Oldal: 18 / 20

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 ápr. 06, 09:15 pm
Szerző: Pacsker
Kép

Kép

Kérdeztem maradt-e belőle más alkatrész (remélvén, hogy GT-i)
Sajnos már semmi sincs, ugyanis leadtuk. Már megsemmisítették.
:cry:

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 ápr. 22, 12:28 pm
Szerző: Slampixxx
Nagyon durva francia lerakat, rengeteg Toyotával

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 ápr. 22, 04:46 pm
Szerző: TRD
Szegények! Nem kevés érték döglik ott meg. :(

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 ápr. 22, 10:28 pm
Szerző: montoya
Már nem. Itt már minden menthetetlen, max donornak pár alkatrész...

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 júl. 14, 06:50 pm
Szerző: Slampixxx
Budapest
Kép

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 júl. 14, 07:14 pm
Szerző: Pacsker
Úúúú :)
Menő és ritka!

Eladó? Mi a története? 1.3 4K?

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 júl. 15, 09:53 am
Szerző: RWD
Pacsker írta:Úúúú :)
Menő és ritka!

Eladó? Mi a története? 1.3 4K?
Ha jól informálódtam, svájci volt. :)

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 júl. 15, 09:55 am
Szerző: Pacsker
Titkolózzatok csak...
Biztos mindkettőtök megveszi :)

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 júl. 15, 08:55 pm
Szerző: RWD
Pacsker írta:Titkolózzatok csak...
Biztos mindkettőtök megveszi :)
Semmi közöm az autóhoz, Bíró Tomi leírása alapján tájékozódtam (facsbuk). :)

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 szept. 17, 12:14 pm
Szerző: domi007
Kép

Kép

Kép

Hűvösvölgyi úton állt, egy ideje már ott lehet de én most láttam először, majd nézegetem, hogy meg van-e.
UPDATE: már nem áll ott, tehát használják

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 szept. 18, 11:24 pm
Szerző: Slampixxx
Nem jön be semmi.

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2015 szept. 23, 12:10 pm
Szerző: domi007
Slampixxx írta:Nem jön be semmi.
köszi, elméletileg fixáltam

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2016 márc. 06, 01:01 pm
Szerző: Slampixxx
Eddigi legkülönlegesebb fogásom!

Úgy indult, hogy beültünk a buszba és irány Írország észak-nyugati részi, egészen az Atlanti-óceánig. Már-már hazafelé tartottunk, mikoris egy félszigeten egy kastélyt keresvén ez a látvány fogadott:
Kép

Több se kell Slampinak, satufék, irány a telekre. Brutálsűrű aljnövényzet, sziklákkal tarkítva, természetesen tocsog minden a víztől.
Először csak traktort láttam, meg az Unot. Elmentem a ház mögé, ott volt a mobilház és egy másik Uno.
Kép
Kép

Majd egyszercsak aztakúúú, egy 2T motor! De mi az hogy egy 2T?! Egy komplett autó! Futóművestül műszerfalastul mindenestül! A mindenestül kicsit most vonatkoztassunk el, hisz a sós atlanti időjárás konkrétan megsemmisítette a tetőt (hacsak nem levágták de kétlem), és a tűzfalat is pont annyira hogy nem találtam az alvázszámot.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kicsit tovább sétálva a telken egy fakupacot vettem észre, de hát kilógott egy műszerfal belőle:
Kép
Kép
Voltak még itt futómű alkatrészek is, meg műanyag elemek is, a műszeregység el is jött szuvenírnek. :)

Sétálok tovább, már hagytam volna el a területet, erre egy Celica, hátsó lámpasorral, ülésekkel, kerekekkel.....
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Ide világosban még vissza fogunk menni egyszer. :mrgreen: :agyadnalvagy:

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2016 márc. 06, 08:17 pm
Szerző: Pacsker
Jó fogás!

Akkor legalább 2-3db A4-es Celi? Nappal fotózva ebből lehetne csinálni egy nemzetközi galériát. Megvan a "szépsége", ahogy a természet megemészti az emberi alkotást.
Lehet, még van ott használható alkatrész. Ha lenne sok pénzem, gazostul, földestül kiemelnék egyet, aztán vitrinben konzerválnám és így állítanám ki érintetlenül :D

Re: Velünk pusztuló történelem

Elküldve: 2016 márc. 06, 08:37 pm
Szerző: habe
Kép

Feltételezve, hogy csak a saját súlyától és az oxidációtól szakadt ki a közép, brutál durva mit tesz a tengeri levegő.