbafingó voltam, de már akkor is azt gondoltam, hogy vissza fogjuk még síni a nagy bajszos Lalibácsit! Akkor kemény idõk voltak, de megvolt az eredménye az ország szempontjából, Ortodox-intézkedések ide, nem Ortodox-intézkedések oda... :roll:
Ma nem messze nem olyan "jók" a kilátásaink, mint anno.

Elküldve: 2011 nov. 29, 04:55 pm
Szerző: gecsa
mit érdemes megnézni,ha az ember Budapesten jár? olyan érdekel,ami nem múzeum,és autóval is megközelíthetõ,illetve nem,vagy olcsó parkolási lehetõség van.......

Elküldve: 2011 nov. 29, 04:57 pm
Szerző: bepi81
gecsa írta:mit érdemes megnézni,ha az ember Budapesten jár? olyan érdekel,ami nem múzeum,és autóval is megközelíthetõ,illetve nem,vagy olcsó parkolási lehetõség van.......
Kollégám a Csodák Palotáját említette a mûszaki dolgok iránt fogékony emberkék számára (akár családdal együtt is!)

Elküldve: 2011 nov. 29, 05:23 pm
Szerző: Biagio
gecsa írta:mit érdemes megnézni,ha az ember Budapesten jár? olyan érdekel,ami nem múzeum,és autóval is megközelíthetõ,illetve nem,vagy olcsó parkolási lehetõség van.......
Elég sok látnivaló van, sok és drága parkolással. 8)
Jobban jársz a külsõ kerületben leteszitek az autót és BKV. Azt hiszem van egynapos jegy.
Barlangok (kocsival megközelíthetõ ingyenes parkolással), kilátók (részben kocsi), kirándulási lehetõség, ... Google-zd ki van nagyon sok minden.
Azért, ha erre jártok mindenképp szóljatok egy mini tali erejéig mindenképp. :wink:

Elküldve: 2011 nov. 29, 06:14 pm
Szerző: Bubi
Szerintem meg kocsival krúzoljátok körbe a várost érkezzetek úgy 20:00h körül. Akkor már kicsit gyérebb a forgalom. Városliget > Hõsök Tere > Gyönyörûen kivilágított Andrássy út > Roosevelt tér ( mai neve nem tudom mi ) Dunapart > Séta a Lánc híd és az Erzsébet híd között oda vissza esetleg Margithíd felé is, ott a Parlament, másik oldalon pedig látszik a Halászbástya > Alexander pelesz > guruljatok át a lánchídon > az alagútban 4A GE-nek simítsd ki a torkát kettõbe > Mészáros utca > Alkotás út > kapjatok el egy bárgyú esti filmemt a MOM parkban lezárásképpen.

Elküldve: 2011 nov. 29, 06:19 pm
Szerző: kleingy
Híjnye bubi, te aztán tudsz programot szervezni! :lol: Most irigylem a barátnõdet. 8)

Elküldve: 2011 nov. 29, 06:20 pm
Szerző: Pacsker
És este 8 után már szinte sehol sincs parkolódíj!
Legtöbb helyen már 18:00 után Free.

Elküldve: 2011 nov. 29, 08:30 pm
Szerző: gecsa
köszi az infókat...

eddig sem hagytam ki az alagutakat.... :twisted:

Elküldve: 2011 nov. 29, 08:50 pm
Szerző: Gugyor
Gyere a vértanuk tere felé is.ott láthatsz sok sok részeg nemzetiségit is :D

Elküldve: 2011 nov. 30, 01:42 am
Szerző: Sancy
Hát komolyan mondom VICC ami ebben az országban megy....
Mit hallok ma a rádióban??

JÖN A PORNÓ ADÓ :? :? :? :D :D :agyadnalvagy: :oo :oo :haha: :haha: :haha: :sejhaj: :sejhaj: :body: :body: :azta: :azta: :azta: :azta: :azta: :azta: :azta:

remélem azt is minden hétköznapi ember fizetni fogja:)
nemértem, de nem is akarom..
Ki kellene már osztani néhány pofont...

Elküldve: 2011 nov. 30, 09:39 am
Szerző: Bubi
Állítólag csak jobbkezeseknek. :lol:

Elküldve: 2011 nov. 30, 12:20 pm
Szerző: Lackó
bubidisc írta:Állítólag csak jobbkezeseknek. :lol:
Huhh....akkor megúsztam 8)

Elküldve: 2011 nov. 30, 04:41 pm
Szerző: PiciPeti
A hivatalos megnevezése pedig kulturális adó. :lol: :lol:
És a kulturális alapot fogják növelni a bevételbõl...

Hát ez aztán a kultúra... :cry:

Elküldve: 2011 nov. 30, 04:53 pm
Szerző: gecsa
és a kétkezesek? :lol: :lol: :lol:
legalább majd kevesebb ember lesz,akinek olyan az alkarja,mint popeye-nek... :lol: :lol: :lol:

a szomorú az,hogy a végén tényleg a levegõért is adózunk majd.... :cry:

de addigis:
:pornotv: :body: :sejhaj: :playboy: :azta: