Oldal: 2 / 9

Elküldve: 2007 máj. 09, 09:13 pm
Szerző: Zed Kristianz
Big Z Zool hozzászólása mint új tagunk :)

8) nem elle rossz tényleg egy jó corolla találkozó :)


(Zool utólagos engedelmével)

Elküldve: 2007 máj. 14, 05:36 pm
Szerző: Pacsker
Úgy gondolom eljött az idő, hogy elkezdjünk pontosítani a 26-7.éről!

A dátum ugye már fix.
A kérdés hol legyen?
Hova menjünk?

Felmerült szentendre (martuska) A hölgy, RékaBéka felhívta őket, de irányították ide-oda aztán nem lett semmi belőle.
Van még rá esély, de nem biztos egyáltalán.
Tehát merre menjünk? Felmerült Zirc ha jól emlékszem. Kérünk infókat azzal kapcsolatban is! :)

Ha dobtok fel ötleteket, akkor valami olyasmi hely legyen mint múltkor. Tehát külvilágtól viszonylag elzárt, jó nagy füves platz körülötte erdővel, vagy valami hegyi falu szélén. Esetleg pár látnivaló, forrás, hogy kirándulhassunk. Ilyesmi. a lényeg, hogy az autók a bográcsok és a sátrak elférjenek egymás mellett.

Várom az ötleteket! Nyitott vagyok :) Szavazzuk meg!

Ja és még valami. Még utsó leehtőség, hogy adjátok le a pólórendelést, ha szeretnétek, hogy elkészüljön a taliig. Dobjatok mailt!
Köszi

Elküldve: 2007 máj. 14, 10:31 pm
Szerző: RékaBéka
Pacsker írta:Úgy gondolom eljött az idő, hogy elkezdjünk pontosítani a 26-7.éről!

A dátum ugye már fix.
A kérdés hol legyen?
Hova menjünk?

Felmerült szentendre (martuska) A hölgy, RékaBéka felhívta őket, de irányították ide-oda aztán nem lett semmi belőle.
Van még rá esély, de nem biztos egyáltalán.
Tehát merre menjünk? Felmerült Zirc ha jól emlékszem. Kérünk infókat azzal kapcsolatban is! :)

Ha dobtok fel ötleteket, akkor valami olyasmi hely legyen mint múltkor. Tehát külvilágtól viszonylag elzárt, jó nagy füves platz körülötte erdővel, vagy valami hegyi falu szélén. Esetleg pár látnivaló, forrás, hogy kirándulhassunk. Ilyesmi. a lényeg, hogy az autók a bográcsok és a sátrak elférjenek egymás mellett.

Várom az ötleteket! Nyitott vagyok :) Szavazzuk meg!

Ja és még valami. Még utsó leehtőség, hogy adjátok le a pólórendelést, ha szeretnétek, hogy elkészüljön a taliig. Dobjatok mailt!
Köszi

Szia Matyus!
Amint irtad ide oda küldözgettek de kaptam még egy tippet hol érdeklődjek, holnap fel is hívom a vízügyi hatóságot....: :shock:
Meg majd el is kéne menni megnézni a helyet hogy még alaklamas e táborozásra, nem magams e a Duna.
Egyenlöre ennyit tudtam tenni,e gyébként a szentendrei szigeten vannak jo helyek, de a legtöbb fizetős. Ha meg fizetős, akkor agárdot ajánlanám, mert a kempimng olcso, velencei tó....
Egyenlöre ennyi...
Puszi mindenkinek!

Réka

Elküldve: 2007 máj. 15, 10:23 pm
Szerző: Pacsker
Ha nem jön össze, akkor merre menjünk?

Valami tó? vagy inkább hegyek?

