Oldal: 164 / 245

Elküldve: 2011 ápr. 12, 07:58 pm
Szerző: danika91
Köszi szépen. :)

Elküldve: 2011 ápr. 12, 07:59 pm
Szerző: danika91
Látott már valaki béka lámpás corollába angel eyes-t? :D Mert nem találtam még sehol. :D

Elküldve: 2011 ápr. 12, 08:00 pm
Szerző: PiciPeti
Szerintem alapból sem szép autó, ne rontsuk tovább... :evil: :D

Elküldve: 2011 ápr. 12, 08:09 pm
Szerző: danika91
Hát nem tudom nekem az van és szeretem. :P :D

Elküldve: 2011 ápr. 12, 08:20 pm
Szerző: PiciPeti
Nekem is! És szeretem is. De csúnya is. :D

Elküldve: 2011 ápr. 12, 10:07 pm
Szerző: bepi81
PiciPeti írta:Nekem is! És szeretem is. De csúnya is. :D
A sedan szûk, a liftback úgy néz ki, mint egy csótány, a kombi pedig alapból ronda. Ez az E11. Olyan, mint a Chokito: Ronda, de Finom!!!

Elküldve: 2011 ápr. 12, 10:53 pm
Szerző: Birka
Önirónia felsõfokon!
Büszke vagyok E11-es cartársaimra!
:tapsi:

Elküldve: 2011 ápr. 12, 11:58 pm
Szerző: montoya
Liftback kinézetén sokat dob egy jó hátsó spoiler. :)

Elküldve: 2011 ápr. 13, 12:37 am
Szerző: Slampixxx
Oldtimer Expora jön valaki?
Lehetséges, hogy ott lesz az USA Car. :wink:

Elküldve: 2011 ápr. 13, 08:22 am
Szerző: Laic
bepi81 írta: A sedan szûk, ..... Olyan, mint a Chokito: Ronda, de Finom!!!
Hol szûk? Szerintem/Nekem pont jó :D még magam mögé is (szûken :lol: ) beférek. Monjuk az is igaz, hogy 4 embernél több még nem ült benne egyszerre és én sem utaztam még hátul.
Sokan mondták már rá, föleg elõlrõl, hogy csúnya, de én amikor megláttam beleszerettem... Szép a hullámos motorháztetõ, aranyosak a kerek "szemei" és a sedan szerintem teljesen arányos autó. Igaz, hogy én is inkább liftbacket akartam, de ez volt, ez lett. 8)

Elküldve: 2011 ápr. 13, 11:28 am
Szerző: montoya
Laic írta:
bepi81 írta: A sedan szûk, ..... Olyan, mint a Chokito: Ronda, de Finom!!!
Hol szûk? Szerintem/Nekem pont jó :D még magam mögé is (szûken :lol: ) beférek. Monjuk az is igaz, hogy 4 embernél több még nem ült benne egyszerre és én sem utaztam még hátul.
Sokan mondták már rá, föleg elõlrõl, hogy csúnya, de én amikor megláttam beleszerettem... Szép a hullámos motorháztetõ, aranyosak a kerek "szemei" és a sedan szerintem teljesen arányos autó. Igaz, hogy én is inkább liftbacket akartam, de ez volt, ez lett. 8)
Csoamgtartoban szuk csak, pl akitol vettem a felniket, ugyanilyen bekalampas sedanjunk volt. Ok nem tudtak berakni a 4 felnit(r15,gumival egyutt) a csomagtartoba a viszonylag szuk nyilas miatt, en a liftbackbe igen.

Elküldve: 2011 ápr. 13, 11:30 am
Szerző: horvatht
Slampixxx írta:Oldtimer Expora jön valaki?
Lehetséges, hogy ott lesz az USA Car. :wink:
Én pénteken megyek.

Elküldve: 2011 ápr. 13, 11:40 am
Szerző: sede7
bepi81 írta: A sedan szûk, ..... Olyan, mint a Chokito: Ronda, de Finom!!!
Laic írta:Hol szûk? Szerintem/Nekem pont jó :D még magam mögé is (szûken :lol: ) beférek. Monjuk az is igaz, hogy 4 embernél több még nem ült benne egyszerre és én sem utaztam még hátul.
montoya írta:Csoamgtartoban szuk csak, pl akitol vettem a felniket, ugyanilyen bekalampas sedanjunk volt. Ok nem tudtak berakni a 4 felnit(r15,gumival egyutt) a csomagtartoba a viszonylag szuk nyilas miatt, en a liftbackbe igen.
Nekem a kalaptartót kiemelve befértek hátra egymás mellé :wink:
Külcsín? Az enyém orrán sokat dob a ritkábbik gyári lökhárító és a G6-os hûtõmaszk, ellenben van egy olyan (gyári) színe, amivel eddig kevesen barátkoztak meg :)

Elküldve: 2011 ápr. 13, 12:09 pm
Szerző: Laic
Igaz, a 4 gumi (14") nekem sem fért be hátra, de nem a nyílás miatt és nem is a hely miatt, hanem mert az ajtó pántja sok helyet kíván... ezt sajnos a sok apró csomagok bepakolásakor is figyelembe kell venni pl egy nagybevásárlásnál.

Elküldve: 2011 ápr. 13, 12:11 pm
Szerző: Birka
Nekem befért hátra a 4 14-es gumi! Igaz felni nélkül.