Oldal: 16 / 16

Re: GT86

Elküldve: 2017 dec. 11, 09:07 pm
Szerző: RWD
Teljesen jogos. :)

Re: GT86

Elküldve: 2018 márc. 05, 09:40 am
Szerző: Pacsker
Annyira rákívántam...
A széles peremes klasszikus felni eszméletlenül feldobta.
Na eg persze jól mozgott az úton. Nagyon kéne :)

Kép

Re: GT86

Elküldve: 2018 márc. 21, 11:33 am
Szerző: RWD
Ugye ugye :)

Re: GT86

Elküldve: 2018 okt. 21, 11:17 am
Szerző: RWD
Az megvan hogy meglehetősen sok panasz tapasztalható az FA20 blokk esetében? Konkrétan rengeteg hajtókarcsapágyas lesz, kinek ilyen, kinek olyan körülmények között. Egyelőre nem ástam túl mélyre, de elsőre úgy tűnik hogy kb. nem releváns hogy éppen állandóan pályanapon hajtják az autót/csapatnak vele, vagy csak daily. Azért ez elég elgondolkodtató.

Re: GT86

Elküldve: 2018 okt. 21, 01:01 pm
Szerző: Pacsker
Nem tudtam, de hasznos infó. Csak a befecskendezése Toyota :D

Re: GT86

Elküldve: 2018 okt. 21, 02:41 pm
Szerző: RWD
Csak a befecskendezése Toyota :D
Ki gondolta volna... :roll: :lol:

Re: GT86

Elküldve: 2018 okt. 21, 05:53 pm
Szerző: domi007
Subarunak a dieselnél is voltak főtengely gondjai sajna

Re: GT86

Elküldve: 2018 okt. 23, 06:46 pm
Szerző: RWD
domi007 írta: 2018 okt. 21, 05:53 pm Subarunak a dieselnél is voltak főtengely gondjai sajna
Nem is kicsi gondok... :D

Re: GT86

Elküldve: 2018 dec. 31, 01:36 am
Szerző: RWD
...és vannak egyéb nyalánkságok is. Pl széthullanak a szelephimbák :roll:
https://www.youtube.com/watch?v=wSDjrBKLKEg&t=175s
Viszont hozzá kell tenni, a visszahívásokat elkezdték ha minden igaz.