Oldal: 146 / 245
Elküldve: 2010 szept. 23, 09:40 pm
Szerző: Bubi
Miért ad el egy gyermekkorú C200 D-t? Nem értem.
Elküldve: 2010 szept. 23, 09:52 pm
Szerző: Yautja
Lesz majd gondja vele...
Elküldve: 2010 szept. 23, 11:23 pm
Szerző: sprintike
gecsa írta:
mercit akar...próbáltam lexus-al,meg avensissel....nem lehet meggyõzni...
Megragadta a Merci feeling

Elküldve: 2010 szept. 24, 07:08 am
Szerző: murray
azért az idõsebb korosztálynak van egyfajta "tartása" vagy mi.
inkább a gatyája rámegy de nem fog visszaülni egy toyotába vagy szuzukiba a merci után. ez van
Elküldve: 2010 szept. 24, 10:53 am
Szerző: Lackó
Vegyen nálunk új Mercit !
Lesz majd vele baja.....
Elküldve: 2010 szept. 25, 10:37 am
Szerző: Frool
Bár kissé megkésve de beteszem hátha a közelben van akit érdekel és
megnézné.
http://www.pecel.hu/107/news.php?extend.631
Elküldve: 2010 szept. 25, 10:50 am
Szerző: gecsa
Elküldve: 2010 szept. 25, 06:55 pm
Szerző: gecsa
Elküldve: 2010 szept. 26, 09:34 am
Szerző: Pacsker
Ha jól gondolom ez lesz az "elsõkerekes hachi"

Már megvan a 20V, de nem azzal fut. Nem tudod, mi volt a géptetõ alatt?
Elküldve: 2010 szept. 26, 10:18 am
Szerző: gecsa
Pacsker írta:Ha jól gondolom ez lesz az "elsõkerekes hachi"

Már megvan a 20V, de nem azzal fut. Nem tudod, mi volt a géptetõ alatt?
nem tudom....

még új volt nekem is.. azt sem tudom ki vezette,meg hová valósi...
Elküldve: 2010 szept. 29, 09:07 pm
Szerző: gecsa
Elküldve: 2010 szept. 29, 09:20 pm
Szerző: Slampixxx
Le vagy maradva...
A fehérrõl már raktam is fel képeket.

Elküldve: 2010 okt. 02, 07:39 pm
Szerző: böbe
sziasztok!
apukám 2002-es évjáratú mitsubishi carismájához keresünk elsõ lengéscsillapítókat emberi áron...használt is jó...
ilyen:
elõre is köszi..

Elküldve: 2010 okt. 02, 07:41 pm
Szerző: Lackó
Jobbkormányos ?
Elküldve: 2010 okt. 02, 07:49 pm
Szerző: gecsa
Lackó írta:Jobbkormányos ?
nem csak így néz ki...

1.6, kb 100le...a kép csak illusztráció..

:D:Dén tettem be..:Dnem figyeltem..
