Oldal: 18 / 20
Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 ápr. 06, 09:15 pm
Szerző: Pacsker
Kérdeztem maradt-e belőle más alkatrész (remélvén, hogy GT-i)
Sajnos már semmi sincs, ugyanis leadtuk. Már megsemmisítették.

Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 ápr. 22, 12:28 pm
Szerző: Slampixxx
Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 ápr. 22, 04:46 pm
Szerző: TRD
Szegények! Nem kevés érték döglik ott meg.

Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 ápr. 22, 10:28 pm
Szerző: montoya
Már nem. Itt már minden menthetetlen, max donornak pár alkatrész...
Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 júl. 14, 06:50 pm
Szerző: Slampixxx
Budapest

Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 júl. 14, 07:14 pm
Szerző: Pacsker
Úúúú

Menő és ritka!
Eladó? Mi a története? 1.3 4K?
Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 júl. 15, 09:53 am
Szerző: RWD
Pacsker írta:Úúúú

Menő és ritka!
Eladó? Mi a története? 1.3 4K?
Ha jól informálódtam, svájci volt.

Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 júl. 15, 09:55 am
Szerző: Pacsker
Titkolózzatok csak...
Biztos mindkettőtök megveszi

Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 júl. 15, 08:55 pm
Szerző: RWD
Pacsker írta:Titkolózzatok csak...
Biztos mindkettőtök megveszi

Semmi közöm az autóhoz, Bíró Tomi leírása alapján tájékozódtam (facsbuk).

Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 szept. 17, 12:14 pm
Szerző: domi007
Hűvösvölgyi úton állt, egy ideje már ott lehet de én most láttam először, majd nézegetem, hogy meg van-e.
UPDATE: már nem áll ott, tehát használják
Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 szept. 18, 11:24 pm
Szerző: Slampixxx
Nem jön be semmi.
Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2015 szept. 23, 12:10 pm
Szerző: domi007
Slampixxx írta:Nem jön be semmi.
köszi, elméletileg fixáltam
Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2016 márc. 06, 01:01 pm
Szerző: Slampixxx
Eddigi legkülönlegesebb fogásom!
Úgy indult, hogy beültünk a buszba és irány Írország észak-nyugati részi, egészen az Atlanti-óceánig. Már-már hazafelé tartottunk, mikoris egy félszigeten egy kastélyt keresvén ez a látvány fogadott:
Több se kell Slampinak, satufék, irány a telekre. Brutálsűrű aljnövényzet, sziklákkal tarkítva, természetesen tocsog minden a víztől.
Először csak traktort láttam, meg az Unot. Elmentem a ház mögé, ott volt a mobilház és egy másik Uno.
Majd egyszercsak aztakúúú, egy 2T motor! De mi az hogy egy 2T?! Egy komplett autó! Futóművestül műszerfalastul mindenestül! A mindenestül kicsit most vonatkoztassunk el, hisz a sós atlanti időjárás konkrétan megsemmisítette a tetőt (hacsak nem levágták de kétlem), és a tűzfalat is pont annyira hogy nem találtam az alvázszámot.
Kicsit tovább sétálva a telken egy fakupacot vettem észre, de hát kilógott egy műszerfal belőle:

Voltak még itt futómű alkatrészek is, meg műanyag elemek is, a műszeregység el is jött szuvenírnek.
Sétálok tovább, már hagytam volna el a területet, erre egy Celica, hátsó lámpasorral, ülésekkel, kerekekkel.....
Ide világosban még vissza fogunk menni egyszer.

Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2016 márc. 06, 08:17 pm
Szerző: Pacsker
Jó fogás!
Akkor legalább 2-3db A4-es Celi? Nappal fotózva ebből lehetne csinálni egy nemzetközi galériát. Megvan a "szépsége", ahogy a természet megemészti az emberi alkotást.
Lehet, még van ott használható alkatrész. Ha lenne sok pénzem, gazostul, földestül kiemelnék egyet, aztán vitrinben konzerválnám és így állítanám ki érintetlenül

Re: Velünk pusztuló történelem
Elküldve: 2016 márc. 06, 08:37 pm
Szerző: habe
Feltételezve, hogy csak a saját súlyától és az oxidációtól szakadt ki a közép, brutál durva mit tesz a tengeri levegő.