Oldal: 143 / 245
Elküldve: 2010 szept. 02, 04:04 pm
Szerző: Slampixxx
Eladni?
Ha azzal mész, tuti lesz hely ahol megállhatnak a veteránok. Legalábbis szoktak lenni...
Elküldve: 2010 szept. 02, 06:29 pm
Szerző: Pacsker

Dehogy adom el! Csak vicc volt. Ha megyek és nem visz senki, akkor azzal.
Elküldve: 2010 szept. 02, 07:28 pm
Szerző: szipak
mivel én nem tudok menni, ezért aki megy és esetleg lát bármi cuccot e7-hez, az azonnal telefonáljon rám

Elküldve: 2010 szept. 03, 06:00 pm
Szerző: gecsa
Elküldve: 2010 szept. 06, 07:46 pm
Szerző: Bubi
Elküldve: 2010 szept. 09, 06:36 pm
Szerző: Bubi
Pacsker írta:RWD, szólj ha moderáljam innen magunkat.
3SGE SW20? Hány kiló az autó? Volt nálam projektként egy ST18-as GT Celica. Az is 3SGE volt és szerintem korabeli 2. generációs. 1200 körül volt az autó, de nekem nem tûnt sokkal jobbnak, mint egy rendes 4AGE. 130 felett jött ki az ereje. Ott érezhetõ volt, hogy a 160-at is utazóba könnyedebben vinné, mitn az 1.6.
Egyébként forog az is 7ezer fölé, de gyorsulásra nem volt az a brutál élmény. Sokkal kiegyensúlyozottabban, kultúráltabban alul nyomatékból is húz

Kimoderálnád ezt a jó kis beszélgetést?

Nem hiszem!
5000-ig mocskosul húzott de fel is váltottam. Amikor már a második hosszú egyenest nyomtuk, a kereskedõ szólt, hogy nem kéne elváltani mert innen kezd el mégjobban húzni. Én csak arra emlékszem, hogy 120 felett emelgette az orrát és én meg mondtam magamban, hogy ÓÓÓÓÓÓ. Kicsit ilyesztõ volt, mivel tudtam, hogy mögöttem van a motor. Féltem, hogy majd féktávon megcsúszva beleparkolunk egy körforgalom sziklakertjébe. Azt kell, hogy mondjam, hogy nagyon harmónikus autó. Biztos, hogy van nála jobb és gyorsabb is de Én mindent megtaláltam benne, amit addig egy autóban valaha kerestem. ( Ezt olyan szépen írtam )
Ezt kéne folytatni valahol.
Olyan kíváncsi lennék autós vélményekre. Azt, hogy ki milyen típust, hol és hogyan próbálhatott ki, hogy vélekedett róla akkor és most. A másik, hogy mit gondoltok a saját autótokról.
Találkozás a vassal lenne az egyik topic cím és a tulajdonos szemével lenne a másik.
Tetszik valakinek az ötlet?
Elküldve: 2010 szept. 09, 08:46 pm
Szerző: Frool
Bubi! Milyen autót vezettél?
Elküldve: 2010 szept. 09, 09:04 pm
Szerző: Bubi
Frool írta:Bubi! Milyen autót vezettél?
Az kiderül a post-ból. (SW20, de már régen volt.) RWD projektjében kezdtünk el beszélgetni ilyen dolgokról.
Elküldve: 2010 szept. 09, 09:22 pm
Szerző: Frool
Ja már vágom csak ezt olvastam elõször!
Elküldve: 2010 szept. 10, 10:52 am
Szerző: Pacsker
Járjunk már esõkergetõ táncot!
Elküldve: 2010 szept. 10, 11:26 am
Szerző: gecsa
Pacsker írta:Járjunk már esõkergetõ táncot!
nincs remény..itt is esik megállás nélkül....

Elküldve: 2010 szept. 10, 11:48 am
Szerző: Yautja
Utálom az esõt

Elküldve: 2010 szept. 12, 05:48 pm
Szerző: Slampixxx
Elküldve: 2010 szept. 12, 07:07 pm
Szerző: gecsa
Elküldve: 2010 szept. 13, 04:38 pm
Szerző: gecsa