Oldal: 16 / 16
Re: GT86
Elküldve: 2017 dec. 11, 09:07 pm
Szerző: RWD
Teljesen jogos.

Re: GT86
Elküldve: 2018 márc. 05, 09:40 am
Szerző: Pacsker
Annyira rákívántam...
A széles peremes klasszikus felni eszméletlenül feldobta.
Na eg persze jól mozgott az úton. Nagyon kéne

Re: GT86
Elküldve: 2018 márc. 21, 11:33 am
Szerző: RWD
Ugye ugye

Re: GT86
Elküldve: 2018 okt. 21, 11:17 am
Szerző: RWD
Az megvan hogy meglehetősen sok panasz tapasztalható az FA20 blokk esetében? Konkrétan rengeteg hajtókarcsapágyas lesz, kinek ilyen, kinek olyan körülmények között. Egyelőre nem ástam túl mélyre, de elsőre úgy tűnik hogy kb. nem releváns hogy éppen állandóan pályanapon hajtják az autót/csapatnak vele, vagy csak daily. Azért ez elég elgondolkodtató.
Re: GT86
Elküldve: 2018 okt. 21, 01:01 pm
Szerző: Pacsker
Nem tudtam, de hasznos infó. Csak a befecskendezése Toyota

Re: GT86
Elküldve: 2018 okt. 21, 02:41 pm
Szerző: RWD
Re: GT86
Elküldve: 2018 okt. 21, 05:53 pm
Szerző: domi007
Subarunak a dieselnél is voltak főtengely gondjai sajna
Re: GT86
Elküldve: 2018 okt. 23, 06:46 pm
Szerző: RWD
domi007 írta: ↑2018 okt. 21, 05:53 pm
Subarunak a dieselnél is voltak főtengely gondjai sajna
Nem is kicsi gondok...

Re: GT86
Elküldve: 2018 dec. 31, 01:36 am
Szerző: RWD
...és vannak egyéb nyalánkságok is. Pl széthullanak a szelephimbák
https://www.youtube.com/watch?v=wSDjrBKLKEg&t=175s
Viszont hozzá kell tenni, a visszahívásokat elkezdték ha minden igaz.