Oldal: 12 / 15

Elküldve: 2013 nov. 28, 02:09 pm
Szerző: Wortex
Megér ez kettõt is. :D

Elküldve: 2013 nov. 29, 08:55 am
Szerző: Bubi
Én is olyat fogok most venni a saab-audit turbos benzines diesel hybid hidrogén etanol kompresszorral. 31 szelepes 7,5 kerék hajtással.
Van egy kollégám aki percekig tud nem létezõ autókról ömlengeni. Szerintem ez gáz.
De legalább a saját autónktól tudjuk, hogy mivel megy. :lol:

Elküldve: 2014 jan. 22, 07:14 pm
Szerző: Frool
bubidisc írta:Te ismered Sancy-t? :lol:
bubidisc írta:Te találkoztál már Sancy-val? :lol:
:wink:

Elküldve: 2014 jan. 23, 04:40 pm
Szerző: Pacsker
pézsé írta: A kézi mosó nagynyomású morgoncírtója is simán beveri a vizet a legkisebb résen is. Pl bringák csapágyaiból is kiveri az összes zsírt.
:lol: :lol: :lol:


Korábbiak az elõzõ szimulátorozáson elhangzott párbeszédekbõl

Egy klubtagról volt szó, hogy belátta van mit fejleszteni a vezetési tudásán (példás!):
- Önkritikát gyakorolt és eljárt gokartozni
- .... ilyeeen .... pedálossal??
:lol:

Wortex elsõ köreiben megnézte mindkét szalagkorlátot és hogy rendezettek-e a bukóterek:
- Wortex a közönségnek autózik
- Kár hogy üres a lelátó...
:lol:

Elküldve: 2014 jan. 27, 09:38 am
Szerző: Pacsker
A múlt hét Pénteki Gokartozáson ismét elhangzott egy megmosolyogtató párbeszéd.
Slampixxx a múltjához hûen durván jó idõket ment (29,6 körülieket).

Az üvegre voltunk tapadva és néztük a kijelzõt minden egyes célvonal áthaladása után.

- Srácok! Ki van a kettessel?
- Slampi
- Ja csak volt egy szar köre.

Aztán elkezdtünk kollektívan röhögni. 30,5-öt jelentett a "szar kör", ami akkor még mindannyiunk legjobb idejénél jobb volt :lol: :lol:

Elküldve: 2014 jan. 27, 10:55 am
Szerző: montoya
Pacsker írta:A múlt hét Pénteki Gokartozáson ismét elhangzott egy megmosolyogtató párbeszéd.
Slampixxx a múltjához hûen durván jó idõket ment (29,6 körülieket).

Az üvegre voltunk tapadva és néztük a kijelzõt minden egyes célvonal áthaladása után.

- Srácok! Ki van a kettessel?
- Slampi
- Ja csak volt egy szar köre.

Aztán elkezdtünk kollektívan röhögni. 30,5-öt jelentett a "szar kör", ami akkor még mindannyiunk legjobb idejénél jobb volt :lol: :lol:
30.2 volt, amikor megállt hugyozni, nem? :lol:

Elküldve: 2014 jan. 30, 02:01 pm
Szerző: Pacsker
Mai Totalcar-os égéstérben:

- A Magyarok valahogy nem akarnak EU-ból behozni Japán autót
- Mert drága
- Drága
- Drága, mert tudják, hogy jó
- Drága, mert jó
- Egyébként tényleg
...


:)

Elküldve: 2014 jan. 31, 12:47 pm
Szerző: Bohi
Ez nagyon tetszik! :lol:

Re: Aranyköpések

Elküldve: 2014 feb. 16, 09:59 am
Szerző: szullosz
Tegnap este a szülinapon Mátyás nagyon szépen beszélt, ittuk minden szavát:

- Egyétek a tortát el ne fogyjon!

- Köszöntsük szeretettel a szerb barátainkat a TRC, TSR, STC, TSC...
(a tömegből: TCS) NA AZ!!! ...tagjait!

Itt jegyzem meg, hogy a többi vezetőségi tag mélyen hallgatott... Volt olyan aki még a pódiumon sem tűnt fel, csak sütizett egész este!!! AZ ILYEN MONDJON LE!!!
:twisted: :twisted: :twisted:

Szabber

Re: Aranyköpések

Elküldve: 2014 feb. 18, 06:12 pm
Szerző: Biagio
Szabi neveket akarok! Ki volt az? 8)

Re: Aranyköpések

Elküldve: 2014 ápr. 09, 07:41 am
Szerző: Pacsker
Fero írta:rendellenes hangot nem érzékelek , viszont azt a könnyed indítást , ami hidegen produkál melegen nem tudja , az önindító teker , a benzint nyomja a csőő, rendellenes hangot nem érzékelek ... ma is elindítottam hidegen mentem vele egy kicsit , viszont ugyan az történt vele . karburátor hibára nem gondolok , mivel nem tortyog , illetve nem akadozva megy...
:lol:

Re: Aranyköpések

Elküldve: 2014 máj. 16, 10:08 am
Szerző: Bubi
Pacsker írta:
Oldalról is fotót.
Mennyire horpad


Mennyire HORPAD?! Ezt az ÜberCorollaFanatik szakkifejezésit nekije!

Már el is felejtettem, hogy Mátyásunk ennyire kreatív!

Re: Aranyköpések

Elküldve: 2014 jún. 10, 11:42 pm
Szerző: szullosz
Éppen haladunk át Belgrád új hídján a Száva felett és kamerázok...
Tessék a párbeszéd:

- Ott balra van Szerbia, vegyed!
- :-)
- Nézd motorcsónakosok vannak a tavon...
- Tavon?!
- Milyen folyó van itt?
- Duna!
- Hogy lenne má' Duna?!
- Akkor a Dráva vagy Tisza...
- Főleg!
- :-)

Több nagyon szép megfejtés van ebben a pár sorban...
:lol: :lol: :lol:

Szabber

Re: Aranyköpések

Elküldve: 2014 jún. 11, 12:38 am
Szerző: Liftman
I manage to take a photo, Cargo model of Sienna from Hungary. Very rare model indeed :D

Kép

Re: Aranyköpések

Elküldve: 2014 jún. 11, 07:24 am
Szerző: Pacsker
:lol: :lol: :lol:

Seems like a big Corolla nose.
Better than the Jumpy-Scudo-Expert-Proace line :D

Kép