Oldal: 12 / 12
Re: Mindenről, akármikor, akárkivel
Elküldve: 2016 júl. 13, 12:34 pm
Szerző: toytomi
Re: Lexus, és prémium Toyoták
Elküldve: 2016 júl. 13, 07:19 pm
Szerző: IceRocko
Remélem nem így fog kinézni, mert baromira ronda és egy csomó Z4es vonás fellelhető benne. Ráadásul BMW erőforrással.... Nem lesz igazi utódja a Suprának.

Re: Lexus, és prémium Toyoták
Elküldve: 2016 júl. 13, 08:29 pm
Szerző: Bubi
Gyomros.
Re: Lexus, és prémium Toyoták
Elküldve: 2016 júl. 18, 10:12 pm
Szerző: Bohi
Hmm... jobb lett volna egy saját fejlesztés, de azok az idők már elmúltak.
Amúgy nem rossz azért, még a formával is kibékülnek szerintem sokan, de a supra utódjának mondani nem is tudom...
Re: Lexus, és prémium Toyoták
Elküldve: 2016 júl. 19, 09:36 am
Szerző: Bubi
Az van, hogy sz@ródik el minden. Minden tabut ledöntöttek az elmút 10 évben azért, hogy a piacon megmaradjanak. Ez igaz az összes autógyárra. Nincs már tisztesség, nincs már betyárbecsület, nincsenek határok. Túlélés mindenek felett.
Re: Lexus, és prémium Toyoták
Elküldve: 2017 jan. 13, 12:52 pm
Szerző: Pacsker
Miért nem kerülnek be ezek hozzánk?
(költői kérdés)
Aurion
Avalon
Crown Athlete
Mark X

Re: Lexus, és prémium Toyoták
Elküldve: 2017 jan. 14, 12:28 am
Szerző: RWD
Úúúú, a Mark X-et imádom. GRMN...