Bakony? Mátra? Velencei-tó? Balcsi?
Nekem végülis mindegy. 3 napja már fürödtem bánya tóban, úgyh benne vagyok mindenben :D Bár inkább valami erdős izémizére szavazok, ahol el tudunk bújni, mint a múltkor, legfeljebb egyik nap a progi "irány a strand" Addigis autókázunk :wink:

Elküldve: 2007 máj. 15, 10:26 pm
Szerző: Pacsker
Beszéljük meg a helyszínt, mert kéne dobnom egy körlevelet. Tudjja mindenki előre. LEgyünk minél többen. Úgy lenne a jó, nem?! :wink:

Akár lehet az is, h a tájegységet lőjük csak be aztán keresünk majd egy füves platzot.

Elküldve: 2007 máj. 16, 01:06 am
Szerző: B26
Pacsker írta:Ha nem jön össze, akkor merre menjünk?

Valami tó? vagy inkább hegyek?

Bakony? Mátra? Velencei-tó? Balcsi?
Nekem végülis mindegy. 3 napja már fürödtem bánya tóban, úgyh benne vagyok mindenben :D Bár inkább valami erdős izémizére szavazok, ahol el tudunk bújni, mint a múltkor, legfeljebb egyik nap a progi "irány a strand" Addigis autókázunk :wink:
Szerintem nagy ötlet ez a tó dolog!

De frankó lenne tényleg olyan tisztást találni,mint Királyrét,s aztán a strand is király lenne!

Elküldve: 2007 máj. 16, 09:09 am
Szerző: Layosh
Sziasztok! Én már biztos hogy nem fogok tudni menni. Sok gond összejött minden fronton. Úgyhogy én egy irdőre el fogok tűnni. Jó szórakozást a továbbiakban mindenkinek.

Elküldve: 2007 máj. 16, 11:44 am
Szerző: Bogi
Miért tünsz el??akkor már a sátoros talira sem jösz??? :cry: :cry:

Elküldve: 2007 máj. 16, 04:11 pm
Szerző: Pacsker
Mi a baj Lajos?

Elküldve: 2007 máj. 16, 06:17 pm
Szerző: Zed Kristianz
S meddig kell nélkülöznünk?? :( :?

Elküldve: 2007 máj. 17, 11:08 am
Szerző: Pacsker
Jön Lajos:)

Elküldve: 2007 máj. 17, 01:01 pm
Szerző: Layosh
Jáááááj sok a gond. De Anzsi és Matyi szép szavának nem tok ellenálni. De hogy jövő héten hogy lessz meg a mélyláda meg a hátsó fék az még számomra is rejtéj. Me hátul msot per pill megint nincs semmi fék. Ez már nekem megszokott dolog a havi fékszerelés. :D
De megyek és meglátjuk mi lessz.

Elküldve: 2007 máj. 17, 08:01 pm
Szerző: Pampi
Sajnos én sem tudok a Corollámal menni. Adodott vele egy kis gond. A doblemeznél berozsdásodott, és "beázik"... :( 25.én pénteken viszem a lakatoshoz, és csak hétfőn lessz kész! :twisted: Lehet Andrással mellé bevergődök, csak ezt még vele is meg kell beszélni! :?

Elküldve: 2007 máj. 17, 08:34 pm
Szerző: Pacsker
Pampiiiiiiiiiiiiiiii

Ne viccelj!

Elvisszük másik lakatoshoz
vagy majd hétfőn add be!
Addig beszilózzuk. Az a két nap nem számít. Szhe Pampiiii. Ne viccelj már! Nagyon seretném ha jönnél! Lököstárs :)
Komolyan!
Megbeszéljük

Elküldve: 2007 máj. 17, 08:36 pm
Szerző: Pacsker
Holnap estig döntsük el a helyszínt kérlek titeket!

Mivel nekem már kéne dobnom egy körlevelet az antifórumozóknak :) Ideje lenne. A holnap esti talin beszéljük meg legkésőbb! De addig várom itt az ötleteket! :wink:

Én hegyre szavazok. Mondjuk Mátra vagy Bakony. Keresünk valami patak partot meg nagy tisztást és fék. Bár a betonutazás egyre reménytelenebb Gábor. De azért megpróbáljuk. MOst nekem is necces. Beleér a hátsó doblemezbe a felni mindenhol :D Kitalálunk valamit. Csak nagyjából a helyszínt beszéljük meg!