Oldal: 17 / 245
Elküldve: 2007 okt. 06, 11:58 pm
Szerző: Cucu
konásandrás írta:Cucu írta:én is újabbat akartam, bár főleg a vvti által nyújtott +10 lóerő dominált jobban mint a külső

sokkal sokkal jobban megy!!!
jobb a fogyasztása is az 1.4esnek, mint a békalámpásnak!
ha most kéne autót választani, őt kérném:
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1280
baaaaker... megnéztem...
http://www.hasznaltauto.hu/kereso1.auto ... width=1280
nem semmi gép

méghogy 116 ló

volt valamikor

már biztos 130 felett van... legalább

Elküldve: 2007 okt. 07, 08:43 am
Szerző: Totya
mitől lene 130 paci nem tom mert spoileres

á örül ha 100 megvan biztos nem taposta neki....
Elküldve: 2007 okt. 07, 11:20 am
Szerző: Pacsker
Szép autó tényleg!
Jó sok extrával, meg jó alapra épített (G6). Az egyik képből látom járt Somogybabodon. Szereti az off-roadot is. Reméljük nem ezzel ak ocsival tette
Ki tudja hány ló. 1.6 VVt-i ráadásul manuális 6 sebességes. Biztos jól mozgatja...
Elküldve: 2007 okt. 07, 03:53 pm
Szerző: kis_andras
ma kb 6tól kb 9ig pesten vagyok, ha valaki gondolja, minitalizzunk egyet
0620/941-20-38
Elküldve: 2007 okt. 07, 08:55 pm
Szerző: Layosh
kis_andras írta:ma kb 6tól kb 9ig pesten vagyok, ha valaki gondolja, minitalizzunk egyet
0620/941-20-38
Huhh jó lett volna talizni. Szívesen megpislogtam volna a gépedet. De csak most olvastam a fórumot.
Itt is szólok mindenkinek, hogy elnézést kérek, de mostanában akadozva leszek a fórumon és klubbéletben, mert egyszerűen sok a dologm és a kocsival sem nagyon boldogulok, akik tudják miről van azok megértik. Bocsi hogy nem híresztelem de nem egy publikus dolog ez. Nah köszi a megértést és balesetmentest mindenkinek.
Elküldve: 2007 okt. 08, 08:57 pm
Szerző: junior83
SZIASZTOK!SEGÍTSETEK LÉGYSZI!HA VALAKI TUD TE71-ES COROLLA-T BONTÁSRA ÍTÉLVE ÉS MEG VAN AZ ORRA AKKOR SZÓLJON MERT MEG VAGYOK LŐVE!NEM LEHET ALKATRÉSZT KAPNI GYÁRILAG A KAROSSZÉRIÁHOZ!NOVEMBERBEN LEJÁR A MĂ›SZAKI ÉS AKKOR NEKEM IS MEG A KOCSINAK IS KAMPEC!!!!!!!!!!!!!!!!!
KÖNYÖRGÖM SEGÍTSEN VALAKI FELHALYTANI EGY ORROT A KOCSIMHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
MENTSÜK MEG A KISÖREGET!!!!!!!!!!!
HA FELEANNYIRA TETSZETT AZ ÉN COROLLÁM MINT AZ ÁKOSÉ AKKOR SEGÍTSETEK!
NEM AKAROM ELTEMETNI A KISÖREGET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ELŐRE IS KÖSZI MINDEKINEK!!!!!!!!!!!!!!
Elküldve: 2007 okt. 08, 09:03 pm
Szerző: kis_andras
Layosh írta:kis_andras írta:ma kb 6tól kb 9ig pesten vagyok, ha valaki gondolja, minitalizzunk egyet
0620/941-20-38
Huhh jó lett volna talizni. Szívesen megpislogtam volna a gépedet. De csak most olvastam a fórumot.
jó lett volna összefutni... de így unatkoztam.... mentem egy kört (jó nagy kör volt; 40km

) krúzoltam, hesszeltem a gárékat.. örültem, hogy több a tuningautó, mint felénk

aztán egy CKM-et olvasgattam kb egy óráig a homokóránál és vártam, hogy beérjen a távolsági busz.....

Elküldve: 2007 okt. 09, 11:54 am
Szerző: paradoxx
Hölgyeim és Uraim!
Örömmel jelenthetem be, hogy a legenda újjászületik

Kaptam egy visszautasíthatatlan ajánlatot karosszéria és fényezés ügyben, ami azt jelenti, hogy ha minden jól megy, október végére a GT-i újszerű állapotban fog pompázni

Október 22-én megy a fényezőhöz (aki egyben lakatos is), és valószínűleg még azon a hétvégén kész is lesz.
Puskin is megmondta, minden az Anyegin múlik:
Az eddigi árajánlatok nagyjából ugyanolyanok voltak: a teljes lakatosmunka anyaggal, a teljes újrafényezés festékkel durván 400e forintra rúgott, és a munkaidő 2 hét lett volna. Tiszavasváriban van egy fényező, aki a kollégám jégkáros 323F Mazdáját hozta rendbe. Nos, ma voltam ajánlatot kérni, a teljes lakatosmunka elemekkel, teljes újrafújás anyaggal együtt kb. 200e forintba fog kerülni, és egy hét alatt elkészül. Ha nem látom a kolléga autóját újrafújva, akkor félnék, hogy olcsó húsnak híg a leve, de így megmenekült az autó

Úgyhogy belevágok, a fényezés előtt szeretném megcsináltatni a futóművet és a vezérműszíjcserét, és akkor novemberben "új" autóval mászkálhatok

Akkor már csak Kecskemét-Kadafalvára kell elvinnem kormány- és váltógomb bőrözésre

Elküldve: 2007 okt. 09, 02:24 pm
Szerző: Pacsker
Elküldve: 2007 okt. 09, 05:40 pm
Szerző: TRD
Sziasztok!!!! Mindenki kapott a klub e-mailjáról valami "HI5" oldalra meghívást???

Vagy mi ez pontosan,hogy fűződik a klubhoz??

Elküldve: 2007 okt. 09, 06:32 pm
Szerző: paradoxx
Én is kaptam. A HI5 ugyanolyan közösségépítő portál, mint az iwiw. És ahogy az iwiwen is fent van a club, gondolom ide is felkerült. Azt mondjuk még nem tudom, hogy ki küldte

Elküldve: 2007 okt. 09, 10:47 pm
Szerző: Pacsker
Senki ne vegye komolyan!
Valami Spam volt! rohadjon meg! Feljött a gmailünkre és szétküldte az összes klubtagnak magát. Szarjátok le!
Elküldve: 2007 okt. 09, 11:52 pm
Szerző: konásandrás
regisztráltam.
aztán nekem is bemászott a gmailembe, s szerte-szét küldte magát.
olyan 100-150 címre, ami közt volt 20-30 levlista (egyetemi)...
örülök

de nem tudom, hogy lehet letörölni magam...
Elküldve: 2007 okt. 10, 07:42 am
Szerző: paradoxx
konásandrás írta:de nem tudom, hogy lehet letörölni magam...
Jobb felső sarokban kell egy olyan menüpontnak lennie, hogy Account. Bejön egy új lap, annak a legalján van kékkel egy olyan menüpont, hogy Cancel my account. E-mail cím/jelszó megad, gomb megnyom, és vége

Elküldve: 2007 okt. 10, 10:49 am
Szerző: konásandrás
köszönöm, sikerült
