Oldal: 17 / 22

Elküldve: 2011 ápr. 29, 01:08 pm
Szerző: ksz315
Matrica még valakinek?

Elküldve: 2011 ápr. 29, 11:37 pm
Szerző: Slampixxx
Írtam a regisztráció ügyében, szerintem nekem még nem volt olyan.
Ott már rendeltem 1 szett fehéret.

Elküldve: 2011 ápr. 30, 10:54 pm
Szerző: ksz315
Hohó, az jó hír, hogy írtál reg. mailt, de a matrica rendelés és a reg. két külön vonalon megy. A reg mail a vezetõséghez megy, matricát meg én gyártok.

Elküldve: 2011 máj. 01, 05:16 pm
Szerző: Laic
Zsoltee-tól van már egy matrica rendelésem (hátsó szélvédõre club logos fehér) ha lehet találkozón átvenném. Köszi

Elküldve: 2011 máj. 01, 09:36 pm
Szerző: Zsoltee
Laic írta:Zsoltee-tól van már egy matrica rendelésem (hátsó szélvédõre club logos fehér) ha lehet találkozón átvenném. Köszi
A találkozóra viszem a megrendelt matricádat, illetve a többiekét is!

matrica para

Elküldve: 2011 máj. 05, 11:31 pm
Szerző: ksz315
Sziasztok!

Sajnos beütött a "ménykû", letérdelt a vágógép :S Törekszem rá, hogy Királyrétre mindeki megkapja a megrendelt matricáját, de innen sajnos a szervíz kezében van a dolog. Bízom benne, hogy megoldódik a helyzet. Holnap ismét jelentkezem, hogy mi a helyzet. :? :? :?

Elküldve: 2011 máj. 06, 09:07 pm
Szerző: ksz315
Jó hír: Kész vannak a matricák.
A rossz: találkozóra nem tudok veletek tartani, de a Cora parkolóban ott leszek, hogy át tudjam adni.

Elküldve: 2011 máj. 12, 03:34 pm
Szerző: corollaG6R
ksz315 írta:Jó hír: Kész vannak a matricák.
A rossz: találkozóra nem tudok veletek tartani, de a Cora parkolóban ott leszek, hogy át tudjam adni.
Még rosszabb, nekem is kellene matrica, és én pedig nem olvastam elõtte a fórumokat. Postázni tudsz esetleg?

Elküldve: 2011 máj. 14, 10:08 am
Szerző: ksz315
Matricát még valakinek?

(corollaG6R neked írtam privit)

Elküldve: 2011 máj. 14, 05:10 pm
Szerző: PiciPeti
CCh-s felirat, toyota jel a díszlécre létezik külön? Az érdekelne...

Esetleg egy hátsó ablakos felirat is, ha tudna valaki képet adni, hogy hogyan néz ki E11 Lb-n... :roll:

minden megoldható :)

Elküldve: 2011 máj. 14, 08:58 pm
Szerző: ksz315
minden megoldható.
küldtem privátot

Elküldve: 2011 máj. 21, 09:03 pm
Szerző: mozso
Lenne nekem is matricam, picit tobbet rendeltem, mint kene.

25x23cm, jo minosegu UV allo ontapados.

4200HUF - 15%
Kép

Elküldve: 2011 jún. 02, 06:35 pm
Szerző: ksz315
Matrica valakinek?

Elküldve: 2011 jún. 05, 10:19 pm
Szerző: Bohi
Szia! Nekem kéne egy rajtszamos az elsõ szélvédõre! Lehet külön kérni ugye? 25. vagyok. Szélvédõcsere miatt.
Utaljak vagy egyáltalán mennyi? Átvétel? én Bp-n vagyok.
Köszi!

matrica

Elküldve: 2011 jún. 06, 07:48 pm
Szerző: ksz315
pm ment.