Oldal: 17 / 27

Elküldve: 2011 márc. 27, 07:40 pm
Szerző: Sancy
Milyen méret? jó rám?:) érdekelne...)

Elküldve: 2011 márc. 27, 08:11 pm
Szerző: Pacsker
Már ksz315 jelentkezett privibe.
Ha neki nem kell, akkor te jössz. L-es galléros.

Elküldve: 2011 ápr. 09, 11:04 am
Szerző: szullosz
EMBEREK!

Aki a májusi találkozón szeretne CCH pólóban feszíteni - az járjon konditerembe...

vagy

RENDELJEN ITT ÚJ PÓLÓT!!!

:D :D :D

Szabber

Elküldve: 2011 ápr. 09, 12:48 pm
Szerző: horvatht
Én kérhetném, hogy a szülinapra rendelt pólómat elhozd Királyrétre? :D

Elküldve: 2011 ápr. 09, 09:32 pm
Szerző: sprintercarib
Már éppen kezdtem kétségbe esni, hogy mit veszek fel a talira. :D
Egy piros alapú galléros L-es (ha kínai méret, akkor inkább XL-es) megoldható?

Elküldve: 2011 ápr. 09, 10:05 pm
Szerző: montoya
Én is rendelnék még egyet, fekete, galléros, L-es. Köszi!

Elküldve: 2011 ápr. 10, 09:24 am
Szerző: Pacsker
Jók a méretek. Az "L" tényleg L

Elküldve: 2011 ápr. 10, 10:24 am
Szerző: Regahplay
Hali!Én is rendelnék egy piros alapon fehér nyomatos sima XL-eset.
Megoldható a tali elött vagy csak aznap a coránál lehet majd átvenni? :lol: :lol:

Elküldve: 2011 ápr. 12, 07:39 pm
Szerző: Pacsker
Egy fehér alapon fekete írásos L-es kereknyakú rendel.

Elküldve: 2011 ápr. 12, 10:42 pm
Szerző: Ewing
Egy fekete, galléros, L-est rendelek ha még nem csúsztam le a határidõrõl.

Elküldve: 2011 ápr. 13, 02:46 pm
Szerző: Pacsker
Szeretném megjegyezni, hogy más színû pólókat, ha lehet másodiknak rendeljetek csak. A Piros-fehér nem véletlenül lett kitalálva és nagyon jól is mutatnak. Fõleg, ha mindenki olyanban van ;)
Nekem már jön a 3. Azonban az elsõ piros volt és még mindig nagyon jól bírja!

Elküldve: 2011 ápr. 16, 10:48 pm
Szerző: szullosz
Arcok!

Rendelési határidõ április 24!!!

Utána mennek a privik! Elõleget személyesen vagy utalással!!!

Szabber

Elküldve: 2011 ápr. 24, 10:02 pm
Szerző: szullosz
horvatht írta:Én kérhetném, hogy a szülinapra rendelt pólómat elhozd Királyrétre? :D
Természtesen!

Akinek a legyártott pólója nálam van az a találkozón megkapja!

Szabber

Elküldve: 2011 ápr. 24, 10:10 pm
Szerző: szullosz
Egyenlõre ennyi, kérem szépen...

Mennek a privik!

Szabber

Elküldve: 2011 máj. 01, 05:18 pm
Szerző: Laic
Privi még nem jött, de volt egy póló rendelésem (piros kerek nyakú) találkozón átvenném. Köszi