Oldal: 11 / 27

bla bla

Elküldve: 2009 jún. 21, 08:04 pm
Szerző: Bubi
Rendelnék egy szettet!

Javasolnék további bõvítést:

- corollás vazelin ( LZS 2 EP ) keményknek grafitos zsír túlmelegedés kivédésére
- corollás gumiszabber és gumiadmin
- fekete normál és v nyaku póló fekete felirattal
- corollás sör, "a corollás réjszegen is cololllás" felirattal
- ördögszarvacskás sörnyitó


ezúton javaslom agy brainstorming topic beindítását, hogy minden társadalmi csoporortot és igény ki tudjunk elégíteni

Re: bla bla

Elküldve: 2009 jún. 21, 10:09 pm
Szerző: sprintike
Kicsit pihent lettél :lol: :lol:

bla bla 2

Elküldve: 2009 jún. 21, 11:09 pm
Szerző: Bubi
ja, és az ötletek copy right-ok

GO SZABBER GO!!!

Elküldve: 2009 júl. 17, 10:45 pm
Szerző: szullosz
:!: FIGYELEM!!!

A bót ahol illegál vietnámi mókusok vasalják a hamis kínai szövõszék gyümölcsét, rövid idõre bezár...

:arrow: Komolyan!!!

Aki az éves tatálkozón szeretne új CCH-s pólóban feszíteni, szedje össze magát!
Ma beszéltem az ügyéntézõvel és mondta, hogy jövõhét végétõl szadadságon lesznek!

Tehát:

:idea: A megrendeléseket kérem legkésõbb július 22-ig jelezni, ITT vagy a szullo.szabolcskukaccorolla-clubponthu címen!

A várható árak (elöl pici, hátul A4-es logo esetén):

környakú pólóra: ~2.000-
galléros pólóra: ~2.900-

Valami mennyiségi "kedvességet" megpróbálok intézni!

A rendelés tartalmazza:
- póló típus
- pólószín
- nyomatszín
- méret
- mennyiség

Egy CCh-s házaspár már jelezte igényét! :wink:

Kérem a következõt!

Szabber

Elküldve: 2009 júl. 18, 09:38 am
Szerző: Pacsker
Ez az az üzlet, ahol eddig is rendeltünk?
Köszi az utánajárást!
Benne van az újjakon levõ Toyota és Japán felirat is? Elvileg nekik megvan gépen a séma minden formátumban. Ha kell adik egy minta pólót, vag y küldöm a vektoros képeket!
Köszi a segítséget Szabi!

Elküldve: 2009 júl. 18, 09:31 pm
Szerző: szullosz
Pacsker írta:...küldöm a vektoros képeket!
A vektoros jó móka, küld bátran!

Szabber

Elküldve: 2009 aug. 11, 03:34 pm
Szerző: Zsoltee
Szabber!

Mikor lehet újra rendelni?

Thx:
Zsé

Elküldve: 2009 aug. 11, 09:25 pm
Szerző: szullosz
Zsoltee írta:Szabber!

Mikor lehet újra rendelni?

Thx:
Zsé
Intézve!

Szabber

info

Elküldve: 2009 aug. 28, 07:04 pm
Szerző: médzsör
Hello Szabber!

Rendelnék pólót üziz ha van rá lehetóség 2 db poloing kellene 1db M 1 db L.
Köszi:Médzsör

Re: info

Elküldve: 2009 szept. 02, 12:08 am
Szerző: szullosz
médzsör írta:Hello Szabber!

Rendelnék pólót üziz ha van rá lehetóség 2 db poloing kellene 1db M 1 db L.
Köszi:Médzsör
Kérést vettem...

Milyen színû legyen a póló?

Szabber

info

Elküldve: 2009 szept. 02, 07:07 am
Szerző: médzsör
Természetesen piros-fehér.

Esetleg rolinak a méretében is lenne?

Nagyon köszi :D

Re: info

Elküldve: 2009 szept. 02, 07:14 am
Szerző: szullosz
médzsör írta:Természetesen piros-fehér.

Esetleg rolinak a méretében is lenne?

Nagyon köszi :D
Neki milyen méret kéne, milyen magas?

Szabber

info

Elküldve: 2009 szept. 02, 07:46 pm
Szerző: médzsör
120 cm magas a roli.Talán SX...... :shock:

Re: info

Elküldve: 2009 szept. 02, 10:20 pm
Szerző: szullosz
médzsör írta:120 cm magas a roli.Talán SX...... :shock:
Vágom: SX4...
:lol:

Szabber

Elküldve: 2009 szept. 19, 07:42 pm
Szerző: szullosz
ÉBRESZTÕ!!!

Jövõhéten adok le rendelést...

Az igényeket az igénylõk kérem jelezzék!


Szabber