Oldal: 14 / 20
Elküldve: 2012 nov. 26, 08:30 am
Szerző: Pacsker
ati írta:ez a kocsi vajon mi lehet? ide tettem, vagyis ide soroltam

Szerintem esetlen Nissan Sunny Coupe GX-5
Valóban hasonlít 1-2 szögbõl a TE27 Mango-ra vagy esetleg a KE35 Coupe-ra, csak ennek talán utóbbira hasonlító hosszabb popsija van számomra kicsit izlésesebben megoldva, mint az E3 coupe-nél.
Ha még akarsz róla beszélni, akkor a megfelelõ topicba légyszi.
Elküldve: 2012 nov. 26, 04:30 pm
Szerző: Bohi
Nekem nagyon tetszik!

Elküldve: 2012 dec. 21, 03:49 pm
Szerző: Pacsker
Elküldve: 2012 dec. 21, 04:59 pm
Szerző: Bohi
Szép lett! Így mehet fel jó áron az ebay-re!

Elküldve: 2012 dec. 21, 06:00 pm
Szerző: to4m5i
Nem ragasztva volt???
Nagyon csini lett amúgy!
Õszintén... mennyi idõ volt szétszedni?
Elküldve: 2012 dec. 21, 06:55 pm
Szerző: Pacsker
A lámpára kérdezed? Nem ragasztott.
Elküldve: 2012 dec. 22, 02:52 pm
Szerző: Pacsker
Nemértem kategória
Belpiacos, de balkormányos? Milyen rendszám ez?

Elküldve: 2012 dec. 25, 02:13 pm
Szerző: RWD
Én sem tudom, de a háttérben a lényeg!

Elküldve: 2012 dec. 31, 02:13 pm
Szerző: Pacsker
Már úton is új tulajdonosa felé.
Remélem méltó alkatrésze lesz a Mangonak

Elküldve: 2013 jan. 05, 08:59 pm
Szerző: Slampixxx
Elküldve: 2013 jan. 05, 11:13 pm
Szerző: toytomi

Gyönyörû!
Elküldve: 2013 jan. 05, 11:23 pm
Szerző: Bubi
Helyesen 1..2...5

Elküldve: 2013 jan. 06, 10:06 am
Szerző: Slampixxx
Pacsker írta:Már úton is új tulajdonosa felé.
Remélem méltó alkatrésze lesz a Mangonak
Akkor sikeresen eladtad? Jó áron ment el?
Elküldve: 2013 jan. 06, 10:07 am
Szerző: Pacsker
Igen, igen egész nagy volt rá az érdeklõdés.
Elküldve: 2013 jan. 06, 10:12 am
Szerző: Slampixxx
Van egy E3 lámpám, nem kell?
