Oldal: 145 / 245
Elküldve: 2010 szept. 21, 09:19 pm
Szerző: Yautja
Elkészült a gép. csinálok majd képet, elég jól összerakták, felnin nem látszik a javítás.
Sárvédõ lemezt, doblemezt, ködlámpa takarót, jobb elsõ lámpsatestet cseréltek.
A lökös fújták.
Egyúttal a hátulját is rendbe tetettem. Nem volt olcsó, de legalább most olyan mintha új lenne.
Volt egy kis horpadás a bal hátsó ajtómon (valami kisteher nyithatott rá az elõzõ tulajnál), azt is megcsináltattam.
Kaptam hozzá egy külsõ-belsõ-motor mosást is.
Elküldve: 2010 szept. 22, 10:42 am
Szerző: murray
éljen! gratula!
Elküldve: 2010 szept. 22, 08:32 pm
Szerző: Lackó
bubidisc írta:Lackó írta:Azt a részt láttad, amikor lakókocsit bérelnek, és egy Kia Cerato-val húzzák ?
....végem volt.

Ez az amikor kigyullad a végén, "tök véletlenül"?
Az a rész nagyon tetszett!

Azaz...dobálják ki az égõ cuccokat, és leég a szomszéd sátra is.

Elküldve: 2010 szept. 22, 09:56 pm
Szerző: Yautja
Hátsó javítás:
A törés javítása:

Elküldve: 2010 szept. 22, 10:00 pm
Szerző: Frool
Vettél új autót ?

Szép!
Elküldve: 2010 szept. 22, 10:13 pm
Szerző: Yautja
Polirt is kap ilyenkor.
Csak szakmai szemmel látok hibát.
De szépre megcsinálták.
Bal elején is volt meghúzás, de mivel a lököst egybe fényezik, az is eltünt
Elõzõ gazdája, nem igazán érezte hol az eleje, hátulja, de kasztni, belsõ, motor-váltó nagyon egyben van és jó felszereltség:
Elektromos ablak (automaták) elõl (csak a lunaban van 4, ez kicseszés azért), elektromos tükör (fûtéses), gyári immo, váltózár, ABS, oldal légzsák, sport spoilerek, ködlámpa, bõr kormány és váltógomb, multi kormány (új rádióval ez kiesett), manuális klíma.
És ez már a ránc felvarrott E12...
Más hûtõ maszk, hátsó-, elsõlámpa, pár újítás belül, más hátsó lökös.
Toyota ezt elõszeretettel csinálja, pl kerek lámpást így váltották.
Auris-t is.
Nyál csorgatásnak
Kicsit sötét, reggel csináltam...

Elküldve: 2010 szept. 22, 10:40 pm
Szerző: Pacsker
Szép lett tényleg! Örülök, hogy a te szemedben is megfelel! a túloldali meghúzásra és a többi hiba javításra mondják, hogy minden rosszban is van valami jó?

Elküldve: 2010 szept. 22, 10:59 pm
Szerző: Yautja
Pacsker írta:Szép lett tényleg! Örülök, hogy a te szemedben is megfelel! a túloldali meghúzásra és a többi hiba javításra mondják, hogy minden rosszban is van valami jó?

Legalább ennyi legyen

Elküldve: 2010 szept. 22, 11:26 pm
Szerző: sprintike
Szép a vas.

Elküldve: 2010 szept. 23, 07:04 am
Szerző: murray
nagyon szép! grat!
Elküldve: 2010 szept. 23, 08:57 am
Szerző: Lackó
Beállok a sorba....tényleg nagyon szép, grat !

Elküldve: 2010 szept. 23, 10:00 am
Szerző: Yautja
Köszönöm mindenkinek

Elküldve: 2010 szept. 23, 04:56 pm
Szerző: gecsa
Eladó a családi autónk...ha valakit érdekel,vagy valaki tud olyat,akit érdekel..

képet tudok többet is,ha kell...reklámozzátok légyszi! elõre is köszi..
http://www.hasznaltauto.hu/auto/mercede ... it-4157936
Elküldve: 2010 szept. 23, 08:38 pm
Szerző: sprintike
Elküldve: 2010 szept. 23, 08:42 pm
Szerző: gecsa
mercit akar...próbáltam lexus-al,meg avensissel....nem lehet meggyõzni...