Oldal: 144 / 245

Elküldve: 2010 szept. 14, 09:41 pm
Szerző: Yautja
Ma összetörtek.
Nem én vagyok hibás, de nehezen ismerte el :evil:

Rakok majd fel képeket, elsõ lököst, jobb sárvédõ lemezt és az alum kapott.

Záróvonalnál bevágott elém, de szerinte én nem figyeltem :agre:
Jó, hogy volt rendõr a közelben...

Elküldve: 2010 szept. 14, 09:48 pm
Szerző: murray
részvétem.. :evil:

Elküldve: 2010 szept. 14, 09:50 pm
Szerző: Slampixxx
Érden?

Elküldve: 2010 szept. 14, 09:55 pm
Szerző: Bohi
Yautja írta:Ma összetörtek.
Nem én vagyok hibás, de nehezen ismerte el :evil:

Rakok majd fel képeket, elsõ lököst, jobb sárvédõ lemezt és az alum kapott.

Záróvonalnál bevágott elém, de szerinte én nem figyeltem :agre:
Jó, hogy volt rendõr a közelben...
Hát ez pech! Sajnálom! Lehet még jól is jössz ki anyagilag, de akkor is már egy törött autó meg sok nyûg, ami a javítással jár... Birom ezeket a hülyéket, amikor egyértelmûen hibás az illetõ, de alig akarja elismerni...

Elküldve: 2010 szept. 14, 10:20 pm
Szerző: Yautja
Budapest, Bajcsy Zsilinszky u. és Andrássy út keresztezõdés.
Bajcsyn voltam a Deák felé.
Õ a Lánchíd felé kanyarodott volna, de meggondolta magát és kivágott elém a sorból, záróvonalnál.
Én balra néztem pont, mert egy kisteherautó rám húzta a kormányt (lehet valami motorost engedett el, vagy csak hülye volt).
Szerintük lassítottam, hogy beengedjem õket, de én a nem õket figyeltem, hanem, hogy balról ne törjenek össze...

Köszönöm a részvét nyilvánításokat. Nem az baj, hogy javítani kell (ez se jó mondjuk), hanem jó pár napig nincs autónk, mikor azzal járunk feleségemmel dolgozni.
(kritikán aluli szerintem a tömegközlekedés, fõleg Érden)

Elküldve: 2010 szept. 15, 07:37 am
Szerző: Slampixxx
Sajnálom! :?
Érd melyik részén laktok?

Elküldve: 2010 szept. 15, 08:48 am
Szerző: Pacsker
Sajnálom az autót! Kártérítésként remélem legalább jól jössz ki belõle

Elküldve: 2010 szept. 15, 10:23 am
Szerző: Yautja
A kis körfogalmas Spartól nem messze.

Kérdéses, mert avulást lehet, hogy fizetettnek.
Nem tudom megoldani most önköltségen és majd a biztosító fél-év múlva fizet.
Leadtam az autó oda ahol vettem, ha szarul csinálják meg úgy se veszem át addig amíg nem olyan mint elõtte......

Elküldve: 2010 szept. 15, 06:55 pm
Szerző: Sancy
Részvétem.

Elküldve: 2010 szept. 15, 08:28 pm
Szerző: Birka
Yautja írta: Köszönöm a részvét nyilvánításokat. Nem az baj, hogy javítani kell (ez se jó mondjuk), hanem jó pár napig nincs autónk, mikor azzal járunk feleségemmel dolgozni.
(kritikán aluli szerintem a tömegközlekedés, fõleg Érden)
Elõször is részvét, másodsorban meg, ha érdekel el tudlak vinni Zuglóba Érdrõl, hajnalban indulok hétfõn. Ha érdekel írj pü-t! :wink:

Elküldve: 2010 szept. 15, 09:56 pm
Szerző: Yautja
birka007 írta:
Yautja írta: Köszönöm a részvét nyilvánításokat. Nem az baj, hogy javítani kell (ez se jó mondjuk), hanem jó pár napig nincs autónk, mikor azzal járunk feleségemmel dolgozni.
(kritikán aluli szerintem a tömegközlekedés, fõleg Érden)
Elõször is részvét, másodsorban meg, ha érdekel el tudlak vinni Zuglóba Érdrõl, hajnalban indulok hétfõn. Ha érdekel írj pü-t! :wink:

Privit küldtem :)


itt a kép:

Kép

Elküldve: 2010 szept. 21, 10:44 am
Szerző: Bubi
A színek és a fények hasonlítanak, szerintem.

Matyi!

Az autós mûsor olyan mint a gyorskaja. Valakinek ízlik valakinek nem de senki sem lakik jól tõle. :wink:
A Top Gear egyedülálló. Humor, izgalom, feszültség és ötlet. Nem csak nézhetõ hanem teljes kikapcsolódást nyújt. Egyáltalán nem szakmai. Nem csak az autókról szól, és emellett hihetetlenül angol, van benne egy csepp hímsovinizmus is és mondhatni, hogy konzervatív.
Én szeretem! :)
Ez persze szubjektív... bárki más véleményét szívesen olvasom. :wink:

Elküldve: 2010 szept. 21, 06:48 pm
Szerző: Lackó
Azt a részt láttad, amikor lakókocsit bérelnek, és egy Kia Cerato-val húzzák ?

....végem volt. :D

Elküldve: 2010 szept. 21, 07:40 pm
Szerző: Bubi
Lackó írta:Azt a részt láttad, amikor lakókocsit bérelnek, és egy Kia Cerato-val húzzák ?

....végem volt. :D
Ez az amikor kigyullad a végén, "tök véletlenül"?

Az a rész nagyon tetszett! :lol:

Elküldve: 2010 szept. 21, 09:01 pm
Szerző: gecsa